Декорування підлоги – важлива деталь інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Декорування підлоги – важлива деталь інтер’єру


Декор підлоги – важлива деталь інтер'єру

Майже будь-яке планування інтер’єру починається зі створення концепту декору стін або стелі, саме ці поверхні найчастіше визначають напрямок майбутнього дизайну. Оздоблення підлоги при цьому стає якоюсь додатковою деталлю, ніби не настільки значущою. Однак, саме колір і фактура покриття може стати визначальною, ключовою ланкою у створенні стильного і гармонійного інтер’єру.

Декорування підлоги

Висококласний дизайн-проект інтер’єру завжди враховує не тільки декоративну, але й практичну складову простору, що створюється. Це означає, що першочерговим в даному випадку стає комфорт людини, яка проживатиме в приміщенні, і висота стелі є одним з основних компонентів успішного дизайну. Тут грамотний декор підлоги може допомогти, адже темні фарби завжди створюють ефект глибшого, нижчого простору. Тому для візуального збільшення висоти кімнати використовуйте для оздоблення підлоги фарбу темних, насичених відтінків.

Декорування підлоги

Білий колір, використаний одночасно в обробці підлоги та стін, може стати ідеальною основою для створення розслабленого інтер’єру, це важливо для тих приміщень, в яких вам потрібно зосередитись для роботи чи творчості.

Декорування підлоги

Якщо площа кімнати невелика, але вам дуже хочеться використовувати незвичайні, яскраві відтінки в інтер’єрі, зверніть увагу на наступний прийом: спробуйте пофарбувати в підлогу, що вам сподобалася. Будучи використаними для обробки стін, яскраві фарби можуть створити відчуття, що давить, вони візуально зменшують кімнату. Але коли цей колір використовується для роботи з підлогою, він розкривається по-новому, дуже несподівано і не дає таких «побічних ефектів».

Декорування підлоги

Підлога теплого відтінку – це ідеальний спосіб додати інтер’єру теплих нот, що особливо актуально для приміщень, виконаних у нейтральній або холодній гамі кольорів.

Декорування підлоги

Погляньте на інтер’єр цієї вітальні, назвати його простим точно не можна, він дуже нетривіальний, в першу чергу завдяки поєднанню використаних кольорів. У подібних випадках важливо, щоб усі елементи декору та оздоблення в результаті «зійшлися» в одну картину, а для цього необхідно ретельно продумати кожну деталь, у тому числі й підлогове покриття, воно має стати логічним продовженням заданої ідеї.

Декорування підлоги

Паркетна підлога, прикрашена принтами, нечасто зустрічається в дизайн-проектах, проте до цієї ідеї варто придивитися. Подібний декор ідеально підходить для візуального розширення простору, а також для того, щоб додати особливість монохромним палітрам.

Декорування підлоги

Якщо принти вам не до душі, можете використовувати для декору підлоги геометричний малюнок, він є незмінною та вічно актуальною класикою.

Декорування підлоги

Якщо у вашому будинку присутні сходи, продумайте і її дизайн теж, часом такі незначні деталі і стають особливістю інтер’єру.

Декорування підлоги

У цьому випадку сходи є головними акцентними деталями кімнати.

Декорування підлоги

Підлога світлих відтінків якнайкраще підходять для тих приміщень і зон, де потрібно посилити і примножити природне освітлення. Ніжний жовтий колір, подібний до того, що представлений на фото, відображає денне світло і навіть у похмуру погоду створює відчуття тепла та затишку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.