Декілька дизайнерських трюків, щоб візуально розширити ванну кімнату і зробити її світлішою
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Декілька дизайнерських трюків, щоб візуально розширити ванну кімнату і зробити її світлішою


Декілька дизайнерських трюків, щоб візуально розширити ванну кімнату і зробити її світлішою

Планування середньостатистичної квартири зазвичай не передбачає наявності вікна у ванній кімнаті, та що там квартира – навіть у приватних будинках таке явище рідкість. На жаль, виправити ситуацію в будинку витратно, довго і складно, а в квартирі взагалі неможливо. Через подібні вади архітектури ванна кімната так часто створює відчуття тісноти і навіть дискомфорту. Однак дизайнерська думка не стоїть на місці, і професіонали готові поділитися своїми знахідками, які, безсумнівно, зроблять вашу ванну просторішою та світлішою.

Зробити інтер'єр ванною білим

Білий колір – один з найкращих (якщо не найкращий) способів посилити освітленість будь-якого приміщення. Він працює навіть ефективніше за дзеркала.

Білі меблі та аксесуари у ванній

До речі, зовсім не обов’язково вифарбовувати у білий колір усі стіни, із завданням чудово впораються кілька аксесуарів. Погляньте на цей інтер’єр, стіни та підлога мають сіруваті відтінки, а чисто білими залишилися лише деталі: стілець, невеликий килимок, плитка та деякі деталі кріплень.

Додайте поверхню, що відбивають, у ванну

Якщо ви хочете додати більше світла у вашу ванну кімнату, варто звернути увагу на поверхні, які добре відображають світло. Такими є будь-які поліровані фактури, особливо метали, скло, дзеркало. Подібні поверхні добре вписуються в більшість інтер’єрних стилів і постійно збільшують ступінь освітленості.

Використання акрилових матеріалів у ванній

Також ви можете використовувати для обробки у ванній акриловий пластик, який є не тільки практичним матеріалом, але й чудовим способом додати кілька відблисків, а значить світла, в інтер’єр.

Відкрита нижня частина раковини робить ванну легшою і просторішою.

Ось такий, дуже незвичний дизайн раковини може стати справжнім відкриттям для тих, чия ванна кімната не має великої площі і позбавлена ​​джерела природного освітлення. Саме відкрита нижня частина робить всю конструкцію візуально легшою, майже невагомою, а прозорі деталі опори лише підсилюють ефект. Подумайте, можливо, всі ці плюси варті того, щоб перемістити все, що зазвичай зберігається під раковиною, в іншу шафку?

Відкриті полиці для зберігання рушників у ванній кімнаті

Якщо ви поки що не готові відмовитися від ідеї зберігання чогось під раковиною, зверніть увагу на цей інтер’єр. Полиця для рушників, кошиків або іншого приладдя зовсім не обтяжує інтер’єр в цілому. Все завдяки використаним глянсовим поверхням та різноманітності світлих тонів.

Розміщуйте дзеркала у ванній кімнаті

Дзеркала – завжди чудова ідея! Подумайте про те, щоб розмістити кілька в найочевидніших місцях, у такому разі вони спрацюють ще ефективніше. Особливо це стосується будь-яких поверхонь у нижній частині приміщення, адже вони, як правило, набагато гірше освітлені.

Також зверніть увагу, що в цьому інтер’єрі, як і в попередньому, замість звичайної шторки для душу використані скляні дверцята – ще один прийом, який працює безвідмовно.

Дзеркальна стіна у ванній кімнаті

Як ще можна використовувати дзеркала в інтер’єрі ванної кімнати? Прекрасною ідеєю може стати ціла стіна, оброблена поверхнею, що відображає, така, наприклад, як на цьому фото.

Декілька дзеркал у ванній кімнаті

Якщо хочете піти у питанні дизайну ще далі, сміливо експериментуйте та використовуйте кілька дзеркал одночасно, створюючи незвичайні композиції.

Використання декількох освітлювальних приладів у ванній кімнаті

Обов’язково використовуйте кілька освітлювальних приладів у ванній, адже коли джерелом освітлення є лише лампа на стелі, світло падатиме лише зверху, що явно не створює природного ефекту. Розмістіть пару бра на рівні вашого обличчя або трохи вище, так ви врівноважите освітленість і зробите її схожою на природну.

Бра на дзеркалі у ванній кімнаті

Якщо стіни ванної кімнати не дозволяють прикріпити на них бра, сміливо використовуйте для цього само дзеркало.

Бра у ванній

…або будь-які підвісні конструкції.

Оформити частину стіни у ванній кімнаті у вигляді вікна

Ну і, нарешті, найсміливіша і кардинальніша ідея! Якщо у вашій ванній кімнаті немає вікна, створіть ілюзію, ніби воно є. Ось так, оформивши частину стіни у вигляді вікна, завішаного шторою, цілком можна видати бажане за дійсне, а якщо додати під штору джерело світла, то точно ніхто не здогадається про каверзу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.