100 найкращих ідей на фото
Спальня

100 найкращих ідей на фото


Зміст:

  1. Ідеї ​​дизайну стелі у ванній кімнаті
  2. Штукатурка з побілкою стельової поверхні
  3. Фарбування стелі у ванній
  4. Стельові шпалери для ванної, стійкі до вологи.
  5. Стеля із пластику у ванній кімнаті
  6. Стеля у ванній з пластикових рейок
  7. Стельова плитка для ванної кімнати
  8. Стельове покриття для ванної з гіпсокартону
  9. Натяжна стеля у ванній кімнаті
  10. Скляне стельове покриття у ванній

Ванна кімната відрізняється від інших кімнат деякими особливостями. Найчастіше, немає джерел природного світла, тому потребує більш ретельного підходу під час виборів системи штучного висвітлення. Ця кімната переважно має підвищений рівень вологості, який зобов’язує до придбання будівельних матеріалів, у тому числі для стелі, з вологостійкими характеристиками.

100 найкращих ідей на фото

Ідеї ​​дизайну стелі у ванній кімнаті

Варіантів дизайну стелі сьогодні є достатня кількість. Але кожному необхідно вибрати найбільш підходящий саме для своїх умов. Обов’язково враховується площа та висота ванної кімнати: якщо кімната маленька та низька, то за допомогою, наприклад, глянсової натяжної стелі світлих відтінків будемо зорово збільшувати простір. Якщо кімната досить простора, то дизайн стелі може бути більш об’ємним, креативним і яскравим. Важливий нюанс: найкраще вибирати стелю, яка проста у використанні і легко миється або очищається при збиранні.

100 найкращих ідей на фото

Штукатурка з побілкою стельової поверхні

Оштукатурювання – легкий та економічний вид обробки стельової поверхні ванної. Готові суміші для штукатурки та шпаклівки продаються в будь-якому будівельному чи господарському магазині. Поштукатурити стіни цілком можливо власними силами, потім побілити крейдою або вапном.

100 найкращих ідей на фото

Фарбування стелі у ванній

Ще один простий і доступний варіант — це фарбування стелі, причому для ванної підійдуть вологостійкі силіконові або акрилові фарби. Фарбування стелі вимагає попередньої підготовки поверхні з метою вирівнювання і видалення можливих тріщин. Фарби мають досить багату палітру кольорів, що дозволяє вибрати відповідний відтінок.

100 найкращих ідей на фото

Стельові шпалери для ванної, стійкі до вологи.

Не так часто, але все ж таки використовуються в процесі створення певного дизайну стелі у ванній, вологостійкі шпалери. Вони доступні за ціною, продаються в широкому асортименті різних кольорів і малюнків, їх можна наклеїти самостійно. Але, як і більшість варіантів обробки стелі, вимагають попереднього вирівнювання поверхні.

100 найкращих ідей на фото

Стеля із пластику у ванній кімнаті

Пластикові панелі на стелі у ванній кімнаті дуже часто вибирають для обробки з ряду причин. Пластик кріпиться на підготовлений каркас, тим самим приховуючи нерівності та недоліки стелі. Він дуже простий у монтажі та догляді, під час збирання його досить просто протерти вологою ганчіркою. Колірна гама ПВХ-панелей також дуже різноманітна і дозволяє вибрати колір пластику, що підходить для будь-якого стилю інтер’єру ванної кімнати. У пластикову стелю легко монтуються популярні та улюблені багатьма точкові світильники.

100 найкращих ідей на фото

Стеля у ванній з пластикових рейок

Цей варіант дуже схожий на пластикову стелю, єдина відмінність – це те, що рейки виготовляються із пластику або тонкого алюмінію з використанням антикорозійної складової. Важлива наявність невеликих проміжків між панелями. Найчастіше можна побачити дизайни стель із використанням золотистих, сріблястих або хромованих пластикових рейок.

100 найкращих ідей на фото

Стельова плитка для ванної кімнати

Мабуть, найбюджетніший і найпростіший у монтажі варіант для ванної – пінополістирольна плитка. Дуже легка, майже невагома плитка, має різноманітні фактури та малюнки, кріпиться на підготовлену поверхню за допомогою спеціального клею.

100 найкращих ідей на фото

Стельове покриття для ванної з гіпсокартону

Для більш складного та вишуканого дизайну стелі, переважно багаторівневого, використовуються стельові конструкції з гіпсокартону. Спочатку монтується металевий каркас — простий або фігурний і багаторівневий, потім розміщують світильники та різного роду підсвічування, зашивають гіпсокартоном, обов’язково стійким до вологи. Далі поверхня обробляється за допомогою шпаклівки та забарвлюється у вибраний відтінок. Перевага надається водоемульсійної фарби. Такий дизайн не вимагає підготовчих робіт із вирівнювання поверхні стелі.

100 найкращих ідей на фото

Натяжна стеля у ванній кімнаті

Натяжні стелі б’ють всі рекорди за популярністю, завдяки своїм чудовим якісним характеристикам. На етапі підготовчих робіт виконується тільки очищення та герметизація стелі, вирівнювання не потрібно, за своїм шикарним дизайном він приховає всі недоліки стелі поверхні ванної. Монтується спеціалістами за допомогою спеціального обладнання дуже швидко протягом 2-3 годин. Спочатку по периметру монтуються профілі, потім прикріплюється спеціальний багет, який кріпиться полотно, яке розігрівається з допомогою теплової гармати, що дозволяє заправити пом’якшене полотно в багет. І красива, зносостійка стеля готова.

100 найкращих ідей на фото

Скляне стельове покриття у ванній

Скляна стеля – дуже ефектне, але дороге та трудомістке рішення. Вибір красивих блоків скла для стелі досить різноманітний: вітражне скло, матове, із малюнками, візерунками, орнаментами, різними фактурами, дзеркальне. Зазвичай виконується з підсвічуванням. Скляна стеля у ванній не боїться ні вологи, ні грибка, легка в чищенні та догляді, прослужить довго та якісно. Така стеля завдяки своєму унікальному дизайну часто стає центральним елементом інтер’єру, візуально розширюючи простір і створюючи ні з чим незрівнянну атмосферу. Монтаж такої стелі здійснюється виключно фахівцями, оскільки скло дуже важке, крихке і складне для монтажу матеріал.

100 найкращих ідей на фото

Вибір стелі для ванної кімнати необхідно зробити, враховуючи основні важливі моменти. Насамперед, це особливості та нюанси початкових умов та характеристик Вашої ванної кімнати. Далі, визначаємося зі сподобаним дизайном, стилем інтер’єру, проектуємо та плануємо зміни, підбираємо необхідні будівельні та оздоблювальні матеріали. Підготовляємо поверхню стелі і, самостійно або із залученням фахівців, втілюємо в життя вибраний дизайн стелі у ванній кімнаті.

100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото 100 найкращих ідей на фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *