Красиві скляні будинки на фото – погляд крізь призму сумнівів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Красиві скляні будинки на фото – погляд крізь призму сумнівів


Споруди приголомшливої ​​краси, що дарують відчуття простору, безмежної легкості, прозорості та максимальної близькості до природи.

Чи не правда, це схоже на фрагмент з шалено гарного, але нездійсненного сну?

Це не зовсім правильно, оскільки подібні будинки вже не рідкість у сучасній архітектурі. За останнє століття число тих, хто прагне відчути всю повноту життя, невпинно зростає. Скляні стіни житла дозволяють їх власникам день у день насолоджуватися пошепки листя за вікном, що пропливають по небу хмарами і неповторними заходами сонця. Кімнати наповнюються сонячним світлом і здаються просторішими.

Адже ще кілька сотень років тому будинки зі скла ніде у світі не зводилися. І коли англієць Джозеф Пакстон задумав побудувати у 1851 році скляний павільйон, необхідний для проведення першої в історії Всесвітньої виставки, багатьом ця ідея видалася шаленою. І лише після 1931 року завдяки Скляному будинку – конструкції, створеної французькими архітекторами, цей напрямок отримав визнання у всьому світі.

В основі будівництва прозорих будинків лежить каркасна технологія, витоки якої сягають фахверковим конструкціям Німеччини. Як відомо, «фахверк» (від німецького слова «фах», тобто осередок) — це жорсткий каркас з дерева, що включає комплекс балок і розкосів, що утворюють сектори великої площі. Фахверкова конструкція, крім декоративної функції, надає будівлі надійність, стійкість та довговічність.

Трохи про безпеку скляних будівель

Будинки зі скла, всупереч поширеній думці, дуже практичні та повністю безпечні.

Інтер'єр будинку в лісі

Найчастіше у будівництві прозорих будинків застосовують такі матеріали, як:

Використання передових технологій дозволяє надавати цьому матеріалу особливої ​​міцності. Скло, призначене для будівництва житла, має спеціальний склад і проходить спеціальну обробку.

  1. різні композитні матеріали;
  2. прозорий шифер.

1. Такі будови мають дуже сучасний вигляд. Вони дуже ефектні і надзвичайно привабливі. Найбільше інтер’єр прозорих будівель припаде до душі любителям всього неординарного та екстравагантного.

Витончена споруда зі скла

2. Завдяки унікальним якостям скла його можливості для застосування в інтер’єрах будинків безмежні. Маючи достатню рішучість і фінансові можливості, можна втілити будь-яку, навіть саму фантастичну ідею.

Фантастичний будинок на узгір'ї

3. Будівництво скляних конструкцій ведеться із застосуванням передових технологій. У процесі створення будинків використовуються різні інженерні та будівельні ноу-хау: герметичні та енергозберігаючі матеріали, сонячні колектори, і навіть система, відома як «розумний будинок». Все це забезпечує об’єктам найвищу якість.

Дизайн будинку на галявині

4. На будівництво таких будинків — від проекту до завершення інтер’єру йде не більше року завдяки тому, що їх каркаси виготовляються в заводських умовах і доставляють до місця збирання в готовому вигляді.

Казковий будинок з басейном

5. Прекрасна освітленість скляних будинків сприяє значній економії електроенергії. Застосування скла робить приміщення не просто світлими, а практично прозорими. Величезна кількість сонячного світла в будинку сприяє підтримці позитивного настрою у його власників і дозволяє заощадити на висвітленні тим, хто проживає в північних регіонах. Якщо використовується скло зі спеціальним покриттям, що затримує інфрачервоні промені, можна одночасно знизити і витрати на кондиціювання з опаленням.

Затишна кухня зі скла

6. Споруди зі скла мають добре продуману систему комунікацій, яка проектується ще на етапі розробки проекту, і абсолютно не псує виду приміщення. Кондиціонери монтуються в стельові конструкції. Всі труби приховані від сторонніх очей під підлогою і майже непомітні.

7. Скляні будинки відрізняються високим ступенем пожежної безпеки. Вони не страждають від вологи та стійкі до корозії. Сучасні конструкції зі скла та алюмінію розраховані на значний термін служби – понад 100 років.

І найголовніше: будинок за містом, побудований зі скла, дає його власникам можливість бути ближчими до природи. Можна в будь-який час насолоджуватися красивим пейзажем за вікном, не залишаючи затишної кімнати. І неважливо, що погода не завжди сприяє прогулянкам: усередині прозорого будинку комфортно в будь-яку пору року. У такій обстановці дуже добре відпочивати та розслаблятися.

При будівництві скляних будинків використовується максимально відкрите планування, яке передбачає мінімум перегородок, великий розмір приміщень, лаконічність декоративних елементів.

Три основні недоліки скляних будинків

1. Будівництво котеджу зі скла доступне лише вельми забезпеченим людям. Застосування високотехнологічних матеріалів та сучасних методик при зведенні будівлі суттєво впливає на її вартість.

Оригінальний будинок зі скла

2. Власників таких будинків очікують суттєві витрати на очищення зовнішньої поверхні скла від снігу, що випав. При охолодженні скляних панелей на внутрішній стороні утворюється конденсат. Знизити інтенсивність його випадання можна, використовуючи спеціальні вологопоглиначі. При розробці проекту споруди зі скла важливо пам’ятати, що профілі, що несуть, і каркаси повинні бути придатними для проведення робіт з технічного обслуговування всієї навісної системи.

Будинок на схилі пагорба

3. Прозорі будинки зовсім не підходять людям, які старанно захищають свій особистий життєвий простір від цікавих очей оточуючих. Вони ще не готові впустити туди сторонніх, і це їхнє особисте право. Найбільш засклені варіанти житла вибирають ті, хто дивиться в майбутнє з оптимізмом. Як правило, такі люди життєрадісні, готові до спілкування та співпраці.

Скляна споруда

Будівлі зі скла зачаровують своєю приголомшливою красою та легкістю. І нехай, далеко не кожен зважиться на такий сміливий експеримент, одне можна сказати напевно: байдужими скляні будинки не залишать нікого!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *