Вибираємо гарний диван.  Корисні поради при виборі дивану
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Вибираємо гарний диван. Корисні поради при виборі дивану


Будь-який інтер’єр будинку або квартири не можна уявити без такого простого на перший погляд елемента, як диван.

Як вибрати гарний диван?

Будь-який інтер’єр будинку або квартири не можна уявити без такого простого на перший погляд елемента, як диван. Перед походом в магазин вам потрібно подумати, які функції мають бути в дивані, для чого він вам потрібний.
Існують моделі із вбудованими ящиками для зберігання білизни. Такий варіант дивана підійде тим, хто хоче поставити його замість ліжка.
Як правило, вечорами вся сім’я збирається у вітальні і проводить своє дозвілля. У такому випадку чудово підійде диван з безліччю додаткових елементів: столик для зберігання журналів, газет, пульта від телевізора, чайний сервіз, а також скриньки, відкидні або висувні полиці.
Колір дивана слід підбирати під загальний інтер’єр приміщення, а форму та вид ви підбираєте на свій смак.
За своєю конструкцією дивани ділять на розкладаються і не розкладаються. Існують чотири типи диванів, що розкладаються: єврософа, книжка, французька розкладачка, акордеон.
Ідеально підійдуть для спального місця дивани «єврософа» та «акордеон». Вони мають ортопедичні властивості, дуже зручні, виготовлені з якісного матеріалу. Хоча дивани типу «книжка» вважаються найнадійнішими та зручнішими. «Французька розкладачка» підійде у вітальню, оскільки на ній не дуже зручно спати. Такі дивани мають просту конструкцію. Вони мають доступну ціну, тому що випускають у великих обсягах. Наповнювачі дивана ділять на три основні види: поролон, пінополіуретан та пружинний блок. Важко визначити, який із цих наповнювачів найякісніший і найнадійніший. Тут кожен має прислухатися до своїх відчуттів, наскільки вам зручно та комфортно. Не забудьте поцікавитись про гігієнічний сертифікат на диван у виробника.
Оббивка теж буває різною. Ціна та якість відрізняють види один від одного. Часто використовують такі види оббивки: гобелен, шинил, флок, жаккард.
Флок легко чистити, хоча він майже не мажеться. Інші види оббивки складно доглядати, оскільки потрібно проводити тільки сухе чищення.
Найоптимальніший варіант – тканина з тефлоновим покриттям. На ній майже не залишається бруду.
Якість дивана відіграє величезну роль при виборі. Варто звернути увагу на акуратність виготовлених швів, наявність скоб рівним рядом. Також можна перевірити, чи не скрипить каркас дивану. Для цього потрібно його розкласти та скласти. Сядьте чи ляжте на диван, розслабтеся, послухайте свої відчуття і лише тоді зробіть правильний вибір.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.