Етніка в інтер'єрі квартири – ефект та неординарний колорит інтер'єру в цілому
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Етніка в інтер’єрі квартири – ефект та неординарний колорит інтер’єру в цілому


Етнічні елементи в інтер'єрі міської квартири

Все починалося як звичайна подорож. Ви, швидше за все, вже планували свій банальний пляжний відпочинок, і ніщо не могло пророкувати те, що після повернення звідти на вас чекали значні зміни. Чи не так?
Хто з нас, після повернення з відпустки, проведеної в Африці чи країнах Азії, не привозив безліч колоритних сувенірів та предметів інтер’єру? І можливо саме після такого повернення вас відвідувала думка про переобладнання інтер’єру в етнічному стилі, а то й про загальну реконструкцію квартири. Найчастіше етнічний інтер’єр настільки заволодіває розумом замовника, що подальші подорожі та збирання предметів інтер’єру перетворюються на хобі, а про спокійний пасивний відпочинок у майбутньому не може бути й мови.

Що ж насправді нам обіцяють такі поїздки? Що краще везти, а що можна купити на території нашої країни. І найголовніше, як грамотно облаштувати сучасний інтер’єр квартири, щоб усе привезене з дивовижних країн виглядало максимально гармонійно та актуально. Як не помилитись у виборі?

Історія виникнення етнічного стилю

Не одне століття насправді культура Африки захоплювала уми європейців, творчі люди неодноразово шукали натхнення в культурах інших народів, і простим обивателям таке ж захоплення було не чужим. Навіть зараз можна зустріти принти на тканинах в оббивці меблів, що нагадують забарвлення шкур мешканців савани, або елементи декору, що поєднують у собі химерність та агресію, що нагадують прикраси африканських племен.

Насправді африканський стиль сафарі в інтер’єрі не органічний ніякими рамками і може порадувати нас як класичним спокійним ухилом, так і повним набором кітчу та непоєднуваності різних напрямків. Тобто, виключіть якісь штампи і відійдіть від уявних канонів, якщо вже серйозно вирішили віддати своє житло у владу цьому дикому і не властивому нашій країні стилю.

Що характерно для африканського стилю

Мабуть, єдине плавило, якого все ж таки варто дотримуватися — це не вводити в колірній палітрі інтер’єру, ніякі холодні відтінки. Тобто інтер’єр апріорі складається з кольорів пустелі і полуженного жаркого сонця, всі відтінки бежевого і пісочного будуть йому підвладні, яскраві відтінки досягаються за рахунок теракоти і теплого жовтого і помаранчевого кольорів, а перевага чорного змінюється на теплий відтінок венге. Саме таке поєднання може порадувати жителів міст на півночі нашої країни, де цілий рік відчувається нестача сонця та природного тепла. Так само не забудьте про використання натуральних текстильних незабарвлених матеріалів, шкур тварин і небіленого льону, такі предмети будуть тут дуже доречними. Будь-яке покриття стін у такому екзотичному інтер’єрі не повинно жити власним життям, а повинно бути лише нейтральним тлом для інших, більш темпераментних деталей інтер’єру.

Всередині інтер’єру квартири будуть доречні і недбало виконана натуральних тонів штукатурка, і достаток натурального дерева і обробка натуральним природним каменем, великої фактури. Саме така однотонна поверхня винахідливо підкреслює колорит масок, виконаних з ебенового дерева або килими з унікальним орнаментом, адже саме такі аксесуари найбільше цінуються шанувальниками незвичайних інтер’єрів.
Пуфи, виконані з нестандартного вироблення шкіри, в недбалій манері зроблені глиняні судини, світильники, примітивності яких не варто дивуватися — віддайтеся повністю в руки інтуїції, і забудьте про будь-які інтер’єрні правила. Тільки такий національний інтер’єр, за умови повної відсутності чорного кольору, може стати справжнім витвором мистецтва, якщо наслідувати сміливість прийнятих рішень і не боятися прагнень до новизни.

Змішування етніки та інших стилів в інтер’єрі

Етнічний стиль також гармонійно узгоджується з колоніальною стилістикою. Згадайте найгеніальніші фільми в цьому стилі, ви явно не раз заздрили наявності в інтер’єрі стулчастих віконниць з натурального дерева або плетених стельових вентиляторів. Також тут будуть доречні грубо виготовлені шафи та буфети, з фасадами з плетеного матеріалу, що спочатку мають на увазі функцію шафи для зберігання зброї. Але ж ви знайдете куди його застосувати, чи не так?

Ви скажете це надто? У такому інтер’єрі неможливо жити, а наявність таких непрактичних предметів робить екзотичний інтер’єр трохи нефункціональним? Тоді обмежтеся одним предметом із принтом у дусі сафарі, або декоративними дрібницями в обстановці сучасної кімнати.
Все одно навіть такі деталі піднімуть вам настрій на інший рівень, і думкою вас перенесуть у країну повну щастя та сонця, а чи не цього нам усім і хотілося?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *