25 найкращих ідей оформлення кухні керамічною плиткою на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

25 найкращих ідей оформлення кухні керамічною плиткою на фото


Кухня — це місце, де господиня проводить досить багато часу, тому до вибору керамічної плитки для неї потрібно поставитися з усією серйозністю та відповідальністю. Насамперед матеріал має бути дуже міцним та стійким до ударів. Керамічну плитку виготовляють із піску та глини. Для цього пісочно-глиняну масу заливають у спеціальні форми та ставлять у піч. Готовий продукт є квадратними або прямокутними пластинами різних розмірів – від дуже маленьких, величиною з долоню, до великих метрових різновидів.

Якщо ми говоримо про кухонну плитку на підлогу, то тут краще віддати перевагу керамограніту — міцному кахлю для підлоги. Він стійкий до ударів, підвищених навантажень, абразивних речовин, подряпин. По керамогранітному покриття можна ходити на підборах і навіть стрибати на них. Для офісу знадобиться міцний керамограніт, для будинку можна придбати плитку не такого високого класу міцності. Плитка для підлоги здатна витримати розпечений жир, оцет, падіння сковороди, перестановку кухонного гарнітура.

Якщо Вам не подобається керамограніт, придбайте декоративну керамічну плитку. Цей матеріал міцний, привабливий, із різноманітною текстурою. Але все ж таки для кухні краще вибрати плитку гладкої фактури, щоб було легше доглядати за нею. Чим більше будь-яких заглиблень, ямочок та різьблених деталей, тим складніше мити плитку після приготування їжі.

Кераміка для кухні може бути виконана з малюнком, що імітує дерево, цегляну стіну та камінь. Різноманітність розмірів, кольорів дозволить будь-який інтер’єр зробити вишуканим та привабливим.

Плитка "під цеглу"

Дуже вишукано виглядає шляхетна пастель цегляної імітації на стінах та меблях. На тлі нейтральної кольорової гами яскравим штрихом стане живопис у керамічній рамі.

Плитка "під цеглу"

Кераміка з імітацією цеглини досить універсальна в декоративному оформленні кухонного інтер’єру. Вона чудово виглядає у поєднанні з дерев’яними, сталевими та іншими видами поверхонь.

Кухонний фартух можна виконати в італійському стилі. Фонове оформлення «під цеглу» гармонійно поєднуватиметься з декоративною мозаїкою.

Мальовничі мозаїчні малюнки та орнаменти стануть головною прикрасою та навіть авторським декором кухонного інтер’єру.

Мальовничий малюнок з мозаїки

Не менш ефектно виглядає керамічна плитка «під камінь».

Звісно, ​​можна викласти кухню справжнім каменем. Подібний інтер’єр виглядає шикарно, але й коштує набагато дорожче, ніж із плиткою, що імітує камінь.

Камінь або його імітацію доречно використовувати у стилі кантрі. Наприклад, поставте на кухні грубі дерев’яні меблі, прикрашені кованими аксесуарами.

Керамічна декоративна плитка «під дерево» стане ідеальним оформленням підлоги та стін. Такий матеріал замінить паркет чи лінолеум. Якщо ви використовуєте плитку з малюнком, що імітує дерево, то предмети інтер’єру — кухонний гарнітур, стіл, стільці повинні бути виготовлені з натурального дерева, а виглядати досить вальяжно.

Плитка "під дерево"

Плитка "під дерево"

Щоб максимально продовжити термін служби кухонної плитки, дуже важливо ознайомитись з її характеристиками та властивостями. Так, ви зможете підібрати оптимальні засоби догляду. Ніколи не використовуйте порошки та рідини, що чистять, не призначені для кахлю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *