100 фото модних ідей та новинок дизайну
Спальня

100 фото модних ідей та новинок дизайну


Зміст:

  1. Основні моменти оформлення помаранчевої вітальні
  2. Помаранчеві штори у вітальню
  3. Помаранчеві шпалери
  4. Меблі та декор
  5. Помаранчева кухня-вітальня
  6. Сіро-жовтогаряча вітальня
  7. Жовто-жовтогаряча вітальня
  8. Бежево-помаранчева вітальня

Помаранчевий – яскравий, насичений колір, що підходить і припадає до душі креативним, товариським і життєрадісним людям. Виконати інтер’єр у такому стилі – відмінна ідея, оскільки такий колір зігріватиме і даруватиме гарний настрій людям, які там знаходяться. Але й такий колір має мінуси: існує велика ймовірність переборщити з помаранчевими відтінками, в такому разі, інтер’єр викликатиме почуття тривоги та емоційну втому. Саме тому варто уважно вивчити це питання або довірити облаштування приміщення професійним дизайнерам.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Основні моменти оформлення помаранчевої вітальні

Для створення стильного і яскравого, але в той же час не незграбного дизайну, радимо використовувати акцентні деталі. Акцент може бути зроблений на настінному покритті, яскравих меблях або елементах декору потрібного кольору.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Помаранчеві штори у вітальню

Якщо ви все ж таки зупинили свій вибір на акцентних елементах декору, то штори дуже доречні зможуть привернути до себе увагу і привнести затишок в інтер’єр. Ви можете звернути увагу на грубі, важкі тканини або придивитися до легких, прозорих гардин, все залежить від інтер’єру та вашої фантазії. Доповніть штори легким тюлем у молочному або білому кольорі, який своєю легкістю підкреслюватиме штори. Також їх можна підв’язати квітами чи акуратними бантами з тонкої стрічки.

Перевагу у відтінках рекомендуємо віддавати теплим персиковим та бронзовим кольорам.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Помаранчеві шпалери

Якщо акцентною деталлю ви вирішили зробити настінне покриття, то, перш за все, варто визначитися зі стилем, в якому буде виконано дизайн кімнати, а також меблеві конструкції в кімнаті вибирати в спокійних тонах, що не контрастують зі шпалерами. За бажання додати в дизайн вітальні затишку слід використовувати більш приглушені, бліді відтінки. Найкраще поєднувати подібні відтінки з коричневим, бежевим та молочним. Існує кілька стилів оформлення приміщення, в яких помаранчевий виглядає доречно у багатьох випадках: класичний, мінімалізм та ампір.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Характерною рисою стилю ампір можна назвати витончені, дорогі предмети старовинної епохи і для того, щоб збалансувати химерність, можна використовувати теплі, однотонні помаранчеві шпалери. Для стилю мінімалізм яскраві однотонні помаранчеві стіни підходять дуже доречно завдяки тому, що візуально збільшують простір і з такими стінами будуть вигідно контрастувати картини та декор. У класичному стилі можна вдало поєднувати помаранчеві тони у настінному покритті з білим, бежевим та сірим кольором. Помаранчеві відтінки стануть чудовим доповненням до стилю лофт. Це німий грубий, що вимагає простору та мінімалізму стиль. Помаранчевий колір чудово підійде до кам’яної кладки та чорно-сірих тонів цього стилю.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Меблі та декор

Якщо ж ваш вибір припав на акцентні меблі та предмети декору – така вітальня приречена на яскравість та затишок. Меблі повинні контрастувати зі стінами: чим яскравіше меблевий гарнітур, тим блідіші стіни, те саме правило працює і у зворотний бік. Помаранчевий колір є доречним і характерним для більш сучасних дизайнів, так що сміливо використовуйте скляні поверхні, світле дерево та експериментуйте зі стилями.

Найкращим рішенням для м’яких меблів стане монохром.

Краще розбавити дивани та крісла контрастними пледами та подушками, ніж переборщити з орнаментом, принтом та складними фактурами. Підкресліть помаранчевий колір декором: постери, картини, а також візерунки на гардинах або шторах, додайте у вашу вітальню крісло, пуф або столик для ліжка. При виборі килима слід орієнтуватися на колір підлоги, вибираючи контрастну підлогу колір. Якщо ви зробили одну стіну помаранчевою і акцентною, то варто доповнити протилежну стіну акцентним декором.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Помаранчева кухня-вітальня

Дуже часто в маленькому просторі чудовим рішенням стає поєднання кухні та вітальні. У такому разі планування вимагає максимально раціонального використання місця. Потрібно продумати зону для відпочинку, їдальню та саму кухню. І якщо ви таки зупинили свій вибір на помаранчевому кольорі, то радимо зробити акцент на меблів. Виконайте в оранжевому кольорі кухонний гарнітур, обідні стільці та наголосіть на кріслах. Або викладіть кухонний фартух оранжевою плиткою та зробіть акцент на шторах та декорі.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Сіро-жовтогаряча вітальня

Поєднання сірого та оранжевого кольору виглядає сучасно та стильно, проте таке поєднання рідко зустрічається в інтер’єрах. Це колірне рішення самодостатнє і вимагає відсутності чітких меж між двома кольорами, тому дизайн інтер’єру в сіро-жовтогарячому кольорі не виглядає цілісним. Помаранчеві кольори відмінно виглядають з металами та нейтральними відтінками. У разі вибору темного сірого кольору доповнюйте його яскраво-оранжевими відтінками.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Жовто-жовтогаряча вітальня

При виборі такого яскравого поєднання слід бути акуратними та не переборщити з квітами. Якнайбільше розбавляйте ці два кольори білими та бежевими кольорами, не роблячи чітких меж. Жовтий та помаранчевий колір є подразниками і в такому дизайні краще використовувати більш приглушені тони та акцентувати лише на одному з двох кольорів. Але не дивлячись на всі побоювання, такий дизайн завжди яскравий, позитивний і заряджає позитивними емоціями.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Бежево-помаранчева вітальня

Такий варіант колірного поєднання найбільше привносить в інтер’єр затишок і тепло. Помаранчевий колір чудово поєднується зі світлим деревом, тому в такому дизайні мінімум шансів переборщити і зробити кімнату незграбною. Таке поєднання вписується в багато стилів, а також добре в такому інтер’єрі виглядає акцентний меблевий гарнітур зі світло-бежевими стінами.

100 фото модних ідей та новинок дизайну

Помаранчеві відтінки викликають позитивні емоції, підвищують активність роботи мозку та збуджують нервову систему.

З усього вищесказаного можна дійти невтішного висновку: дизайн інтер’єру у такому кольорі підходить творчим, активним, креативним і товариським людям. Він поєднується з багатьма іншими кольорами та вписується, вигідно доповнюючи, у багато стилів.

100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну 100 фото модних ідей та новинок дизайну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *