50 найкращих ідей дизайну ванної кімнати у східному стилі на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

50 найкращих ідей дизайну ванної кімнати у східному стилі на фото


З давніх часів на сході особливе значення надавалося гігієнічним процедурам. Це зумовило специфічний підхід до оформлення приміщень, де проводяться відповідні заходи. Очищення тіла перетворилося на свого роду ритуал, який породив безліч традицій.

Країнами, на чиї національні традиції оформлення спирається сучасний східний дизайн, стали:

 • Японія;
 • Китай;
 • Єгипет;
 • Індія.

Таємничість та незвичайність приміщення, що вийшло в результаті застосування дизайнерських рішень, робить східний стиль оформлення привабливим для багатьох. Краса кожного окремого елемента такою ванною приковує погляд і змушує милуватися собою. Дрібні деталі оформлення можуть стати витворами мистецтва та центральним елементом кімнати.

Головне у цьому напрямі – це правильно організувати простір. Додати екзотичність можна за допомогою східних орнаментів, які можуть прикрашати не лише стіни, а й стелю, підлогу, а також предмети сантехніки.

Щоб створити у ванній бажану атмосферу, достатньо використовувати лише деякі стилістичні елементи. Найчастіше цього достатньо для надання інтер’єру бажаного настрою.

Східному стилю відповідають теплі відтінки. Краще вибирати природні кольори, які найкраще підкреслять природність оформлення. Їхня насиченість буде залежати від побажань замовника, але кілька яскравих плям додадуть ванній кімнаті свіжості та енергійності. Це можуть бути соковиті відтінки червоного чи зеленого.

Основною рисою китайської ванної кімнати буде поєднання інтер’єру мінімалістичних дизайнерських рішень. Найпростіше це використовувати в оформленні зображення китайських драконів. Крім того, тут актуальними будуть закони фен-шуй. Відтінки червоного створять лаконічний та суворий образ приміщення. Для цього краще поєднувати їх із відтінками золотого, зеленого, блакитного, жовтого. Крім того, класичне поєднання чорного і білого буде також гармонійно виглядати в такій ванній.

Перевагою ванної кімнати в китайському стилі стануть великі вікна. За їх відсутності потрібно подбати про яскравість штучного освітлення. Найкращими матеріалами для такого стилю вважаються всі види кераміки, скло та дерево.

Сантехніка такого інтер’єру відрізняється простотою форм. При цьому потрібно вибирати великі вироби. Якщо розміри приміщення дозволять, то ванну необхідно встановити на височину посередині кімнати. У кутках такої кімнати розміщуються декоративні та функціональні елементи декорування: ширми, системи зберігання, кошики для білизни та інше.

Єгипетському стилю в інтер’єрі характерна розкіш та величність. Ванна кімната в такому стилі виглядатиме дещо екзотично. Основні кольори оформлення:

 • жовтий;
 • пісочний;
 • золотий;
 • коричневий.

У колірних рішеннях можна відзначити подібність із пустелею, що властиво країні походження подібних інтер’єрів.

Серед архітектурних елементів, що допоможуть зберегти загальну спрямованість, можна виділити:

 • колони;
 • бордюри;
 • арки.

Форма цих споруд найчастіше представлена ​​сувоєм папірусу. Популярними також є зображення кішок, які можуть наноситися на сантехніку, меблі та інші поверхні. Для повного занурення в культуру Стародавнього Єгипту ніжки меблів виготовляються у формі лап, а як елементи декору використовуються статуетки міфологічних персонажів. Тростинне стебло як основа для виготовлення світильників буде дуже актуальним.

Поєднання простоти та оригінальності в інтер’єрі, оформленому в японському стилі, вражає уяву. Елегантність приміщення, де немає нічого зайвого, створюється простими формами. При цьому всі предмети гранично функціональні.

Якщо простору ванної кімнати достатньо, то традиційна дерев’яна офура може посісти гідне місце в інтер’єрі. Ця ванна з ханокового дерева стане головною пам’яткою не тільки ванної кімнати, але і всієї квартири.

Великі кімнати в японському стилі прийнято поділяти на зони. За їх функціональним призначенням можна виділити:

 • душову;
 • зони для ванни;
 • зону для перевдягання.

Якщо хочеться витримати стиль до дрібниць, то використання седзи – японських перегородок з розсувною функцією – стане необхідним.

Спокійні відтінки, що використовуються в оформленні ванни, допоможуть створити розслаблюючу атмосферу. Після важкого робочого дня тепла вода і заспокійлива обстановка допоможуть привести себе в рівновагу.

За допомогою керамічної плитки найпростіше досягти очікуваного ефекту. Сучасне виробництво дозволяє створювати за допомогою фактури декоративної поверхні відчуття використання для облицювання стін натурального бамбука, соломи чи дерева.

Панно на стінах з різними видами пам’яток або просто національних орнаментів теж здатні підтримати загальний настрій інтер’єру. Наприклад, це можуть бути японські ієрогліфи.

Вхід у ванну кімнату в японському стилі можна оформити за допомогою розсувних седзи. При цьому достатньо лише дотриматись загальної форми, домігшись при цьому максимальної ізоляції.

Освітлення має бути м’яким та розсіяним. Як плафони краще використовувати прості форми: сфери, куби та інше. Для оформлення світильників підійде дерево та бамбук.

Самобутність східного стилю здатна привнести до інтер’єру ванної нових відтінків. При цьому функціональність приміщення та його практичність не постраждають. Головним при виборі деталей оформлення мають стати бажання та смаки всіх мешканців квартири.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *