Як оформити ванну в пляжному стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як оформити ванну в пляжному стилі


Ванна кімната без перебільшення є особливим місцем у будь-якому будинку. Для багатьох це єдина зона в квартирі, де можна просто побути наодинці з самим собою і розслабитися, не важливо навіть, чи є можливість прийняти ванну з ароматною піною, або справа обмежується душем.

Ось чому при розробці інтер’єру фахівці часто прагнуть підкреслити це особливе призначення ванної кімнати, для цього вони використовують безліч прийомів, але один з найбільш радикальних — створення відповідного стилю.

Для ванної дуже добре підходить будь-який з так званих «пляжних» стилів, вони в чомусь різняться, але в цілому мають одну головну ідею – створення простору, який би нагадував про пляж, морський курорт, безтурботний відпочинок. Як же втілити таку концепцію в життя і надати ванну нового звучання?

001_7.jpg

Насамперед, потрібно розібратися, що саме ви розумієте під словом «пляж». Хоч як дивно це звучало, але якщо взяти для експерименту кілька людей, то кожен з них представить різну картинку при згадці такого, здавалося б, простого поняття. Для одного це буде кам’янистий морський берег, холодна течія, скелі, для іншого – білий пісок, який чітко видно крізь прозору воду. У когось море асоціюється з безтурботністю, свіжістю та легкістю, а у когось із прибоєм та високими хвилями. Важливо зрозуміти, що саме ви вкладаєте в цей образ, адже на основі заданої «картинки» можна буде підбирати колірну палітру, матеріали, фактури.

002_7.jpg

Можна піти ще далі та розширити список асоціацій, зробивши процес створення нового інтер’єру ванної кімнати ще більш простим та зрозумілим. Так, наприклад, власники цієї ванної захотіли додати ноту ретро в новий дизайн, саме таким вони бачать свій пляж.

003_7.jpg

Отже, другим великим етапом буде підбір колірної гами, а за основу якраз можна взяти задані вами асоціації. Втім, якщо сумніваєтеся, то завжди простіше працювати з класичною схемою, що вже стала: поєднанням блакитних, білих і бежевих відтінків. Синій, як символ морської води, може змінюватись від насиченого та глибокого до майже прозорого блакитного, бежевий працює також. Намагайтеся використовувати або тільки теплі або холодні відтінки, щоб не виникло дисгармонії.

004_7.jpg

Якщо з кольором все більш-менш зрозуміло, то робота з фактурами зазвичай викликає чимало труднощів. Якщо говорити про загальний принцип, пляжний стиль не терпить навмисної гладкості і лоску, тобто глянсові, ідеально рівні поверхні краще залишити, а замість них вибрати яскраво виражені фактури, такі, як у каменю або дерева.

005_7.jpg

Що ж до матеріалів, що використовуються при створенні інтер’єру ванної в пляжному стилі, то, звичайно, вони мають бути максимально натуральними. Насамперед, це дерево, яке може бути як забарвленим, так і виглядати абсолютно природно, наче його не торкалася рука людини. У будь-якому випадку, натуральне дерево чудово доповнить дизайн ванної кімнати, важливо лише подбати про те, щоб меблі або аксесуари добре переносили вологість. Також активно використовується камінь, імітацією якого може бути плитка на підлозі та стінах.

006_7.jpg

Велику роль будь-якому інтер’єрі грають деталі. Для пляжної стилістики це тканини зі смугастим принтом, який давно став класикою дизайну. Кольори, які ви поєднуєте з білим малюнком, можуть бути різними: це не тільки синій, а й блакитний, червоний, жовтий.

007_7.jpg

Нарешті, без чого не можна уявити жоден інтер’єр — аксесуари. У цій стилістиці саме аксесуари грають вирішальну роль, адже для бази ми використовуємо дуже стримані кольори та форми. Використовуйте для прикраси ванної кімнати будь-які елементи, пов’язані з пляжем та морським відпочинком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *