Дизайн приміщень будинку |  Дизайн Vid
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн приміщень будинку | Дизайн Vid


Дизайн проект будинку

Дизайн-проект приміщень будинку в Ростов-на-Дону

Стильний дизайн будинку – ось мрія більшості мешканців мегаполісів та провінційних містечок. Перші хотіли б віддихатися від міського смогу та суєти, другі – набути тиші та усамітнення приватного будинку. Тому приватний будинок так і затребуваний сьогодні на ринку нерухомості і в межах міста та за його межами. Але які способи застосувати до створення дизайну внутрішніх приміщень будинкущоб там було затишно, комфортно?

Ціна за повний дизайн-проект приміщень будинку у Ростові-на-Дону 1000 руб/кв. м.

Стиль будинку – стиль життя

Оформити дизайн будинку можна багатьма способами: повністю покластися на смак дизайнера інтер’єру приміщень будинків або спрацювати в тандемі. Головне – щоб удома було стильно та затишно, створювалося відчуття захищеності, комфорту. А ось у якому стилі створити затишок залежить тільки від бажання господарів приватного будинку.

Дизайн спальні в будинкуСадиба ще недавно сприймалася як щось не зовсім зручне — без води, з грубками і зручностями-«діркою» на холоді. А сьогодні комфорт у приватному будинку можна забезпечити самостійно, тому що придбати все необхідне для систем водопостачання, водовідведення та опалення можна у більшості спеціальних магазинів. А дизайн інтер’єру приватного вдома можна оформити, наприклад, у сільському стилі «кантрі», благородному «етно» чи сучасному виконанні.

Пропонуємо Вам переглянути частину наших робіт

Дизайн будинку 160 квадратних метрів

Дизайн будинку 160 квадратних метрів

Дизайн сучасного будинку 400 квадратів

Дизайн чотирикімнатної квартири 130 кв.

Дизайн проект будинку в Ростові

Дизайн проект будинку в Ростові

Дизайн будинку 200 кв.

Дизайн приватного будинку 200 кв.

Інтер’єр будинку в класиці

Інтер'єр будинку в класиці у селищі Щепкине

Дизайн двоповерхового будинку 170 квадратних метрів

Дизайн інтер'єру будинку 170 квадратних метрів

Дизайн проект заміського будинку біля річки

Дизайн заміського будинку

Садиба 300 квадратів

Дизайн Приватного будинку в Ростові-на-Дону

Кожна народність має свої села: зі своїми особливостями будівництва приватного будинку, інтер’єрами, обстановкою та особливостями облаштування побуту. У моді інтер’єри у стилі французького Провансу, скандинавської прохолоди, американського кантрі, російської хати, тощо. Який би етно-інтер’єр не вибрали господарі приватного будинку, облаштування слід починати з вибору натуральних матеріалів – дерево, камінь, натуральні тканини та природні фарби. Особливості облаштування народного стилю забезпечуються нюансами: певна конструкція приміщень та меблів, забарвлення, текстильні доповнення тощо. Так, французький Прованс – це насичений чистим повітрям інтер’єр. Меблі – дерев’яні на ніжках, наче ширяють у повітрі, відтінки – спокійні лавандові, трав’янисті, небесні. Скандинавський інтер’єр визначається сніжно-синіми фарбами, що символізують спокій північного краю. Російський стиль – наявність дерев’яних меблів та обшивки стін, текстильні елементи, декоративний посуд, фарби – золотисто-жовті, всі відтінки зелені, блакитного неба та різнобарв’я різнотрав’я російських полів. Оформити приватний будинок у сільському стилі – означає наповнити його екологічно безпечними матеріалами, красивими деталями та елементами, що допомагають створювати затишок та комфорт.

Дизайн приміщень будинку |  Дизайн Vid

Будинок як відображення стилю життя

Садиба, розташована хоч у межах міста, хоч за її межами – це зовсім не означає сільський будинок у звичайному розумінні. Дизайн приватного будинку можна оформити в будь-якому стилі, що сподобався. Наприклад, для тих, хто любить відпочинок за полюванням та рибалкою, сподобається житло у стилі мисливського будиночка. Його ознаками, безперечно, будуть певні аксесуари – зброя, шкури тварин, опудала, картини на тему природи. Природно, що стилістику полювання слід підкреслювати рівномірно, особливо якщо це не оселя холостяка. Зазвичай у такому специфічному стилі оформляють або кабінет господаря будинку або вітальню, але декоративні елементи, що підкреслюють захоплення полюванням або рибалкою, можуть бути присутніми в кожній кімнаті.

Дизайн приміщень будинку |  Дизайн Vid
У принципі будь-яке сімейне захоплення може стати основою для створення свого стилю у створенні приміщень вдома. Приміром, пристрасть до подорожей дозволять зробити дизайн будинку унікальним. Фотографії та пам’ятні сувеніри, декоративні особливості дизайну інтер’єру будинку, побачені в відвіданих країнах, наповнять приватну оселю неповторною атмосферою інтересу до подорожей, нагадуватимуть господарям будинку про побачене і манять у нові мандрівки.

Дім милий дім

Приміщення будинку дозволяють дизайнеру інтер’єру більше можливостей при переплануванні і створенні комфорту, ніж міська квартира. У будинку можна облаштувати все так, як хочеться господарям житла, включаючи і планування приміщень, і дизайн приміщень. У будь-якому випадку, приватна садиба має бути таким місцем, де кожному члену сім’ї затишно і комфортно, куди хочеться повертатися, знаючи, що саме вдома можна відпочити від проблем, поговорити з коханими людьми. Створюючи свій будинок, слід подбати, щоб кожному будинку було просто добре. Тоді будь-який інтер’єр, навіть найвибагливіший, стане затишним. І косметичний ремонт, прикраса інтер’єру кімнат декоративними елементами, а також елементарна чистота і порядок — справа рук господарів будинку незалежно від того, в якому стилі оформлений інтер’єр кожного приміщення. Навіть елементарний сільський стиль без особливих інтер’єрних вишукувань може бути комфортним, якщо в будинку чисто, тепло та затишно, якщо в сім’ї панує атмосфера порозуміння та любові.

Дизайн приміщень будинку |  Дизайн Vid

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *