Розкішний котедж, оформлений у стилі контемпорарі на фото
Останнім часом все частіше можна зустріти дизайн-проекти житлових приміщень, виконані у стилі контемпорарі. Цим модним нині словом прийнято називати мікси сучасних стилістик, в яких задіяні передові технології, дизайнерські новинки та оригінальні способи оформлення простору. Представляємо вашій увазі інтер’єр одного великого, за розмірами та способами організації простору, особняку. Можливо, серед безлічі цікавих та передових ідей оформлення житлових та утилітарних приміщень ви знайдете натхнення і для власного ремонту чи переробки житла.
При першому ж, швидкоплинному погляді на інтер’єр сучасних апартаментів стає зрозуміло, що тут ми не зустрінемо класичної обстановки або елементів кантри стилістики, що все оздоблення, меблювання та декор будуть представлені передовими моделями, а технологічність такого приміщення просто зашкалює. З перших кроків по оригінальному житлу можна приготуватися до здивування та захоплення.
Навіть простір між поверхами та сходові прольоти оформлені незвично. І справа не тільки в оригінальній величезній люстрі, що звисає майже на два рівні житла, не у великій і дивній картині, що прикрашає одну зі стін, а в самому підході до поєднання практичності та краси, оригінальності та комфорту в рамках окремого домоволодіння.
Увага до деталей, умілий вибір яких впливає на загальне враження, що створюється простором, особливо яскраво виявилося в інтер’єрі цікавого та прогресивного особняка. Будь то додаткове підсвічування сходів або оригінальне оформлення перил – не тільки питання краси інтер’єру, але й безпеки домочадців торкнуться пошуку цікавих доповнень.
Розгляньмо просторі приміщення особняка. Перед нами великий простір, який включає зони відпочинку, кухонний та столовий сегмент, розділені вельми умовно — за допомогою стелажів-ширм або виключно відмінностями в оформленні та використаній палітрі кольорів. Ми бачимо, що весь простір оздоблено в одному ключі – білі підвісні стелі та стіни, покриття для підлоги з керамогранітної плитки. Але за допомогою підсвічування на кількох рівнях вдається створити зовсім різну атмосферу у тій чи іншій зоні зі своїм функціональним потенціалом.
Почнемо екскурсію першим поверхом з великої кухонної зони, де центральним елементом став кухонний острів із системою потужних витяжок над ним. Не лише значні масштаби, та й конструкція кухонного острова дозволили йому стати координаційним центром приміщення.
Біле виконання гладких глянсових фасадів кухонного гарнітура відмінно поєднується з блиском нержавіючої сталі побутових приладів. Паралельне компонування систем зберігання, робочих поверхонь та техніки відмінно підходить для прохідного приміщення. Вбудована система освітлення з поворотними світильниками, розташованими на кількох рівнях, дозволяє створити досить яскраве освітлення, необхідне для комфортного протікання кухонних робочих процесів.
Відмінний спосіб підсвічування робочих поверхонь кухонного острова – вбудовування світильників у нижню частину витяжки. В результаті ваш високотехнологічний прилад не тільки позбавляє просторе приміщення від запахів приготування їжі, але і служить конструкцією для розташування системи підсвічування, що регулюється.
Завдяки ергономічному розташуванню побутової техніки в нішах вбудованої системи зберігання, господарі не тільки з комфортом користуються всіма необхідними приладами, але й роблять це з найменшими витратами часу, істотно скорочуючи свій постійний трафік по кухонній зоні.
Зробивши пару кроків із технологічної кухонної зони, ми потрапляємо у спокійну обстановку їдальні. Місткий дерев’яний стіл та зручні стільці-крісла на металевих каркасах склали значну обідню групу. Враховуючи полегшений, порівняно з кухнею, функціонал кімнати, тут використано набагато більше декору – картини на стінах, вази та статуетки на невисоких системах зберігання, арт-об’єкти, які можна використовувати як підставки.
Ще одне приміщення, з’єднане з кухнею — це невелика вітальня з TV-зоною та бібліотекою. Використання двостороннього стелажу, який у кухонному приміщенні був частиною систем зберігання, а у вітальні сегменті представляє нішу для розташування телевізора та відкритих полиць для дисків, дозволило зонувати сегменти великого простору.
У просторих приміщеннях складніше створити затишну атмосферу, особливо якщо йдеться про зону відпочинку. Дерев’яні корпусні меблі теплих відтінків і м’які дивани та крісла з приємною поглядом і м’якою на дотик оббивкою, допомагають у створенні дійсно комфортної обстановки.
Ще одна вітальня – головна, розташувалася у просторішому приміщенні. Величезний м’який диван кутової модифікації розташований навпроти каміна, простір навколо якого виконує роль домашнього кінотеатру. Всі елементи інтер’єру у цій вітальні працюють на створення комфортної. Теплої та затишної атмосфери розслаблення та відпочинку – і килим з довгим м’яким ворсом, і журнальний столик у м’якому виконанні зі шкіряною оббивкою, який може бути одночасно сидінням та підставкою, і м’яке освітлення жовтих відтінків та природна палітра кольору оздоблення та меблювання, декору та аксесуарів.
Навіть в практичних приміщеннях можна зустріти незвичайні предмети інтер’єру, оригінальні дизайнерські об’єкти. Наприклад, у ванній кімнаті з різнобарвним підсвічуванням, є раковина оригінального дизайну, що є суцільною монолітною спорудою гладкої, обтічної форми, з не менш оригінальним краном, сяючим хромованими поверхнями.