Оригінальний інтер'єр таунхауса в стилі лофт: дизайн проект на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оригінальний інтер’єр таунхауса в стилі лофт: дизайн проект на фото


Переобладнання колишніх виробничих приміщень під житлові апартаменти давно перестало бути новинкою навіть у нашій країні, а Європа та Америка вже давно навчилися отримувати максимум користі зі складських приміщень або майстерень фабрик минулого століття. Купуючи у власність навіть невелике по квадратурі приміщення, але з високими стелями настільки, що можна обладнати другий рівень, ви легко можете подвоїти кількість житлових кімнат та утилітарних приміщень. Але в такому разі логічним буде виконати оздоблення приміщення та облаштувати кімнати у стилі лофт, який не ховає конструктивні особливості колишніх фабричних приміщень, а виставляє напоказ комунікації, елементи перекриттів, опор та інших конструкцій.

Запрошуємо вас на екскурсію саме таким житлом – міським приватним будинком, переобладнаним з частини промислової будівлі, шляхом добудови верхнього рівня житлових кімнат.

Передпокій

Як правило, перший рівень в лофт-апартаментах є студією, в якій зони різних життєвих сегментів мають дуже умовні межі, перегородки та стіни використовуються лише для обмеження утилітарних приміщень, наприклад комори або санвузла. І в цій міській квартирі, потрапляючи всередину приміщення, ми опиняємося одночасно у передпокої, вітальні, поєднаній зі їдальнею та кухнею. Місця у передпокої достатньо, тому господарі ухвалили рішення про обладнання тут ігрової зони та встановили більярдний стіл.

Поленниця та грубка

Ще один варіант входу в приміщення – через великі двері-ворота, біля яких розташувалася броня для дров, що йдуть на розпалювання грубки, конструкція якої схожа на популярні колись у нашій країні «буржуйки».

Вітальня

Зробивши пару кроків із передпокою, ми потрапляємо в зону вітальні, обладнаної всім необхідним для розслаблення та відпочинку після трудового дня або посиденьок із сім’єю та друзями. Зручні м’які меблі зі шкіряною оббивкою, оригінальний журнальний розсувний столик, TV-зона і книжкові стелажі – все працює на створення комфортної, домашньої обстановки.

Їдальня

Трохи перемістившись просторою кімнатою, ми опиняємося в зоні їдальні з містким столом і яскравими стільцями. Згідно з канонами стилю лофт, все приміщення оздоблено в світлих тонах, на тлі білих стін і стель особливо чітко видно конструкції металевих перекриттів, інженерних систем та інших комунікацій.

Обідня група

Вид на їдальню та кухню

Обідня група з лишком заповнює нестачу яскравості в білому приміщенні – пластикові стільці різних відтінків чудово виглядають у комплекті зі столом зі світлої деревини, а дзеркальна підвісна лампа над ними додає атмосфері столової нотки блиску та гламуру.

Зона відпочинку в їдальні

Простір їдальні плавно переходить у кухонну зону, відокремлену барною стійкою. Таке зручне розташування близькості робочої зони кухонного приміщення та їдальні з появою потужних витяжок стало не тільки можливим, а й комфортним.

Кухня

Незважаючи на скромну квадратуру кухонного відсіку, тут дуже ергономічно помістилося все необхідне для комфортного перебування в робочій зоні приготування їжі – сучасна побутова техніка, раковина, системи зберігання та інші аксесуари та пристосування. Цікавим дизайнерським ходом стала заміна верхнього ярусу кухонних шаф на ніші, в яких зручно зберігати продукти та посуд.

Високі стелі приміщення

Вид на вітальню та більярдний стіл

Приміщення, практично необмежене стінами та дверима, створює відчуття свободи пересування, простору та легкості, яких так часто не вистачає міським будинкам. Через те, що вікна в приміщенні є не тільки в стінах, а й на стелі, велика кімната-студія буквально залита сонячним світлом, що завжди сприятливо позначається на емоційному та психологічному стані господарів.

Біля сходів

На верхньому рівні знаходяться житлові кімнати, але щоб потрапити до них, необхідно піднятися сходами і пройти невелику зону відпочинку, що розташувалася у просторі перед сходами.

Спальня

Перша особиста кімната – головна спальня. Як і всі приміщення лофт-апартаментів, її обстановка включає тільки найнеобхідніше, кожен предмет меблювання або декору наділений функціоналом. Оригінальним дизайнерським рішенням для невеликого приміщення стало обладнання підвісної вбиральні відкритого вигляду.

Підвісний гардероб

У дизайн-проектах стилістики лофт рідко можна побачити повністю обгороджену спальню, але в цьому випадку перед нами практично ізольоване приміщення для сну та відпочинку.

Ванна кімната

Прилегла до спальні ванна кімната, також виконана в строгих і лаконічних мотивах лофт-стилістики: світла, майже біла обробка, розведена блиском нержавіючої сталі, підпорядкування функціональності у всьому і мінімум декору.

Дитяча

І остання по ходу кімната – дитяча. Біле оздоблення приміщення тут зустрічається з яскравими акцентними плямами меблів та декору. Через оригінальне розташування вікон на стелі кімнати, прорізи довелося забезпечити натяжними шторами, тому що сонячного світла було дуже багато.

У сучасному таунхаусі багато цікавих предметів меблювання та декору оригінального дизайну, які не тільки справно виконують покладений на них функціонал, а й можуть виступати в якості арт-об’єктів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *