Як зробити інтер'єр квартири красивим та неповторним: ідеї облаштування на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як зробити інтер’єр квартири красивим та неповторним: ідеї облаштування на фото


Сучасна мода дуже демократична: немає суворих і чітких понять у тому, що у моді якийсь конкретний стиль чи колір. Сьогодні модні оригінальність та креативність. Наголосити на індивідуальності господарів будинку і створити неперевершений інтер’єр допоможуть деякі дизайнерські прийоми. При пошуку рішення для неординарного оформлення своєї квартири необхідно враховувати такі нюанси, як:

  1. грамотно підібрані елементи декору;
  2. система висвітлення;
  3. текстильне оформлення;
  4. палітра кольорів інтер’єру;
  5. вибір акцентів у внутрішньому оздобленні;
  6. вміле поєднання стильових особливостей.
Біла римська штора

Слід зазначити, що поняття краси кожна людина визначає по-своєму. Головне, чого варто домагатися під час реалізації проекту оригінального оформлення будинку – це комфорт. Створити водночас гарний та комфортний інтер’єр можна різними методами.

Зонування простору – одна з актуальних тенденцій в інтер’єрі

Останнім часом дуже популярні такі проекти, де поєднуються кілька кімнат в єдине ціле. Через війну виникає проблема зонування простору, т.к. виникає необхідність розмежувати одне велике приміщення на окремі житлові зони. При вмілому творчому підході це дуже привабливо:

Яскрава картина праворуч на стіні

Позначити зону їдальні, кабінету, вітальні можна за допомогою колон і стаціонарних перегородок, що виконують роль книжкового стелажу:

Чорне крісло

Багаторівневі стелі

Одним із нестандартних прийомів трансформації житлового простору можуть стати багаторівневі стелі, які допоможуть символічно розмежувати кімнату: піднімаючись чи опускаючись, вони позначають умовну межу між тією чи іншою зоною у квартирі. Найчастіше конструкціями багаторівневих стель поділяють кухню та вітальню.

Чорний диван, смугасті подужки

При цьому частину стелі, що служить межею зони іншого призначення, доцільно оформити в іншому кольорі, відмінному від основної палітри кольору кімнати. Це надасть кімнаті незвичайний колорит.

Овальний столик посередині

Висвітлення інтер’єру квартири доречно порівняти з театральним мистецтвом: за допомогою світильників можна створити світлові сцени, розмежувати житловий простір на окремі зони, з особливим підсвічуванням розставити потрібні акценти в інтер’єрі. Цього можна досягти використанням різноманітних освітлювальних приладів та їх правильним розміщенням у кімнаті. Ретельно продумане встановлення джерел світла підкреслить стилістичну ідею інтер’єру. Можна розташувати світильники ярусами: стельові, що вбудовуються, люстри, бра, торшери для підлоги. Кожен із них створює власну атмосферу та підкреслює особливості інтер’єру:

Якщо дизайн квартири виконаний у чорно-білих або інших двоколірних тонах або стилі мінімалізмяскраві акценти допоможуть розрядити обстановку або створити гарний настрій.

Для багатьох ніжні пастельні кольори – кремові, світло-бежеві, карамельні, вершкові, молочні – є привабливими: вони не ріжуть очей і не дратують, надають вплив на людину, що утихомирює. Щоб такі інтер’єри не були нудними та одноманітними, можна розбавити їх яскравими колірними акцентами. Для цього підійдуть текстильні аксесуари або предмети меблів:

Деякі люди віддають перевагу монохромним або двоколірним кольоровим рішенням в кімнаті. Уникнути одноманітності в такому інтер’єрі допоможуть невеликі, але яскраві або незвичайні деталі. Це можуть бути дівані подушки та покривала контрастних або більш насичених відтінків:

Екстравагантні люстри та світильники також можуть створити неповторний вигляд приміщення. При цьому важливо враховувати, щоб такі світильники не вибивалися із загальної організації інтер’єру та могли підкреслити його гідність:

Для створення яскравих акцентів рекомендується використовувати картини або настінні панно. Однотипні аксесуари такого плану можна розташувати вертикально один над одним:

У чорно-білий інтер’єр дуже гармонійно впишуться великогабаритні полотна в такій кольоровій гамі. Це створить стильову єдність:

Чорний великий стіл посередині

Еклектичні акценти

Еклектика в інтер’єрі – це художнє поєднання різних стильових об’єктів, відтінків, фактур та форм. Саме таке поєднання зробить оздоблення кімнати по-справжньому неординарним:

Килим з геометричним малюнком

Поєднання предметів меблів та аксесуарів різних стилів може стати воістину нестандартним рішенням дизайну житлового простору. Наприклад, крісло в стилі ампір і м’які штори, що струмують, згладять холодність стелажу з металу і скла в стилі хай-тек і водночас створять ауру незвичайної краси:

За допомогою старовинних або просто постарених предметів можна створити ефект вінтажності, неймовірно популярний у наші дні. Таку роль можуть виконати старовинні рами, скриня або груба необроблена стільниця. Ці предмети зі стилю кантрі привносять в інтер’єр свою особливість:

Не менш екзотично виглядатиме цегляна стіна або її імітація на тлі гладких забарвлених стін. Такий інтер’єр здатний створити атмосферу старовини, тепла та загадковості та водночас підкреслити розкіш дизайну:

Дуже актуальні сьогодні дерев’яні подіуми. Вони значно економлять площу житлового простору. Різноманітність їх конструкцій та конфігурацій дозволить прикрасити ваше житло. Крім того, вони практичні: сходи подіумних сходів можуть служити ящиками для зберігання речей.

Гарний інтер’єр квартири – це не просто вдало підібрані прикраси та відтінки. Важливо вміти поєднувати окремі предмети меблів, фактуру та колір оздоблювальних матеріалів, знати правила поєднання різних тонів та відтінків. Гарний інтер’єр квартири не обов’язково має бути елітним та дорогим, головне, щоб він ніс заряд позитивної енергії та був комфортним для проживання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *