Дизайн кухні з темною стільницею
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн кухні з темною стільницею


Мабуть, мрією кожної господині насамперед є практична кухня. В облаштуванні кухонного інтер’єру не останню роль відіграє стільниця, яку з погляду практичності найкраще придбати темну.

Інтер'єр кухні з темною стільницеюДизайн світлої кухні з темною стільницеюКрасива дерев'яна кухня з чорною глянсовою стільницею

Найбільш ефектний варіант білої кухні з темною стільницею

Надзвичайно гарне класичне біло-чорне поєднання ніколи не вийде з моди, хоча і вимагає особливо ретельного та акуратного підходу, т.к. створюючи контраст, завжди створюється певний ризик. Адже чорний (або просто темний) колір досить сприймається важко. Також слід стежити, щоб контраст не вийшов занадто сильним. Чорного кольору не повинно бути багато, тоді він створюватиме загадковість і надавати простору глибину. І краще, якщо чорна стільниця матиме дзеркальний глянець, що відображатиме світло, у поєднанні із загальним білим інтер’єром кухні. У такому випадку можна досягти дуже ефектного дизайну, мабуть, найоптимальнішого, а біла кухня перестане бути нудною. В принципі, гарна чорна стільниця чудово поєднуватиметься з меблями будь-якого кольору. Але самий шик – це біла кухня та чорна стільниця. Таке класичне поєднання завжди виглядає дуже елегантно та шляхетно. Та й усі дизайнери просто люблять білий колір, який представляє справді ідеальне тло для будь-яких відтінків. А біла кухня завжди виглядає особливо стильно. Та й стільниця на такій кухні може бути виконана практично з будь-якого матеріалу, будь то дерево, МДФ, штучний камінь, або мармур. А урізноманітнити інтер’єр можна, використовуючи різні фактури, наприклад, матові та глянцеві, рельєфні та опуклі. До речі, кухня може бути не лише білою. Не менш привабливо виглядає відтінок кольору топленого молока.

Чорна стільниця в чорно-білому інтер'єріІнтер'єр білої кухні з чорною стільницеюКласична біла кухня з чорною стільницеюКласичне чорно-біле поєднання кольорів в інтер'єрі кухні з чорною стільницеюБіла кухня з чорною стільницею у класичному стиліЧорна стільниця на красивій білій кухні.Дизайн білої кухні з темною стільницеюЧорна глянсова стільниця на чорно-білій кухні.

Інші кольорові варіанти кухні з темною стільницею

Темна стільниця (особливо чорна) чудово підійде до будь-якого кольору меблів. Наприклад, дуже життєрадісно виглядає оранжево-руда кухня з чорною стільницею. Таке поєднання кольорів піднімає настрій і швидко не набридає. Правда, в цьому випадку так само слід слідкувати за тим, щоб не було перебору із чорним кольором. В іншому випадку враження може замість життєрадісного вийти навпаки похмурим.

Езнерадісна руда кухня з чорною стільницеюЧорна мармурова стільниця в поєднанні з помаранчевим кольором

Взагалі світлий колір фасаду з темним кольором стільниці потрібно поєднувати дуже обережно та акуратно, т.к. темний завжди виглядатиме важче за світлий, отже, не можна допускати його перевантаження. Іншими словами, контраст не повинен бути надмірно сильним, інакше, чорна поверхня обов’язково має бути дзеркально-глянцевою та гладкою.

Гарне поєднання бежевої кухні з темною стільницею

Дане поєднання також є дуже красивим та стильним, адже бежевий відтінок чудово гармонує практично з будь-яким кольором. Крім усього іншого, кухня в бежевих тонах, наприклад, таких як кава з молоком, світлий шоколад уособлює гармонію будь-якого стилю та напрямки в дизайні інтер’єру. Більше того, у більшості людей подібні продукти самі по собі викликають позитивні емоції, тому й інтер’єр кухні в такій кольоровій гамі цілком сподобається. А світло-бежева кухня з темною стільницею виглядає надзвичайно ефектно, як і розміщення акцентів шоколадних тонів по світло-бежевому інтер’єру. Таке приміщення сприятиме розслабленню та відпочинку, т.к. набуде найбільшої емоційності і водночас не стане напружувати. Ну і, безумовно, бежевий відтінок сам по собі дуже шляхетний. До речі, вже протягом кількох років цей колір займає лідируючі позиції в дизайні інтер’єрів, особливо для кухні – бежевий є зразком вишуканої та благородної класики. До того ж, цей відтінок абсолютно нейтральний і чудово гармонує з будь-яким інтер’єром будь-якого стилю, адже в нього є безліч різних відтінків, у тому числі і «смачних» (кава з молоком, шоколад і т.д.).

Інтер'єр світло-бежевої кухні з темною стільницеюБлагородна класична бежева кухня з темною стільницею

Бежевий колір несе тепло, дуже ніжний і природний, а тому є заспокійливим психіку людини, створюючи душевну і комфортну атмосферу. Проте слід, що бежева кухня не виносить холодного освітлення, т.к. воно перетворює її благородні кремові поверхні на непривабливі брудно-білі. Тобто. світло необхідне тільки тепле і його має бути в міру, щоб не позбавити приміщення затишку та тепла. До речі, щодо побутової техніки – можна порекомендувати кольори металік. Білої чи бежевої техніки краще уникати, т.к. це вже буде перебір.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *