Робимо стильний чохол на подушки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Робимо стильний чохол на подушки


Робимо стильний чохол на подушки

Іноді, щоб оновити інтер’єр, достатньо змінити кілька невеликих елементів. Такі на перший погляд незначні речі, як новий чохол для декоративної подушки, здатні підняти настрій і надихнути великі зміни. До речі, виготовити такий предмет під силу кожному, і це займе зовсім небагато часу.

Один з найпростіших і найдоступніших способів вдихнути нове життя в старий інтер’єр – заміна невеликих деталей, таких, як чохли на декоративних подушках. Справді, нові колірні акценти, зміна палітри, незвичайні візерунки, яскраві принти – все це здатне вмить перетворити інтер’єр будь-якого будинку. А в тому випадку, якщо предмет, який вам сподобався, занадто дорогий, наші поради допоможуть виготовити його самостійно. Достатньо базових навичок у шитті та кілька наших порад для того, щоб змайструвати стильні чохли для подушок.

Робимо чохол

Так виглядатиме чохол у результаті, лаконічної квадратної форми, простий та стильний. Як тільки ви освоїте техніку, можете сміливо експериментувати з різними формами.

Робимо чохол

Перше, що потрібно зробити — правильно вибрати тканину, для новачка ідеально підійде спеціальна тканина для меблів. Також зверніть увагу на малюнок, безумовно, найголовніше, щоб малюнок подобався вам, але якщо сумніваєтеся, краще вибрати геометричний принт: лінії, клітини тощо. Так вам простіше буде відміряти, кроїти та зшивати матеріал.

Робимо чохол

Виріжте заготівлю. Для цього достатньо лише виміряти довжину/ширину подушки, і за цими вимірами, додавши з усіх боків по кілька сантиметрів, вирізати з тканини квадрат. Це стане лицьовою стороною майбутнього чохла.

Робимо чохол

Для створення спинки виробу вам потрібно вирізати два прямокутники, кожен з яких буде за розміром трохи більше половини розмірів подушки в цілому. Таким чином, у вас вийде якийсь клапан і для наволочки не знадобиться жодних блискавок або гудзиків.

Робимо чохол

Ті краї такні, які в готовому виробі будуть йти внахлест, необхідно підшити. Для того щоб виконати шви найбільш акуратно та рівно, спочатку пропрасуйте їх.

Робимо чохол

Акуратно підшийте краї.

Робимо чохол

Складіть всі частини майбутньої наволочки разом: до лицьової сторони передньої частини – лицьова сторона шматочків тканини задньої частини подушки. Простежте, щоб малюнок тканини збігся правильно.

Робимо чохол

Дві заготовки задньої частини, ті, що утворюють клапан, ви можете розмістити в будь-якому порядку, орієнтуйтеся на те, як вигідно виглядає малюнок у зоні майбутніх швів. Зрозуміло, що підшиті краї повинні дивитися в центр виробу.

Робимо чохол

Для того щоб полегшити процес шиття, спочатку сколіть шматочки тканини шпильками.

Робимо чохол

Тепер їх можна зшивати на периметрі.

Робимо стильний чохол на подушки

Вуаль! Тепер вам залишилося лише вивернути чохол на лицьову сторону та надіти його на подушку.

Робимо чохол

Ось так, витративши на весь процес не більше 40 хвилин, ви внесли свіжу нотку у ваш інтер’єр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *