Затишний інтер'єр невеликого дачного будиночка у Данії на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Затишний інтер’єр невеликого дачного будиночка у Данії на фото


Запрошуємо вас на невелику екскурсію внутрішніми приміщеннями одного датського будиночка, оформленого в міксі скандинавського стилю з елементами еклектики. Можливо, ви знайдете цікаві, надихаючі ідеї для оформлення власного житла, додавши до нього європейської практичності та оригінальності персоналізованого підходу до дизайну житлових приміщень.

Зелений вхід

Почнемо нашу міні-екскурсію з головної кімнати в будинку – просторою, але затишною вітальнею. Це серце датського домоволодіння включає не тільки зону відпочинку біля каміна, а й сегменти їдальні та кухні. Незважаючи на вражаючі розміри кімнати, високі стелі та світле, нейтральне оздоблення, приміщення виглядає дуже затишно. Тому причиною велика м’яка зона, складена з меблів зі світлою оббивкою, камін, що діє, крім основної функції, виступає ще й елементом декору, колоритне килимове покриття, що зігріває домашнім теплом предмета ручної роботи і багатий декор оригінального дизайну.

Вітальня

Завдяки високим вікнам, виконаним у стилі французьких заміських домоволодінь, у вітальні завжди багато природного світла. За штучне освітлення відповідає вбудована система світильників підвісної стелі. Центром м’якої зони відпочинку датської вітальні став білий двоярусний столик круглої форми. Саме навколо нього було скоординовано м’яку зону приміщення для відпочинку сім’ї та прийняття гостей.

Велика м'яка зона біля каміна

Великий білий стелаж з відкритими полицями та зоною для телевізора став свого роду ширмою між приміщенням вітальнею та спальнею. Ця містка споруда постає у вигляді неглибокої шафи-купе в спальні та відкритої системи зберігання в зоні вітальні.

Стелаж з телевізором

Перебуваючи у вітальні, ми можемо безперешкодно потрапити в кухонну зону, поєднану зі столовим сегментом. Оздоблення цього невеликого закутка не відрізняється від загального оформлення великої кімнати, лише покриття для підлоги в робочій зоні кухні заміщає ламінат на керамічну плитку з строкатим орнаментом.

Кухня+їдальня

Це дивно, але на кількох квадратних метрах кухонної зони вдалося розмістити не лише всю необхідну побутову техніку та робочі поверхні, а й створити ансамбль із містких систем зберігання. Завдяки тому, що для оформлення фасадів верхнього ярусу кухонних шаф були використані дверцята зі скляними вставками, весь ансамбль виглядає легко та повітряно, незважаючи на те, що займає весь простір стіни від підлоги до стелі.

Шафи-вітрини

Обідня група, представлена ​​старим столом з потертостями та різноформатними стільцями з м’якими підстилками для сидінь, виглядає дуже по-домашньому, затишно та навіть мило. Завершує образ оригінальної їдальні зони, пара підвісних кованих світильників.

Обідня група

Прикрашений до зимових свят будинок і особливо, вітальня, створюють неймовірно комфортну, розслаблюючу атмосферу, наповнену вірою в чаклунство та виконання бажань. Здається, у такому приміщенні просто не може бути поганого настрою у домочадців та їхніх гостей.

Великий декор

Зробивши кілька кроків від кухонної зони, пройшовши сегмент вітальні, повз уже знайомий нам білий стелаж з телевізором, ми проникаємо в особистий простір господарів – спальню.

Прохід до спальні

У приміщенні досить скромних розмірів, обгородженого від вітальні стелажом-ширмою, бачимо скромну обстановку. Високе ліжко з оригінальним оформленням узголів’я є не просто центральним елементом спальні, але чи не єдиним предметом меблів. Лише приліжкові невисокі стелажі-підставки розбавляють меблі спального приміщення. За допомогою текстилю з квітковим принтом і килимків для підлоги вдалося розбавити нейтральну палітру спальні і надати кімнаті більшого затишку і комфорту.

Спальня

На відміну від основних приміщень, які є сегментами одного великого простору, ванна є окремою кімнатою. Оригінальне оздоблення приміщення, що поєднує використання мозаїчної та керамічної плитки з забарвленням стін у вигляді контрастних горизонтальних смуг, стала родзинкою інтер’єру ванної кімнати.

Ванна кімната

Невелике приміщення ванної кімнати вдалося прикрасити та персоналізувати за допомогою оригінального оформлення простору навколо раковини, використовуючи чергування дзеркальних поверхонь із дерев’яними фарбованими елементами з різьбленням.

Оригінальний дизайн ванної кімнати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *