Затишний та просторий будиночок із сучасною верандою на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Затишний та просторий будиночок із сучасною верандою на фото


Затишні будиночки із сучасними верандами стали останнім часом набирати популярності. Вся справа в тому, що міська метушня шалено втомлює і все більше людей віддають перевагу більш відокремленому способу життя, ближче до природи. А чому саме з верандою? Все просто: ця частина будинку більш відкрита для єднання з природою, тут можна посидіти всією родиною, насолоджуючись видами, що відкриваються, почитати книгу на свіжому повітрі або приймати гостей на «чай просто неба».

Якщо веранда виходить на схід або північ, то перегрівання підлоги та меблів автоматично виключається і тому оптимально використовувати для оформлення темні покриття. А якщо сторона західна чи південна, то прогрівання сонцем буде інтенсивнішим, відповідно, краще підійдуть світлі покриття.

Аматорам зелених рослин також потрібно враховувати бік світла, на яку виходить веранда. Тому що від цього залежатимуть види кольорів. Шикарним варіантом буде перетворити свою веранду на зелений оазис: декоративні пальми, папороті та багато інших видів красивих пишних рослин перетворять ваше затишне гніздечко на справжній райський куточок.

Кімнату, прилеглу до веранди, можна зробити чимось на кшталт бібліотеки. Розмістіть уздовж стіни нішу з книгами та більше нічого. Ну, хіба що стілець можна додати.

Тобто ця кімната не несе жодного смислового навантаження, а є лише додатковим місцем відпочинку. У погану погоду тут можна посидіти і через великі вікна милуватися тим самим природою, наприклад, читаючи книгу.

Кімната навмисне залишена без особливих меблів, щоб у разі потреби можна було поставити стіл, стільці та зібратися всією сім’єю або з друзями.

Далі, прямо коридором розташувалася затишна кухня.

Затишна кухня

Інтер’єр скромний, але з гідністю. І хоча розмір цього приміщення не є маленьким, все ж для оформлення був обраний білий колір, як, до речі, і всіх інших кімнат. Справа в тому, що наголос тут робився на заміське життя, тобто використовувалися нотки Провансу. А йому, як відомо, властиві інтер’єри у білому кольорі упереміж із деревом.

Оформлення кухні у стилі ПровансБілий колір та дерево для кухні

Абстрактний малюнок на стіні, набір мідних ковшів також підкреслюють віяння в інтер’єрі сільської спрямованості.

Між кухнею та кімнатою – бібліотекою розташувався санвузол.

Санвузол

Оформлення цього приміщення також з претензією на стиль Прованс.

Оформлення у стилі Прованс

Такий вибір оформлення інтер’єрів цілком виправданий, враховуючи, що Прованс сприяє мирному, спокійному і безтурботному способу життя. І якщо хочеться відгородитися від шуму та метушні міського життя, то такий затишний будиночок – саме те.

Також на першому поверсі цього будиночка знаходиться вітальня, оформлена у тому ж загальному стилі.

Невеликий камін додає вітальні затишку. А простота обстановки створює ауру домашнього комфорту.

На другому поверсі розташовані спальня, дитяча та робочий кабінет. З останнього можна потрапити на балкон.

В оформленні кімнат другого поверху та самого будинку продовжує простежуватися стиль Прованс, що обволікає теплом, затишком та простим комфортом.

Балкон виконаний повністю з дерева, що ще більше зближує із природою, як і зелені рослини.

Затишок будиночка з верандою та балконом

Загалом затишні будиночки з верандами – це справжня знахідка для тих, хто шукає спокою та єднання з природою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *