100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер’єру


Зміст:

  1. Золота вітальня: особливості кольору
  2. Шпалери для золотистої вітальні
  3. Меблі для інтер’єру вітальні в золотистих тонах
  4. Золотисті штори у вітальню
  5. Золото з білим в інтер’єрі вітальні
  6. Бежево-золота вітальня
  7. Інтер’єр вітальні з чорним та золотистим

При вході в будь-яке приміщення перше, що впадає у вічі – це колірне оформлення кімнати. Тому при виборі підходящої палітри інтер’єру слід відштовхуватися не тільки від особистих уподобань, але й прислухатися до рекомендацій фахівців, оскільки кожен колір має свій характер і по-різному демонструє себе в компанії з тим чи іншим відтінком.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Сьогодні ми пропонуємо обговорити інтер’єр вітальні, виконаний у золотистих тонах, які асоціюються із сонячним світлом, розкішшю та автоматично підвищують цінність інтер’єру. Як можна використовувати золотий колір в інтер’єрі і як правильно підібрати ті чи інші деталі для створення стильної вітальні ви дізнаєтеся далі.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Золота вітальня – особливості кольору

У кожній країні ставляться до золотого кольору по-своєму. В Індії, наприклад, такий відтінок асоціюється з просвітництвом. У Єгипті золото символізує силу та багатство. Ми ж впевнено можемо сказати, що використання золотистого відтінку в оформленні інтер’єру наповнює приміщення якоюсь урочистістю, дорожнечею і шиком. При цьому слід пам’ятати, що золотистий відтінок може бути холодним або теплим, з рожевим, з міді і в багатьох інших варіаціях, тому одночасного використання в оформленні різних за характером тонів слід уникати.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Використання позолоченого декору прийнятне лише у добре освітлених приміщеннях. У цьому випадку блиск дорогоцінного металу заграє з найвиграшнішого боку. Якщо золото в інтер’єрі впроваджується за допомогою предметів, а не колірного рішення матеріалів, що використовуються для обробки, то двох-трьох подібних екземплярів буде цілком достатньо.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Шпалери для золотистої вітальні

Одним з найпоширеніших способів створення вітальні в золотистих тонах вважається застосування шпалер з характерним забарвленням як оздоблення стін. Таке рішення дозволить створити більш урочисту атмосферу та наголосить на аристократичному смаку господарів приміщення.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Вироби можуть бути основний темний або світлий відтінок, який покритий золотистими візерунками або бути повністю золотими. У цьому випадку вибір відповідного виду шпалер залежить від особистих переваг і розмірів приміщення. Для великих віталень можна зупинити вибір на будь-якому варіанті. У кімнатах з невеликою площею гармонійніше виглядатимуть світлі відтінки.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Меблі для інтер’єру вітальні в золотистих тонах

Головний атрибут вітальні — це звичайно диван або набір м’яких меблів, складові деталі якого мешканці можуть підбирати на свій розсуд. І у випадку із золотистим інтер’єром вітальні дизайнери рекомендують звертати увагу на елегантні предмети меблювання, які відповідатимуть основному відтінку оформлення та підтримуватимуть атмосферу розкоші та багатства. При цьому форма меблів, її дизайн, забарвлення оббивки та декор можуть бути абсолютно різноманітними.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Для облаштування золотої вітальні в класичному стилі актуальною пропозицією стане білий диван з кріслами або софа з різьбленими вставками та витонченими ніжками у золотистому дизайні. Чорні меблі будуть оригінально виглядати у біло-золотій вітальні, виконаній у стилі неокласика.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Для доповнення інтер’єру в стилі ампір чудово підійдуть світлі моделі меблів із контрастними елементами та золотистими візерунками. Якщо вам до душі більш екстравагантні варіації дизайну, наприклад, поп-арт, арт-деко або кітч, то в цьому випадку можна зупинити вибір на предметах меблювання з золотистою оббивкою. Таке рішення вважається досить яскравим і яскравим, тому поєднувати такі м’які меблі слід з обмеженою кількістю декору.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Золотисті штори у вітальню

Не дивлячись на те, що золотисті штори виглядають дуже ефектно та виразно, дизайнери продовжують використовувати колір дорогоцінного металу в текстилі у багатьох інтер’єрних рішеннях. При цьому важливо не перестаратися з кількістю блискучих деталей, оскільки відтінок фіранок, як правило, дублює колірне рішення стін і цього поєднання для створення стильного інтер’єру цілком достатньо. Золотисті штори небажано комбінувати з контрастною вишивкою, драпіруванням та іншими помітними деталями.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

А ось золотистий малюнок на стінах або оббивці дивана виглядає в дуеті з «коштовними» гардинами гармонійно та привабливо. Штори з легких полотен потребують додаткової підтримки, що може виражатися у різноманітних аксесуарах та деталях інтер’єру.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

При виборі більш щільних матеріалів переважно зупинити вибір на фіранках у вигляді полотен, що вільно спадають. Такий варіант обробки вікон чудово поєднується із золотистими рамками картин, дзеркал та інших предметів.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Золото з білим в інтер’єрі вітальні

Білий колір завжди асоціювався з легкістю, свіжістю та чистотою. Він здатний візуально розширити простір, тому чудово справляється з роллю тла для золотистих деталей. Подібне рішення може виражатися в комбінації білих меблів з золотистими стінами і чорним покриттям для підлоги, в варіантах обробки стін або розкішних фіранках з ненав’язливим блискучим принтом.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Дуже красиво і елегантно виглядають інтер’єри віталень з каміном, обробленим білими колонами або цегляною кладкою, прекрасним доповненням якого стане світлий килим та багато інших пропозицій. Головне не перестаратися з сяйвом дорогоцінного металу і дотримуватись у всьому міри.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Бежево-золота вітальня

Для створення стильного інтер’єру вітальні у золотисто-бежевому поєднанні потрібно обов’язково використати золото для акцентування кількох деталей. Нейтральному та лаконічному бежевому в такому інтер’єрі дозволяється займати велику площу. Бежева палітра врівноважує атмосферу, а золотисті доповнення зроблять вітальню цікавішою. Це може бути дует бежевих стін з золотистим обрамленням картин, золотисті деталі на люстрі, абажурі або меблів, а також однотонні фіранки із золоченими візерунками на вікнах та багато інших варіантів.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Інтер’єр вітальні з чорним та золотистим

Не менш оригінальним та привабливим рішенням стане оформлення інтер’єру у поєднанні золота з чорним кольором. І в цьому випадку чорного має бути переважна кількість. Чорно-золотистий дизайн завжди виглядатиме стильно і відповідатиме моді, оскільки чорний підкреслює строгість, владу та сучасність, а золото асоціюється з розкішшю та багатством. Подібні дизайнерські ідеї будуються на контрастах, тому слід додатково використовувати інші відтінки, які допоможуть згладити «кути» і різкі переходи між основним поєднанням кольорів. Серед актуальних прикладів різні комбінації світлих стін із темною підлогою або чорні предмети меблів із золотавим декором.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Оскільки золотисті відтінки завжди створюють позитивний настрій і наповнюють будь-яке приміщення теплом, вітальня, виконана в такому тоні, виглядатиме максимально затишно та привітно. Що стосується золотистого декору та аксесуарів, то подібні предмети вважаються показником розкоші та достатку. Головне, щоб усі деталі інтер’єру, починаючи від стін та закінчуючи декоративними подушками, гармонійно доповнювали одна одну та відповідали загальній стилістиці оформлення.

100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру 100 фото красивих ідей у ​​дизайні інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *