Декілька корисних трюків для організації зберігання на кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Декілька корисних трюків для організації зберігання на кухні


Декілька корисних трюків для організації зберігання на кухні

Кухня в будь-якому будинку є тією зоною, в якій потрібно вмістити неймовірну кількість предметів, тут ми зберігаємо побутову техніку, їжу та прилади, за допомогою яких цю їжу готуємо, посуд і все те, чим цей посуд миється після їди. Зрозуміло, якщо кухня має значні розміри, проблему зберігання легко вирішити за допомогою додаткових шаф та стелажів. Але що робити, коли простір обмежений і здається ніби не можна додати вже жодної полиці? Будьте креативні! Ось лише кілька ідей для вирішення подібної проблеми.

Дерев'яний ящик в інтер'єрі кухні

Використовуйте дерев’яну скриньку або кошик як невелику шафку. Підберіть симпатичну скриньку, можете відшліфувати та пофарбувати її, якщо потрібно. Можна зберігати предмети посуду як усередині, і зовні. Для зручності зафіксуйте ящик, прикріпивши його до стіни або столу.

Зберігання речей на кухні

Якщо на стінах кухні вже немає місця для нових поличок, гачків та інших пристосувань для зберігання, використовуйте інші поверхні, наприклад, вікно. Погляньте, як незвичайно виглядає система зберігання каструль та сковорідок у цій кухні. Якщо розмір вікна не дуже малий, то ви майже не втратите рівень освітленості кімнати, але гарантовано отримаєте зручну і стильно організовану систему зберігання.

Організація зберігання спецій на кухні

Обов’язково продумайте організацію спецій. Це насправді важливий момент, адже баночок з різними спеціями та приправами знайдеться чимало на будь-якій кухні, вони постійно мають бути під рукою, але проблема в тому, що займають багато місця. Ідеальним виходом стане варіант, показаний на фото: прикріпіть кришки баночок до стелаж або шафи, так всі потрібні спеції будуть під рукою, вони не займуть місце на столі і виглядає подібна композиція дуже акуратно.

Організація зберігання на кухні

Використовуйте бічні поверхні. Чомусь бічні поверхні предметів меблів часто залишаються поза увагою, адже це найпростіший спосіб додати додатковий функціонал у кухні. Можна, наприклад, встановити невеликий рейл для кухонного рушника або гачки для необхідних інструментів.

Стелажі в інтер'єрі кухні

Зазвичай ми активно використовуємо поверхню стін для розміщення стелажів і полиць, але забуваємо про простір над дверима. У цій зоні також можна обладнати місце для зберігання, краще для тих предметів, які потрібні не дуже часто, наприклад, кухонні книги.

Зберігання сковорідок на перфорованій дошці на кухні

Перфорована дошка – ще один незаслужено позбавлений популярності предмет. Що допоможе організувати додаткові зони зберігання на будь-якій кухні. Така дошка неймовірно практична, варто недорого і її легко перефарбувати в колір, що ідеально доповнить стиль вашого інтер’єру.

Гачки для зберігання на кухні

Якщо ідея з підвісними рейлами здається вам вдалою, але занадто складною у виконанні, зверніть увагу на відмінну альтернативу. Йдеться про прості гачки, підвісте їх там, де вам найбільш зручно мати під рукою той чи інший предмет кухонного побуту.

Організація зберігання на кухні

Ще один цікавий варіант зберігання предметів за допомогою рейла представлений у цьому інтер’єрі. На стіні розташовується довга планка з безліччю витончених гачків. Якщо ви повністю впевнені в надійності кріплення конструкції, то можна розмістити на ній освітлювальні прилади, але в будь-якому випадку для зберігання кухлів, рушників або фартуха ця ідея хороша. Особливо вдало цей трюк працює у тісних приміщеннях, як альтернатива громіздким шафкам.

Організація зберігання на кухні

Використовуйте стильні контейнери для зберігання круп і спецій, нехай вони займуть стільки ж місця, скільки і оригінальна упаковка, зате виглядатимуть як декоративний елемент, що додасть шарму інтер’єру в цілому. Також зверніть увагу на невеликі підвісні контейнери, вони зручні для зберігання дрібниць, що потрібні в побуті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.