чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса


Нещодавно ми опублікували Список популярних продуктів з Фікс Прайса з хорошим складом, а тепер пропонуємо ознайомитися з оглядом найневдаліших товарів, від яких варто триматися подалі.

Дивіться також: «Беру тут чи ніде!»: популярні продукти, які у Фікс Прайсі коштують у 2-3 рази дешевше, ніж у супермаркетах

Консервований тунець «Російський рибний світ» за 55 рублів

Один із чемпіонів із негативних відгуків серед консервів – консервований тунець. Насправді продукт виготовлений не з тунця, а з макрелі і, до того ж, замороженої.

Відгук покупця: «Мої люблять консервованого тунця, часто купую його за 150-200 рублів. А тут за 55 та ще й банку з кільцем. Я не читала у магазині етикетку, а дарма. Вже прочитавши її в магазині, можна зрозуміти, що справжнього тунця не буде всередині, і виробник нас не обманює. У банку макрелевий тунець, або просто макрель, а це інша риба, дешевша (у 10 разів дешевша за тунця), яка не відноситься до делікатесів. На смак це справжня, непогана сайра, в міру солона, але на тунця зовсім не схожа. Тобто риба їстівна, шматки цілісні, акуратні, для салату підійде, якщо любите сайру, скумбрію, напевно, сподобається. Але якщо потрібний саме тунець, то це не він! Зараз думаю: і чого я чекала за 55 рублів?

тунець

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Чорний чай (200 г) за 77 рублів

Чорний крупнолистовий чай з Фікс Прайса російського виробництва має безліч різко негативних відгуків.

Відгук покупця: «У складі заявлений лише крупнолистовий чорний чай. Але, схоже, що збирали його до самого кореня і ставилися до зібраної сировини так само. У суміші повно гілок, соломи, палиць. Відібрати їх неважко, але й саме листя має досить дивний присмак. Смак незрозумілий. Наче щось зайве там, типу ароматного противника або цвілі якийсь. А може, гілки дають такий післясмак. Таке враження, що п’єш компот, зварений їх 2-3 чорносливів на цілу каструлю, а післясмак віддає якимось ефірним, гіркуватим маслом. Випити змогла лише 1 кухоль. Весь пакет викинула відразу після такого чаювання. Загалом, рятуйся хто може!

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Згущене молоко «Сладіж» за 55 рублів

У складі цього згущеного молока використовувалося не цільне, а нормалізоване молоко, а також два види цукру: сахароза і цукор молочний харчовий дрібнокристалічний (лактоза). Згущене молоко марки «Сладіж» (м. Білгород) не раз проходило перевірки на якість і завжди з одним підсумком: масова частка білка виявлялася нижчою за норму ГОСТу чи не вдвічі.

Відгук покупця: «Зазвичай купую найкраще згущене молоко «Рогачов» або «Олексіївську». Ця мені не сподобалася. Виглядає схоже на згущене молоко, але на смак — не те. По-друге, є питання до складу. Мені не зовсім зрозуміло чому два види цукру. Почала шукати інформацію експертів, чи проводилися випробування цього молока, що згущує молоко. І з’ясувалося, що неодноразово проводилися експертизи цього згущеного молока та інших виробників. Наприкінці 2019 року дану згущене молоко перевірило «Роскачество» і їх результати не тішать. «Згідно з протоколами лабораторних випробувань, масова частка білка в СОМО у зразку з м. Білгород не відповідала вимогам ГОСТу. У «Розкошті» при цьому зазначили, що «даний факт може говорити про низьку частку молоковмісних продуктів та використання загусників». І я теж думаю, що загусники є, тому що занадто вона густа і присмак такий, ніби доданий крохмаль».

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Кілька в томатному соусі балтійська нерозроблена «Гарні консерви» за 27,5 рублів

Кілька в томатному соусі з Фікс Прайса має непоганий склад (риба, томатний соус, сіль), проте вигляд та смак страви залишає бажати кращого.

Відгук покупця: «Ми дуже любимо кільку у томатному соусі, завжди беремо Латвійську UNDA, вона дуже смачна. Але цей шедевр мене шокував. Гірчить, смак невиражений, риби замало, і вона вся розламана. Дивитись нудно. Мабуть томата та спецій менше, ніж належить за рецептом. Після «рибалки» залишається більше половини соусу, хоча риби за правилами має бути 75-90%».

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Малина протерта з цукром «Погребок» (300 г) за 55 рублів

Малина протерта з цукром має сумнівний склад і такий самий смак. Для пирогів пригодиться, а як топінг до млинців або сиру — навряд чи.

Відгук покупця: «Склад читати не стала, у магазині зазвичай ніколи. Трохи згодом, уже прочитавши склад і скуштувавши цей десерт, зрозуміла, що точніше було б назвати цей продукт «малиновим конфітюром» або, ще точніше, конфітюром зі смаком малини. Тому що аромат малини, до того ж трохи хімічний, відчувається, а самої малини немає. Справді, навіщо шукати тут ягоду малини, якщо у складі цукор, цукрова патока яблучне пюре, і малини менше, ніж решта? Декілька зернят малини, але не самих ягід, втім, знайшла. Деякий смак малини є, але зовсім не «малиновий», а більше ароматизатора!»

Інші відгуки покупців про продукт можна почитати в коментарях до цієї публікації на офіційному обліковому записі Фікс Прайса в Інстаграм.

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Скумбрія консервована «Російський рибний світ» за 55 рублів

Незважаючи на хороший склад (атлантична скумбрія, олія рослинна, сіль, перець запашний горошок) консервована скумбрія потрапила в чорний список за сухість і нікчемну кількість риби.

Відгук покупця: «Фу яка гидота ця ваша скумбрія! Навіть за безплатно не взяла б. Одна вода, «скумбрія» дуже суха, та ще й смердить неможливо».

Інші відгуки покупців про продукт можна почитати в коментарях до цієї публікації на офіційному обліковому записі Фікс Прайса в Інстаграм.

Драже «Megaboom» Biscotti за 27,5 рублів

Ці печива у шоколаді у вигляді драже дуже популярні, але мають суперечливі відгуки. Ми вирішили включити цей десерт до нашого антирейтингу за велику кількість шкідливих добавок у складі.

Відгук покупця: «Поєднання печива та молочного шоколаду дуже люблю, тому взяла на пробу. Через свій формат з’їдаються як насіння, але вони не смачні. Не сказати, що огидні, але відчувається, що шоколадна глазур несправжня, дешева, пальмова олія так і відчувається після смаку. Один раз спробувати можна, але не раджу».

драже

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Шпроти в олії прибалтійські «Компанія Консерви» за 27,5 рублів

Склад відмінний: копчена риба, олія, сіль кухонна харчова. Однак більшість покупців відзначили надто дрібний розмір рибок (хоча це заявлено виробником на банку), а також неапетитний вигляд та незрозумілий смак.

Відгук покупця: «Навіяло довіру, що консерви не підробка, т.к. на кришці видавлено дату виготовлення. У передачах про консерви завжди кажуть, що такий спосіб нанесення дати – це гарантія фабричного продукту. На цьому плюси скінчилися. Бляшана банка виявилася дуже м’якою, абияк відкрила банку. Рибки виявилися дуже дрібними, було багато розламаних. На смак навіть не зрозуміла які вони. Вибрала дві нормальні рибки і зробила бутерброд. Нічого не зрозуміла, і все віддала коту».

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Шоколадні цукерки «Вінтажна колекція» за 50 рублів

Коробка з 12 фігурних цукерок із шоколадною начинкою «Вінтажна колекція» виглядає мило, але приносить лише розчарування.

Відгук покупця: «Наскільки мені сподобалися ці гарненькі фігурки зовні і наскільки вони виявилися жахливими всередині! І я примудрилася подарувати це викладачеві на Новий рік. Досі соромно! Приторно-солодкі, пластилінові, абияк з’їла одну цукерку, навіть мої домашні, які їдять усе, що не прибито, так і залишили цю коробку недоїденою».

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Мексиканські коржики Totillas «Сонце Мехіко» за 50 рублів

Тортільї зручні для приготування фахітас, експрес-піци, ролів та домашньої шаурми. Коржики з Фікс Прайса користуються високим попитом і багатьом подобаються. Однак негативних відгуків все ж таки дуже багато. І це не дивно, адже у складі тортилій є і Е-добавки, і гліцерин, і пальмова олія, і стабілізатори, і ароматизатори.

Відгук покупця: «Спочатку не сподобався запах. Він якийсь кислий, хімічний. Чи то оцтова кислота, чи то лимонна. За смаком непогані. Точніше смаку у них немає, приблизно, як у несвіжого лаваша. Ще вони тендітні, розламуються, рвуться при скручуванні шаурми і зовсім не наситуються. Склад – чиста отрута. Ніколи не купуйте їх! Чесно, той же звичний вірменський лаваш набагато смачніший, зручніший і безпечніший для здоров’я».

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

Згущене молоко в пакеті за 27,5 рублів

Ще одне «згущене молоко» у нашому чорному списку. Насправді, це не згущене молоко, а молоковмісний згущений продукт. Справжня згущене молоко повинна містити тільки незбиране молоко і цукор. До складу цього ж продукту входять: цільне, знежирене та сухе молоко, суха молочна сироватка, два типи цукру (цукроза та лактоза), а також замінник молока та вода.

Відгук покупця: «Вирішила спробувати. Так ось, ніколи не купуйте, погань ще та!! Вона начебто розбавлена ​​водою. Дуже рідка. Смак теж незрозумілий. Один цукор. Молоко взагалі не відчувається. Справжня згущене молоко має бути густим і трохи тягучим. Ця ж як вода … Тепер стоїть, і ніхто її їсти не хоче! Склад моторошний. І чого я від неї чекала».

Згущене молоко

Консерви «М’ясо курчати у власному соку» «Рузькому» за 27,5 рублів

А ось і переможець у номінації «Найгірший із найгірших». На консервоване м’ясо курчати позитивних відгуків практично немає, а у складі є загусники, підсилювачі смаку, ароматизатори та багато Е-добавок.

Відгук покупця: «Відкривши баночку, можна побачити невеликий шар жиру, а ось під ним було незрозуміле желе зі шматочками курки та кісток. Схоже на курча, яке потрапило в жахливу ДТП. Кісток дуже багато, бережіть зуби! Поклала трохи кішці, вона лизнула кілька разів і пішла з незадоволеним виглядом».

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:91 Середня оцінка: 4,29 із 5)
чорний список із 12 продуктів Фікс Прайса Завантаження…

Читайте також:Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.