Дизайн-проект канадської квартири в стилі лофт
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн-проект канадської квартири в стилі лофт


Пропонуємо вам відвідати одну канадську квартиру, інтер’єр якої був виконаний у рамках такого стилістичного спрямування, як лофт. Як відомо, стиль лофт зародився в період активного використання колишніх промислових приміщень для облаштування житлових квартир та домоволодінь. Великі масштаби, величезні вікна, високі стелі та відсутність стін, перегородок – усі ці особливості індустріального жанру відбито і в сучасному інтер’єрі канадської квартири. Можливо, деякі ідеї та дизайнерські рішення стануть вам близькими і зможуть послужити натхненням для власних експериментів у ремонті чи реконструкції вашого житла.

Почнемо нашу невелику екскурсію по квартирі, як ведеться, з передпокою.

Передпокій

Роблячи перші кроки в житловому приміщенні, ми розуміємо, що індустріальне минуле будівлі не забуте, воно присутнє в бетонній обробці поверхонь, однотонній палітрі, спеціально відкритій демонстрації всіх інженерних ліній і комунікацій.

Декоративні маски

Персоналізований декор

Гармонійне поєднання простого та лаконічного оздоблення приміщення з химерним, нетривіальним декором в еклектичній манері, створює індивідуальний настрій інтер’єру. Подібні елементи декору неймовірно персоналізують обстановку, роблять інтер’єр незабутнім і унікальним.

Вітальня

Запрошуємо вас до найпростішої та найсвітлішої кімнати канадського житла – вітальні. І знову біла обробка стін зустрічається з бетонними поверхнями, всі лінії комунікацій збережені, вони спеціально не ховаються і виступають частиною інтер’єру. Величезні вікна у фабричному стилі наповнюють приміщення природним світлом, а для темної доби є трисекційна лампа для підлоги практично чорного кольору.

М'яка зона

М’яка зона представлена ​​диваном незвичайного дизайну у природних відтінках. Дерев’яний журнальний столик та тумба для ламп завершує неординарний образ місця для відпочинку та читання.

Обідня зона

Обідня зона розташована в асиметричному закутку вітальні. Дерев’яні стільці оригінального виконання кружляють навколо столу із пластиковою ніжкою темно-зеленого кольору. Підвісна лампа над обіднім столом більше схожа на дивовижну квітку, але, незважаючи на очевидне декоративне призначення, має функціональну спрямованість.

Вікна без штор

На вікнах вітальні відсутній текстиль, керуючись концепцією постіндустріальних приміщень, у кімнату пропускається максимальна кількість світла. Декоративним елементам у всій квартирі приділено особливу увагу, багато з них мають глибокі, природні відтінки і чудово виглядають на тлі світлої, нейтральної обробки приміщень.

Кухонна зона

Далі переходимо до білої кухонної зони. Представленої робочими поверхнями, системами зберігання, побутовою технікою та кухонним островом з можливістю розміщення кількох домочадців за сніданком.

Робочі поверхні та системи зберігання

Містка система кухонних шафок виконана в білому глянцевому варіанті, що дозволяє не тільки візуально розширити межі кухонної зони, але і освіжити приміщення, надати йому відчуття чистоти та польоту.

Чорні барні стільці

Дерев'яна стільниця острова

Дерев’яна стільниця кухонного острова, яка виступає і як барна стійка для високих табуретів, що сидять на контрастному чорному кольорі, привнесла нотку теплоти в білий простір кухні.

Коридор

Рухаємось далі коридором, до кімнати відпочинку, яка поєднує і функції бібліотеки.

Кімната відпочинку

Ця кімната не стала винятком у виборі варіантів кольору оформлення всіх поверхонь. Як і раніше — світла, нейтральна обробка, навіть книжкові стелажі виконані в білому тоні.

Книжкові полиці

Для всієї квартири характерне використання кількох рівнів освітлення. Крім настільних ламп і підвісних світильників, у всіх приміщеннях є лампи для підлоги незвичайних форм, забарвлень і фактур.

Міні-кабінет

У цій кімнаті знаходиться робоча зона у вигляді неогородженого міні-кабінету. Комплект з невеликого письмового столу з ящиками та яскравою лампою апельсинового тону, а також дерев’яного стільця склали комфортний офісний куточок.

Спальня

Далі ми опиняємось у головній спальні – просторому приміщенні з мінімумом меблювання та декору. На тлі білих стін активно виступають елементи декору та художні роботи. Різноманітність варіантів освітлення та дерев’яні меблі надають нам посилання та до інших приміщень квартири, гармонійно замикаючи коло інтер’єру.

Душева

Ванна кімната представлена ​​душовою кабіною із простим нейтральним інтер’єром. Облицювання керамічною плиткою у світло-сірих тонах, безумовно, практичний та функціональний варіант оформлення поверхонь у приміщенні з надмірною вологістю.

Санвузол

Санвузол також не дивує нас сюрпризами – очікуване біле оздоблення постає перед нами як символ чистоти та свіжості утилітарного приміщення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *