Чек-лист для тих, хто планує інтер'єр ванної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Чек-лист для тих, хто планує інтер’єр ванної кімнати


Якщо прямо зараз ви зайняті плануванням нового інтер’єру ванної кімнати, то, ймовірно, головними питаннями для вас є пошук ідеального стильового рішення, гармонійне розміщення меблів, ергономічне планування та підбір колірного рішення. Ми завжди в першу чергу займаємося глобальними питаннями, а дрібні вважаємо за краще вирішувати вже в процесі ремонту.

Але, як свідчить практика, навіть незначні здавалося б деталі краще продумувати заздалегідь. Так ви уникнете стресу і незапланованих витрат.

001.jpg

Якщо ви готові до виникнення типових питань і знаєте, як з ними працювати, можна заощадити не тільки гроші, але й час, витрачений на ремонт. Розглянемо докладніше, що необхідно врахувати ще до початку роботи з інтер’єром ванної кімнати.

002.jpg

Оцініть бюджет майбутнього ремонту. Це те, що потрібно зробити в першу чергу, і для грамотної оцінки важливо розуміти, які матеріали ви будете використовувати, до яких фахівців доведеться вдатися, наскільки глобальними будуть ремонтні роботи.

003.jpg

Як правило, ремонтні роботи у ванній кімнаті супроводжуються переплануванням приміщення. Якщо є можливість, зробіть новий план таким чином, щоб туалет виявився не надто помітним, коли ви входите у ванну кімнату. Переносити сантехнічні комунікації не завжди зручно, тому іноді найкращим виходом буде встановлення невеликої перегородки, що приховує зону унітазу.

004.jpg

Ще одна корисна порада, яку вам може дати досвідчений дизайнер, полягає в тому, що деякі елементи старого інтер’єру можна і потрібно зберегти. Це може стосуватися елементів оздоблення чи сантехніки, яка ще добре функціонує, але виглядає як ретро. Таким чином можна заощадити гроші та час, зберігши при цьому унікальність вашого інтер’єру.

005.jpg

Дуже важливо запланувати правильну систему освітлення у ванній кімнаті. Як правило, вона включає основне світло, підсвічування окремих зон, а також локальні світлові акценти. Якщо ви поки що не почуваєтеся впевнено в даному питанні, краще взяти консультацію дизайнера, який допоможе скласти ідеальну освітлювальну схему для інтер’єру вашої ванної кімнати.

006.jpg

Пам’ятайте про ергономічність, яка, на думку більшості фахівців, є найважливішою умовою успішного дизайну. Особливої ​​важливості цей аспект набуває в умовах, де приміщення має невелику площу, а його функціональність має бути високою. Для того щоб зробити простір ванної кімнати ергономічним, потрібно знати, яке планування підійде найкраще і які ідеальні параметри всіх зон та великих предметів меблів.

007.jpg

Підбирайте висоту раковини таким чином, щоб їй було зручно користуватися всім членам сім’ї. Стандартна висота становить приблизно 80-85 сантиметрів, але в цьому питанні все ж таки краще орієнтуватися на свої відчуття.

008.jpg

Якщо площа ванної кімнати невелика, можливо варто вибрати кутову раковину. Така модель не поступається класичною у зручності, проте займає набагато менше місця та загалом зручніше.

009.jpg

Також для невеликого приміщення можна підібрати ванну компактного розміру, це рішення підійде тим, хто не готовий відмовитися від ванни на користь практичної душової кабіни.

010.jpg

Розмір стільниці, в яку буде встановлена ​​раковина, також повинен підбиратися з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення та вашого смаку. Вона не повинна бути надто маленькою або надто великою, важлива зручна форма та практичний матеріал.

011.jpg

Не заощаджуйте на матеріалах, які використовуєте для обробки ванної кімнати. На відміну від деяких статей витрат, оздоблювальні матеріали коштують всіх витрачених грошей, адже якісніші служитимуть довше і виглядатимуть краще.

012.jpg

Розгляньте різні варіації плитки, якщо плануєте використовувати саме її для обробки стін у ванній кімнаті. У деяких випадках виграшніше виглядає плитка великого формату, а в інших — невелика, також можна подобати незвичайну форму або взагалі використовувати мозаїку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.