10 безкоштовних програм для дизайну інтер'єру та планування квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

10 безкоштовних програм для дизайну інтер’єру та планування квартири

10 безкоштовних програм для дизайну інтер'єру

XXI століття з його розвиненими технологіями значно спрощує життя як у повсякденних справах, так і в професійній діяльності. Архітектори давно не використовують папір, олівець чи лінійку для створення планів. Більше того, сам цей процес став набагато простішим, продуктивнішим і цікавішим, нагадуючи швидше гру, ніж копітку працю. Тепер кожен може продумати будинок своєї мрії, використовуючи безкоштовні програми для дизайну інтер’єру та планування квартири. Чи не знаєте з чого почати? Ми вам підкажемо!

1. Remplanner

Remplanner.ru — єдиний російський планувальник, який призначений для проведення ремонту. Він дозволяє користувачам самостійно зробити повноцінні креслення для ремонту своєї квартири.

Найважливіша відмінність цього Планувальника від інших – оформлення та подача проекту у вигляді робочих креслень, як і у класичному дизайн-проекті. Уся інформація про проект рознесена за 16 аркушами.

Наприклад, на аркуші розеток вказується вся необхідна інформація про розетки та висновки, необхідна для робочих – кількість розеток, їх розташування (з розмірами), тип розеток (звичайні або вологостійкі), для якої техніки призначена розетка.

На плані монтажу стін та перегородок – вказується розташування новозведених стін, матеріал стін, розміри дверних отворів тощо.

Також у Планувальнику є:

  • візуалізація 3d;
  • друк альбому креслень як файла pdf;
  • розрахунок кошторису та обсягів робіт для бригад;
  • зразковий розрахунок чорнових матеріалів для ремонту;
  • можливість одночасної роботи з кількома варіантами планувань.

Офіційний сайт: https://remplanner.ru

Remplanner - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Remplanner - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Remplanner - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

2. SketchUp

Існує дві версії програми: платна, з розширеним функціоналом для професіоналів та безкоштовна. Але це не означає, що другий варіант дає обмежені можливості для створення рендерів.

З його допомогою вдасться спроектувати якісні тривимірні дизайн-моделі, «граючись» із плануванням, колористикою, меблями. Єдиний мінус – невелика різноманітність об’єктів, але їх легко знайти в Інтернеті.

Завантаживши SketchUp, можна відразу приступати до роботи, благо інтерфейс дуже простий та зрозумілий. Важливим інструментом є можливість підписувати розміри окремих елементів.

Готовий рендер розміщують до мережі чи навпаки — шукають там натхнення, вивчаючи чужі роботи.

Що цікаво, ця програма підходить не тільки для проектування будинків та квартир – з її допомогою можна створювати тривимірні моделі ділянки, дороги, автомобіля чи інших предметів.

Офіційний сайт: https://www.sketchup.com/ua

SketchUp - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
SketchUp - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

3. Sweet Home 3D

Може ця програма не задовольнить серйозних дизайнерів, але звичайні користувачі можуть знайти її дуже корисною і, що головне, простою. У створенні складних проектів Sweet Home 3D не допоможе, а ось невеликі експерименти з цією програмою легко здійснити. Наприклад, якщо ви хочете подивитися, як виглядатиме шафа поряд з диваном, а також чи варто ставити телевізор біля цієї стіни. Буквально за п’ять хвилин легко накидати план приміщень.

На жаль, встановлений каталог об’єктів недостатньо великий, що не пропонує варіації форм, розмірів чи фурнітури. Це могло стати значним недоліком, якби не можна було завантажити на офіційному сайті, але це питання легко вирішується. Sweet Home 3D — іноземна програма, але для користувачів, які погано розуміють англійську, є хороша новина: існує російська версія.

Офіційний сайт: http://www.sweethome3d.com/ru/

Sweet Home 3D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Sweet Home 3D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Sweet Home 3D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

4. Астрон Дизайн

Програма Астрона дозволяє розставляти предмети в кімнаті з бажаними параметрами. Це не багатопрофільний інструмент для дизайну, але встановленого функціоналу вистачить для продумування проектів.

Ви можете вибрати свій варіант обробки ключових перегородок, попередньо вказавши їх розміри. Небагато пофантазувавши або розрахувавши все до дрібниць, у створеному просторі можна розмістити меблі, декор, а також визначитися з розташуванням дверей та вікон. Щодо великого каталогу цілком вистачить для цього.

Офіційний сайт: http://www.astron-mebel.ru/astron-dizayn/

Астрон Дизайн - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Астрон Дизайн - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

5. Homestyler

Відмінна програма для дизайну інтер’єру та планування квартири від творців 3ds Max та AutoCAD.

Запустивши Homestyler, необхідно вибрати одну із трьох запропонованих функцій: інтер’єр з нуля, використання готової схеми чи готового проекту із великої галереї. При цьому у вашому розпорядженні буде безліч варіантів оздоблення, колірних рішень та реальних предметів меблів, які входять до каталогів відомих брендів.

Офіційний сайт: https://www.homestyler.com

Homestyler - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Homestyler - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Homestyler - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

6. Planoplan

Ще один інструмент для створення інтер’єрів із реальними меблями з магазинів, замість вигаданих моделей. Шляхів роботи з програмою аж три: онлайн-сервіс, безкоштовна демо-версія або платна для професіоналів. При цьому Planoplan продовжує постійно розвиватися та оновлюватися. Ще одна перевага – наявність російського інтерфейсу.

Працюючи над інтер’єром квартири, можна самостійно придумати планування або вибрати стандартні варіанти. Є функція віртуального туру за готовим проектом з можливістю перегляду на смартфоні.

Planoplan підійде не тільки для продумування загального планування, а й докладніших моментів. Наприклад, щоб простежити, як рухатиметься тінь протягом дня, можна налаштувати сонячне світло залежно від часу. Багато матеріалів, які ви використовуєте для інтер’єру, є специфікації. Щоб розібратися у всіх функціях, на сайті є відео-інструкції, які продемонструють систему управління програмою.

Офіційний сайт: https://planoplan.com

Planoplan - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Planoplan - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

7. PRO100

На відміну від інших онлайн-сервісів та програм із простим інтерфейсом, на освоєння PRO100 вам доведеться витратити трохи часу. Це професійніша програма, яка дозволяє перетворити кожну деталь вибраного елемента: від текстури до прозорості. Демо-версія має обмежений функціонал, але для планування або нарису її вистачить з головою.

Цікава властивість, яка рідко зустрічається у безкоштовних програмах для дизайну інтер’єру та планування квартири: можливість самостійно намалювати будь-який предмет, регулюючи його форму, розмір чи фактуру, особливо якщо у вас є товари з магазину на прикметі. Перед початком роботи необхідно зазначити параметри приміщень, після чого можна проектувати будинок своєї мрії.

Офіційний сайт: http://ua.pro100.eu/pro100

PRO100 - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
PRO100 - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

8. Дизайн інтер’єру 3D

Ця програма пропонує об’ємний каталог меблів, варіантів оздоблення та кольорів. Звичайно, пробна версія обмежує реальні властивості, але їх достатньо для створення якісного рендеру.

Створюйте власне планування, вказавши точні параметри або вибравши типові, які постійно додаються до бази програми.

Простий інтерфейс російською мовою, що важливо. За готовим проектом квартири можна «пройтися», скориставшись функцією віртуальної екскурсії. 3D планувальник пропонує зберегти готовий план, редагувати або роздрукувати.

Загалом, продукт мало чим відрізняється від подібних до нього, але підійде тим, хто не хоче витрачати багато часу на освоєння нового планнера.

Офіційний сайт: http://interior3d.su/

Дизайн інтер'єру 3D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Дизайн інтер'єру 3D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

9. Planner 5D

Постійно розвивається та оновлюється програма для дизайну інтер’єру з великим каталогом. Сервіс був створений російськими розробниками для української аудиторії, тому ви зможете швидко освоїтися у функціоналі.

Є можливість не просто надихатися чужими роботами, а також використовувати їх, редагуючи за власним бажанням. Наприклад, вам сподобався чужий проект і щоб не витрачати зайвий час, можна підлаштувати його під параметри вашого будинку.

Готові рендери виглядають дуже якісно та детально, ніби над ними працювали професійні дизайнери. До того ж, Planner 5D має мобільний додаток, так що накидати будинок своєї мрії можна в метро або по дорозі на роботу.

Офіційний сайт: https://planner5d.com/ru/

Planner 5D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Planner 5D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
Planner 5D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

10. FloorPlan 3D

І насамкінець — інструмент для справжніх дизайнерів, з яким приємно та легко працювати. З ним можна не просто накидати планування кількох приміщень, а й продумати цілу ділянку з огляду на кожну деталь.

Крім стандартних меблів, у вашому розпорядженні величезний каталог клумб, кущів, огорож, доріжок, що дозволяє створити ландшафтний дизайн навколо будинку.

Підсумкова картинка виглядає дуже реалістично, а можливість «прогулятися» садом чи кімнатою дозволяє оцінити проект з усіх боків, у тому числі з боку мешканця.

Є демо версія для ознайомлення, російськомовний інтерфейс. Мінуси мають швидше технічний характер: справа в тому, що встановлений FloorPlan 3D багато важить і має високі системні вимоги.

Офіційний сайт: http://www.floorplan.ru/

FloorPlan 3D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру
FloorPlan 3D - Безкоштовні програми для дизайну інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *