50 кращих ідей для внутрішнього оздоблення цеглою з фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

50 кращих ідей для внутрішнього оздоблення цеглою з фото


Використання цегли для обробки внутрішніх приміщень стало тенденцією в середині минулого століття, коли багато промислових будівель було переобладнано в житлові простори. Набагато простіше було залишити нетривіальну індустріальну естетику панувати в дизайні інтер’єру, ніж витрачати чимало часу та коштів на обробку цегляних стін. В даний час реорганізація виробничих приміщень у житлові будинки та квартири не має такої бурхливої ​​популярності, але стиль лофтів є у багатьох сучасних приміщеннях.

Цегляна стіна

Застосування цегляної кладки або її імітації в сучасному дизайні квартир та домоволодінь дозволяє привнести трохи брутальності, неприборканості та сміливості будь-якому приміщенню. Необов’язково проживати в лофті, щоб використати цей дизайнерський прийом для внесення оригінальності в інтер’єр житла. Перед вами кілька прикладів того, як можна яскраво, ненав’язливо та зі смаком використовувати цегляну кладку у дизайні різних житлових приміщень.

Оздоблення цеглою у спальні

Завдяки сучасним технологіям виробництва оздоблювальних матеріалів, створити імітацію цегляної стіни можна у будь-якому кольорі, фактурі та розмірі. Застосування цього виду обробки поверхонь у спальні дозволяє створити відчуття новизни.

Спальня з цеглою

Дуже часто, в спальнях, поверхнею у вигляді цегляної кладки, виявляється стіна біля ліжка. Рудо-сірі відтінки цегли чудово компонуються з дерев’яним покриттям підлоги і служать чудовим фоном для декоративних елементів.

Темна цегла
Світла цегла
Цегла біля узголів'я

Іноді цегляна стіна призначена для виступу контрастом по відношенню до інших поверхонь спальні. У такому разі вона стає координаційним центром кімнати, навколо якої вбудовується концепція дизайну.

Лофт
Спальня в лофті

Просторе приміщення цих спалень повністю відповідає стилю лофта, і не тільки цегляна кладка тому доказ, а й високі стелі, величезні промислові вікна, наявність труб та балок індустріального призначення.

Яскрава цегла

У цій невеликій спальні червоно-руді відтінки цегли були повторені в текстилі, створюючи напрочуд гармонійне поєднання брутальності з наївністю і лагідністю.

Біла спальня

Справжню цегляну кладку можна пофарбувати у будь-який колір. Не дивно, що більшість дизайнерів у цьому випадку вдаються до світлих відтінків і найчастіше – до білого. Це той випадок, коли потрібно розширити місце, надати йому свіжості, але зберегти відчуття необробленості поверхонь.

Ніші з підсвічуванням

Трапляється, що ідея дизайнера не зупиняється на виконанні лише однієї стіни в «цегляному» стилі. Ціла кімната в незвичайній і грубій обробці підійде для справді сміливих оригіналів, творчих натур і великих естетів.

Контраст
Вибілені стіни

Цегляна кладка в інтер’єрі вітальні

Вітальня, в якій використані «цегляні» прийоми дизайну, зазвичай повна контрастів. Але ж загальна кімната для відпочинку всієї родини або посиденьок з друзями і має піднімати настрій, тримати домочадців у тонусі та надихати.

Контраст у вітальні

Цегляні стіни темних глибоких відтінків, білі вікна та меблі, яскраві елементи декору – все у цій вітальні наповнене контрастом та динамізмом.

У рудих тонах

Рудо-червоний колір цегляної стіни в цій їдальні підтримується барними стільцями апельсинових відтінків і квітами на картині, надаючи вітальні святковий настрій.

З блакитними кріслами

Трохи вибілена цегла знаходиться в гармонійному сусідстві з білою штукатуркою та світло-блакитними тонами оббивки м’яких меблів.

Білий із шоколадом

Поєднання білого та шоколадного відтінків в інтер’єрі вітальні створює загадкову та теплу атмосферу, надаючи кімнаті справді королівський шарм.

Симетрія

Чіткість ліній, симетрія та гармонія – ключові поняття не тільки для обробки цеглою, а й вітальні у теплих рудуватих тонах.

Монохром

Монохромність вітальні з пофарбованими в білий колір цегляними стінами та темними до чорноти предметами інтер’єру вражає та бентежить одночасно.

Яскравість
Для колекціонера

У таких вітальнях нудьгувати не доведеться нікому. Тут уже цегляні стіни виступають тлом для яскравих, насичених фарб декору та незвичайних дизайнерських знахідок.

М'яка зона
Обідня зона
У коричневих тонах

Часто використання цегляної кладки як способу оздоблення стін застосовується для зонування приміщення, не вдаючись при цьому до допомоги дверей або перегородок.

Цегла як спосіб обробки ванної кімнати

Навіть для приміщення в надмірній вологості застосування цеглини залишається доцільним. Штучний матеріал, що імітує цеглу, і що випускається найчастіше в ідеї плитки, має високу вологостійкість. А справжню стіну з цеглини можна обробити спеціальними лаками або водостійкими емульсіями. У результаті домовласник може отримати колір та фактуру за своїм бажанням.

Яскрава стіна
Різьблене дзеркало

Лише підлога стіни з яскраво-оранжевою кладкою перетворили ці білі ванні на приміщення зовсім іншого характеру.

Ванна кімната

Контраст темно-коричневих тонів цегли та білої обробки вступає фаворитом у цій простій та лаконічній ванній.

Необроблена цегла

Необроблена цегляна кладка чудово поєднується з будь-яким відтінком деревини.

Душова кабіна

Ця ванна кімната з душовою кабіною — відмінний приклад того, як можна гармонійно підібрати відтінки цегляної кладки та керамічної плитки для підлоги.

З мармуром

А в цій ванній кімнаті цегла знаходиться в непростому сусідстві з мармуром. Груба фактурність виступає контрастом гладкості природного матеріалу.

Незвичайна ванна

У цій ванній цегли зовсім небагато, але він несе смислове навантаження зонування і покликаний відтінити білу обробку інших поверхонь приміщення.

Контраст у ванній

Вишукана та витончена атмосфера ванної кімнати в білих тонах підкреслюється і пофарбованою цеглою, контрастом у цьому випадку виступають меблі та аксесуари ванної кімнати.

І, насамкінець, кілька варіантів використання цегляної кладки в приміщеннях з різним функціоналом.

Між кімнатами
Біла цегла
В коридорі
Функціонал

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *