Вітальня 2015: модний інтер'єр та дизайн квартири в ногу з часом
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Вітальня 2015: модний інтер’єр та дизайн квартири в ногу з часом


Задаючись таким питанням, напевно вас цікавить, яким має бути інтер’єр вітальні, щоб він був актуальним не лише у 2015 році, але й зберіг цю актуальність у наступні роки. Навіть найзабезпеченіша людина не може дозволити собі щорічно змінювати інтер’єр кімнати, особливо вітальні.

Щоб не допустити помилки в цьому питанні, вам непогано б ознайомитися з прогнозованими найближчими трендами у світі дизайну, тому що не знаючи броду — не лізь у воду. Так говорить народна мудрість. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам знайти цей «брод». Отже, що ж прогнозують дизайнери, куди вони вказують нам у 2015 році?

Основним правилом у прогнозі на 2015 та наступні роки є відсутність будь-яких правил у дизайні інтер’єру. Будь-яке порушення чинних до цього правил у 2015 році виглядатиме як сміливе дизайнерське рішення. Хоча, вдивляючись у прогнози фахівців з інтер’єру наступного року, здавалося б відпущеному у «вільне плавання», все ж таки можна виявити певні тенденції, в рамках яких і повинен буде вибудовуватися інтер’єр вашої вітальні.

Більшістю дизайнерів прогнозується домінування світлих фарб у палітрі кольорів дизайну інтер’єру вітальні 2015 року. Білий колір є універсальним для будь-якого варіанту інтер’єру.

Звичайно, не всім може прийтись до смаку абсолютне поглинання простору кімнати білим тлом. У цьому випадку цю абсолютність білого можна згладити, розбавивши його іншими фарбами, наприклад, чорною або близькою до неї тоном. Такий колір може мати будь-який елемент інтер’єру вітальні (меблі, текстиль та ін.)

Відмінною противагою «білому безмовності» можуть бути такі кольори, як жовтий, червоний, зелений, синій. Ці кольори можуть бути як акценти і не тільки. Це враховується загальною концепцією дизайну інтер’єру 2015 року.

Головне, що має дотримуватися в кольоровій гамі дизайну, це баланс світлого та темного. Якщо цей баланс не порушений, то їхня присутність, жодним чином, не впливатиме на ваше психоемоційне самопочуття.

Наступна сильна тенденція у 2015 році «крочатиме» під девізом «Усі ми діти природи», тобто лейтмотивом у дизайні буде природа, її фарби. Зелений та жовтий кольори, звичайно, фаворити. Ця тенденція цілком зрозуміла. Все ще жваво в людській істоті потяг до природи, яку не можуть придушити сучасне життя в умовах урбанізму.

Модні у 2014 році фіолетові відтінки у 2015 році знову увійдуть у концепцію кольору, яку прогнозують провідні дизайнери. Цей колір знайде своє застосування в меблів, шторах, підлоговому покритті, різноманітних аксесуарах. Чудово буде поєднуватися із загальним білим тлом виділена фіолетовими відтінками поверхня стіни.

Меблі вітальні також будуть представлені у всьому своєму різноманітті. Насамперед, зросте популярність меблів з оргскла. Завдяки їй інтер’єр вітальні набуде казкової легкості, легкості. До речі, дизайнери радять поєднувати меблі з оргскла з класичними меблями і використовувати її не тільки в сучасних стилях інтер’єру.

Знову будуть у тренді меблі зразка минулого століття, в якому відсутні елементи розкоші. Все оптимально та функціонально, нічого зайвого. Цілком логічний тренд – навіщо купувати нові меблі, якщо, включивши свою творчу фантазію та вміння працювати руками, можна «старі» меблі зробити цілком гідними для сучасного дизайну. А він, дизайн, як відомо, все більше уникає розкоші у бік простоти, екологічності та натуральності.

У 2015 році ви можете легко зустріти в інтер’єрі вітальні меблі, характерні для різних стилів. Наприклад, меблі кантрі спокійно будуть уживатися з меблями хай-тека або іншого сучасного стилю. Нагадуємо – жодних правил, поєднуємо непоєднуване.

Не можна упустити такий момент, як колір меблів. У 2015 році домінуватиме меблі білого кольору. Передбачаючи питання читача з приводу непрактичності цього кольору в меблів, особливо крісел і диванів у вітальні, знову нагадаємо, що 2015 рік — рік експериментів, пошуку нестандартних дизайнерських рішень. Це і стало поштовхом для нового тренду в такому елементі інтер’єру, як меблі.

Провідними дизайнерами одностайно визнано, що білі меблі будуть чудово виглядати на тлі сірого, бежевого, світло-зеленого або бірюзового, золотисто-жовтого відтінків. Біле тло в цьому випадку – на любителя, хоча він не виключений дизайнерами з можливих варіантів.

Головною особливістю дизайну інтер’єру вітальні, і не тільки її, стають відчуття, а не візуалізація навколишнього простору. Сучасній людині недостатньо, зайшовши до вітальні, побачити присутність стіни зеленого кольору або такого ж текстилю. Йому хочеться доторкнутися до справжньої зелені у вигляді якоїсь рослини, якої – це не має значення. Навіть звичайна трава в декоративній вазі дасть йому те, чого не дасть інший елемент інтер’єру зеленого кольору.

Якщо вам виявився до душі індустріальний стиль, то в цьому випадку як декор можна використовувати настінний графіті, які-небудь залізки (парочки буде достатньо, щоб не перетворювати вітальню в пункт прийому металобрухту). Можна повісити на стіну кілька чорно-білих фотографій чи картин. Оригінально виглядатиме рекламна вивіска минулих років. Але при цьому важливо витримати помірність, тому що індустріальний стиль не сприймає надмірностей, аналогічно мінімалізму. Найголовніше, що ці елементи декору майже непомітні для вашої кишені.

Останнім часом набирає обертів мода на настінні малюнки – графіті. Це може бути все, що завгодно і виглядати, як завгодно. Але все це має бути красиво та гармонійно із загальним стилем вітальні.

У моді на графіті з’явився такий напрям, як написи на грифельній стіні. Це останній писк у декоруванні кімнати і він швидко завойовує собі «місце під сонцем». Погодьтеся, що це дуже функціональна річ у декоруванні вітальні. Згадайте, як ваші діти шалено хотіли щось написати, намалювати на шпалерах, за що ви їх лаяли, а іноді і «боляче» лаяли. А тепер ця проблема буде вирішена фарбуванням стіни грифельною фарбою. Тепер у вас з’явиться можливість не тільки для дітей, але і для вас самих залишити слід на цій стіні, але за допомогою цих слідів внести оригінальний декор в інтер’єр кімнати. До речі, написи, малюнки на стіні можуть нести певну інформацію для членів сім’ї та гостей, наприклад, нагадування, вітання, вітання. Грифельна стіна допоможе вам, якоюсь мірою, періодично змінювати вигляд вітальні, звичайно, за допомогою фахівця з графіті. Звичайно, такий спосіб декорування кімнати більше підходить для дитячої, але, як оригінальний варіант дизайну, є цілком прийнятним і для вітальні 2015 року.

Один із найбільш затребуваних сучасних стилів. У 2015 році залишиться на гребені дизайнерської хвилі і, схоже, продовжить своє «плавання» і найближчими роками. Це з тим, що мінімалізм дуже гармонійно вписується в прогнозовані провідними дизайнерами тенденції.

У вітальні цього стилю всі елементи інтер’єру несуть у собі певне функціональне навантаження. Більшою мірою це властиво меблям.

Меблі присутні в мінімально необхідній кількості, що дозволяє раціонально використовувати простір вітальні. Це буде високо оцінено власниками, особливо невеликих віталень.

Меблі вітальні невигадливі конструктивно, здебільшого представляють вбудовану модель. Це – вбудовані у стіну шафи, зокрема книжкові.

Розрахований на любителя виробничої обстановки навіть у домашній обстановці, тобто на трудоголіка. Атмосферу заводського цеху насамперед створюють стельові перекриття. У всіх деталях інтер’єру видно метал або його відтінки. Меблі, картини, підлога, світильники вітальні – все це має створювати відчуття присутності у стінах заводу. Особливо просунуті любителі індустріального стилю можуть перенести своє кохання навіть на вікна. Що ж, експеримент – стрижень інтер’єру 2015 року.

Цей стиль вимагає простору, так що його використання досить вибіркове.

Щоб інтер’єр вітальні, її дизайн були в тренді 2015 року, не забувайте, що основними його компонентами повинні бути:

  1. наявність вільного, відкритого простору, наповненого свіжим повітрям та сонячним світлом.
  2. мінімальна кількість меблів. Меблі повинні мати розширений функціонал
  3. простота інтер’єру не повинна виключати затишку. Особливо це важливо для вітальні в індустріальному стилі
  4. поєднувати непоєднуване. Прикладом може бути використання меблів, декору з різних стилів.
  5. наявність природи у вигляді рослин, натуральних матеріалів. Фізичні відчуття натуральності навколишніх предметів мають витіснити візуальні.

Пам’ятайте, що девізом 2015 служить дерзання та експерименти. Дерзайте, експериментуйте і у вас все вийде!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *