декоративні подушки в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

декоративні подушки в інтер’єрі


Декоративні подушки стали невід’ємною частиною сучасного інтер’єру. Крім виконання своєї основної функції, подушки в дизайні різних приміщень можуть ставати яскравими акцентами, вказувати на приналежність до того чи іншого стилю оформлення житлового простору. Декоративні подушки у сучасних квартирах та будинках можна зустріти у вітальні, спальні, дитячій кімнаті, їдальні та навіть кухні.

Подушки для декору та зручності

Яскраві декоративні подушки

Декілька призначень декоративних подушок

Гарні, оригінальні, незвичайної форми або традиційні – декоративні подушки в господарстві просто не замінні. По-перше, ви можете з їх допомогою з комфортом розміщуватись у будь-якій зоні відпочинку вашого житла. По-друге, за допомогою цих недорогих та простих у виготовленні предметів інтер’єру ви легко можете змінювати образ приміщення – надати йому яскравості або підкреслити акценти інших елементів дизайну.

В іспанському стилі

Яскраві подушки на темному тлі

Колоритне забарвлення подушок

Розташуватися на дивані або в кріслі набагато зручніше, якщо підкласти під спину чи ноги зручну та м’яку подушку. Після важкого трудового дня такий відпочинок може зробити справжнє задоволення. Розмістившись із зручністю в «морі» подушок, так приємно почитати або вести бесіди з домочадцями. Навіть у кухонному просторі або їдальні можна використовувати подушки для більш комфортного розміщення для трапез, застільних розмов та прийняття гостей.

У сучасному інтер'єрі

Акцентні плями

Комплект декоративних подушок

Безліч подушок може служити як м’яка спинка для моделей диванів, в конструкцію яких не входять підголівники і спинка. Софа чи отоманка без подушок стає менш комфортним місцем для розміщення у відпочинковій зоні.

Барвиста композиція

Подушки для софи та дивана

В одній кольоровій гамі

Декоративні подушки як колірний акцент — дизайнерський прийом, що часто використовується. Якщо оформлення вашого приміщення можна сміливо називати нейтральним, то внести яскравість у його дизайн найпростіше за допомогою декоративних подушок. Перевага такого способу акцентування в тому, що достатньо змінити чохли на подушках і приміщення набуває зовсім іншого образу. Так багато господинь змінюють зовнішній вигляд кімнат залежно від сезону, використовуючи то теплу, то прохолодну палітру кольорів текстилю, у тому числі і чохлів на подушках «думках».

Яскраві колірні акценти

Додайте яскравості вітальні

Колоритний інтер'єр

Безліч яскравих подушок

Подушки можуть не виступати як яскрава колірна пляма, а «підтримувати» обрану концепцію оформлення простору. Навіть нейтральна палітра кольорів може створити комбінування з текстилем декору віконних отворів — штор або фіранок. У спальному просторі подушки можуть виступати як сполучна ланка спальної зони та сегменту відпочинку – на ліжку та в кріслі (невеликому диванчику, отоманці чи софі) розкладаються подушки з однаковими чохлами або виконані у певній тематиці.

У світлій палітрі кольорів

Пухнасті варіанти

Витримана кольорова гама

Прохолодна палітра кольорів

Декоративні подушки можуть вказувати на стиль оформлення інтер’єру, використаного в приміщенні. Наприклад, особливі східні орнаменти, тканини, використання певних кольорів, допоможе створити інтер’єр, наповнений духом Сходу.

Східний дух

Тематичне оформлення

Декоративні подушки

Різновид кантрі

Подушки, що використовуються для декорування приміщення, можуть вказувати не так на стиль оформлення простору, як на вибрану тему. Якщо ви можете подумки усунути всі подушки з дизайн-проекту і після цього тематика оформлення стає не настільки очевидною, значить, своє завдання ці декоративні елементи виконують сповна.

Собача тема

Тематичний декор

На морську тему

Подушки в інтер’єрі можуть бути не тільки диванними, а й підлоговими. Йдеться саме про подушки, а не пуфи. Залежно від стилю оформлення приміщення підлогові півшки можуть надавати можливість розміщуватися на підлозі гостям як в арабських стилістичних напрямках, так і представляти частину способу оформлення простору в стилі мінімалізм.

Подушки подушки

М'яка зона відпочинку

Текстиль подушок, його забарвлення, орнамент і навіть сама тканина (хутро, штучний матеріал, тонка або щільна тканина з ворсом або без) можуть стати елементом для решти декору приміщення. Комбінування настінного декору у вигляді картин, фото в рамках, панно та гобеленів з текстилем подушок та штор дозволяє створити більш збалансований образ інтер’єру.

Світла палітра

Декор в одному ключі

Строката композиція

Яскравий орнамент текстилю

Окрім іншого, декоративна інтер’єрна подушка – це чудовий подарунок. У продажу багато варіантів подушок з текстилем, який органічно впишеться в будь-який стиль інтер’єру і прикрасить приміщення. Декоративну подушку можна зробити своїми руками без особливих фінансових витрат. Частина домашнього інтер’єру, що зберігає тепло ваших рук та частинку душі в рази дорожча для одержувача подарунка покупних виробів.

М'яка зона біля вікна

Графічні поєднання

Різні форми, розміри.  кольору

Декоративні подушки в приміщеннях з різними функціями

Найпоширеніше місце для розміщення декоративних подушок – диван та крісло. У вітальні, як у жодній іншій кімнаті, подушки функціональні – допомагають з комфортом розміститися у зоні відпочинку, прикрашають інтер’єр, вказують на стилістичну приналежність чи підтримують обрану тематику оформлення простору.

Природні відтінки

Однотонні подушки

У затишній вітальні

В інтер’єрі вітальні можна використовувати подушки різної форми та розмірів, з безліччю варіантів кольорів, принтів, орнаментів чи однотонних тканин. Оригінально і при цьому стильно виглядає набір диванних подушок, виконаних з використанням одних поєднань кольорів, але в різних варіаціях.

Біло-блакитні поєднання

В одній гамі

Подушки можуть виступати не як кольорового, а фактурного акценту. Наприклад, подушки з чохлами з хутра (або його аналогів), «кудлаті» вироби, з бахромою по всій площі.

Фактурне виконання

Смугасті та хутряні

Привнесіть елемент симетрії до інтер’єру вітальні. Розташовані особливим чином однакові пари подушок на кріслах та диванах, перетворять ваш дизайн, упорядкують образ приміщення.

Яскравість та фактура

Симетрія в інтер'єрі

Безліч подушок

Оригінальні чохли для подушок

Спокійна кольорова гама

У просторі вітальні, що грає і роль бібліотеки, подушки на дивані та кріслах просто необхідні. Любителі читання можуть годинами проводити за приємним заняттям та комфортне розташування в зоні відпочинку, у цьому випадку відіграє важливу роль.

У вітальні-бібліотеці

Колоритні поєднання

Яскраві подушки у бібліотеці

Безперечно, в спальні не обійтися без подушок. Але мова піде не про ті елементи сального місця, які необхідні нам для комфортного відпочинку та міцного сну. Декоративні подушки, що оздоблюють ліжко, можуть виконувати не тільки функції прикраси простору. Наприклад, подушки у вигляді валиків дуже зручно підкладати під ноги для відновлення кровообігу після важкого робочого дня, проведеного на ногах.

Декоративні подушки в спальні

Колоритний інтер'єр

Подушки та валики

Світла спальня

В інтер’єр спальні яскраві, колоритні подушки можуть привнести не лише красу, а й упорядкованість. Розташовані належним чином на спальному місці подушки, привносять симетрію в образ ліжка та всього простору.

Звірячий принт

Симетрія в узголів'ї ліжка

Декоруємо спальню

У просторі спальні яскраві декоративні подушки допоможуть узгодити між собою різні предмети інтер’єру. Наприклад, на тумбочках ви вирішили встановити колоритні настільні торшери, виконані в кольорі, який більше ніде в кімнаті не використовується. Знайти тканину з забарвленням аналогічного тону не складе особливих труднощів, в результаті інтер’єр вашої спальні буде більш гармонійним, впорядкованим, але при цьому яскравим.

Оригінальна комбінаторика

Поєднання елементів

Комбінуємо кольори

Подушки можна використовувати для того, щоб пов’язати загальною концепцією оформлення зони у спальні – сегмент відпочинку та сну. Навіть якщо ваше ліжко (її узголів’я) і диван або крісло мають відмінну за кольором і фактурою оббивку, з’єднати ці відокремлені елементи інтер’єру можна за допомогою добору текстилю для обох зон.

Зв'язуюча ланка

Зв'язуємо зони за допомогою декору

Комбінуємо кольори, форми, орнаменти

Дитяча кімната

У дитячій кімнаті подушки використовуються як декор виключно батьками. Діти воліють влаштовувати бої подушками, стрибати з «подушечных» гір і кидатися ними. З таким безпечним предметом для ігор батьки можуть бути впевнені у цілісності не лише дітей, а й предметів інтер’єру кімнати. У кімнаті маленької дитини можна використовувати подушки у вигляді тварин, із зображеннями казкових та мультиплікаційних героїв. У спальні підлітка використовуються стриманіші варіанти, але все залежить від темпераменту дитини та її смакових уподобань.

Подушки в дитячій кімнаті

У кімнаті дівчинки до декоративних подушок звернена особливо пильна увага. Красиві рюші, бахрома та пензлики прикрашають цей предмет інтер’єру. Хутряні, плюшеві, блискучі та з вишивкою – варіації безліч. У звичайні дні подушки прикрашають спальне місце, в момент прийняття гостей — використовуються як пуфики для посиденьок на підлозі.

Декор у дівочій спальні

У кімнаті для дівчинки

Навіть у їдальні можна використовувати подушки для більш комфортного розміщення домочадців та, можливо, гостей. Якщо ваша їдальня або кухня, в якій є зона прийняття їжі, облаштована невеликим диванчиком або міні кріслами для кожного члена сім’ї, м’які подушки будуть дуже доречними. Не тільки пряме призначення подушок, але і їхній яскравий або оригінальний зовнішній вигляд підуть на користь формування унікального образу приміщення.

Декоративні подушки в їдальні

Декор у поєднаному приміщенні

Яскравий декор у їдальні-вітальні

Яскраві та строкатий текстиль

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *