10 аксесуарів для миття, які спростять роботу на кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

10 аксесуарів для миття, які спростять роботу на кухні


Навіть найменшу мийку можна перетворити на багатофункціонального та корисного помічника на кухні. Ми зібрали топ аксесуарів для миття, які будуть корисними на будь-якій кухні.

1. Органайзер для раковини

У спеціальний органайзер, який кріпиться на борт раковини, можна покласти ганчірочки для столів, губку, рукавички. Існують різні види таких органайзерів: на магнітних тримачах, гачках. Вони не займають багато місця, а губки, ганчірки та щітки завжди будуть сухими.

Органайзерами можуть бути металеві сітки. Вони зручно використовуються, вода з губки стікатиме через отвори.

10 аксесуарів для миття, які спростять роботу на кухні

2. Дозатор

У мийці поруч із краном є спеціальний отвір, який викликає у багатьох господинь питання потреби цієї деталі. Виявляється, у нього можна встановити спеціальний дозатор для миючого засобу чи мила. Пляшка із рідиною ховається під раковиною.

Є диспенсери, які можна поставити у кран. При піднесенні до крана губки миючий засіб автоматично виливатиметься. Це дуже зручно і заощаджує місце на бортах раковини. Дозатори входять до комплекту миття або їх можна придбати. Вони підбираються за дизайном до раковини або як контрастну деталь.

дозатор

3. Підставка на дно миття

Підставка для дна миття складається із металевих прутів. На них зручно ставити гарячу каструлю або електричний чайник, якщо потрібно набрати в нього води. На підставці можна сушити посуд, коли раковина не використовується. Вона захищає поверхню раковини від подряпин та механічних пошкоджень.

підставка

4. Коландер

На кухні просто необхідний друшляк із тримачем. Коландер також виконує функцію терки або охолодження. У ньому легко розморожувати, мити та сушити продукти, а також зберігати кухонне приладдя. Коландер підійде для будь-якої миття квадратної форми.

коландер

5. Фільтр на зливі

Фільтр на сливі, або ситечко, допоможе раковині не засмічитися. Він затримує залишки їжі, не даючи їм пройти до труби. Зазвичай він іде в комплекті з раковиною, але можна придбати окремо в магазинах сантехніки. Деякі вбудовані фільтри вміють блокувати злив води, що дозволяє комфортно розморожувати та підігрівати продукти.

фільтр

6. Піддон

Пластиковий піддон можна використовувати для сушіння чашок або невеликого посуду. Його можна поставити на борти мийки або на її дно. Під час використання піддону вода не потрапить на стільницю. Його легко прибрати після використання: потрібно просто злити воду та поставити у шафу.

піддон

7. Утримувач для посуду

На мийку можна встановити спеціальний утримувач для посуду. Він додасть раковині ще один рівень, тим самим збільшивши простір. Утримувач можна ставити каструлі, гарячі сковорідки. На ньому можна зберігати кухонне приладдя, що помітно заощаджує місце на кухні.

власник

8. Обробна дошка

Обробна дошка збільшить робочий простір на кухні. Дошка зазвичай продається у комплекті з мийкою, але якщо її немає, її легко підібрати у відповідних магазинах. Кожна з них оснащена ніжками, що протиковзають, тому дошка не падатиме під час роботи.

дошка

9. Знімна сушарка

Якщо кухня дуже маленька, а місця для сушіння посуду не вистачає, придбайте накладну сушарку. Вона кладеться на раковину, тим самим заощаджуючи простір навколо. Вона може бути будь-якої форми та розміру.

сушарка

10. Диспоузер

Диспоузер або подрібнювач побутових відходів знадобиться в будь-якому будинку. Коштує досить дорого, але повністю окупає себе. Пристрій подрібнює предмети та їжу, які потрапляють у трубу – від серветок до кісточок.

Цей пристрій назавжди позбавить засорів, неприємного запаху. Встановлювати пристрій повинен професіонал із сантехніки. Диспоузеру знадобиться окрема розетка.

диспоузер

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:6 Середня оцінка: 5,00 із 5)
10 аксесуарів для миття, які спростять роботу на кухні Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *