Використання вишивки в техніці барджелло для декору інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Використання вишивки в техніці барджелло для декору інтер’єру


Використання вишивки в техніці барджелло для декору інтер'єру

У новому сезоні дизайнери звернули увагу на вишивку та інші техніки ручної роботи. Сьогодні ми розповімо про те, як можна використовувати подібні техніки в обробці стін, оббивці меблів та декор інтер’єру.

Техніка барджелло (італ. Bargello) бере свій початок у стародавніх зразках вишивки, виявлених у Палаці Барджелло (Італія), яка за старих часів використовувалася для декорування. Ця техніка характеризується вертикальними стібками, побудованими в ряд і утворюють особливу геометрію малюнка, їй властива химерність та неординарність.

Графічність техніки барджелло зумовила її популярність, яка була безперечна в середні віки і набирає обертів сьогодні. Завдяки таким іконам дизайну, як Джонатан Адлер, зразки цієї дивовижної техніки знаходять друге дихання у нових предметах.

Розгляньмо кілька цікавих ідей з використанням техніки барджелло.

Приголомшлива краса мозаїки

Деколи стібки такої форми створюють відчуття пережитку стилю вісімдесятих, але не в даному випадку. Приголомшливої ​​краси мозаїка додає в цей дизайн інтер’єру блискучі нотки. Використання техніки вишивання як принт в даному випадку – безпрограшний та дуже нестандартний спосіб оновити лаконічний інтер’єр.

Каркас ліжка оббивкою

Спочатку безликий каркас ліжка перетворюється на справжній арт-об’єкт завдяки оббивці, виконаній у техніці барджелло.

Урожайне крісло з оббивкою

Це вінтажне крісло набуло другого дихання і заграло новими фарбами завдяки оббивці, яка виконана в м’яких, приглушених, але з легким контрастом тонах. Завдяки тому, що використана колірна гама монохромна, новий вигляд крісла створює сучасний, трохи розслаблений стиль.

Гострокінцеві хвилі на оббивці затишного крісла

М’яка палітра осінніх відтінків, оформлена в гострокінцеві хвилі на оббивці затишного крісла, надає гармонійного звучання всьому інтер’єру цієї кімнати. Такий стиль вишивки в даному випадку дає натяк на традиційні стилі декорування будинку, але не буквально, все-таки відчувається тут і дух сучасності.

Декор стіни

Декор цієї стіни – чудовий зразок того, як можна обіграти традиційний декор, що сподобався, на сучасний лад, відкривши його при цьому по-новому. Такий малюнок на стінах вносить у стриману палітру інтер’єру ноту яскравості та робить стиль неповторним.

Стильні дивані подушок

Автор цих стильних диванних подушок – Джонатан Адлер, дизайнер, який відродив моду на техніку барджелло. Такі милі акценти допустимі практично в будь-якому інтер’єрі, практичні та виглядають дуже яскраво.

Подушка з вишивкою

Декор цієї подушки трохи відрізняється від попередніх зразків, тому техніку барджелло інтерпретував дизайнер Адлер. Колірна гама разом з таким малюнком чудово доповнює цей інтер’єр із нотками екзотичності.

Килим із малюнком барджелло

Малюнок барджелло який завжди виконується у яскравих фарбах, у разі ця техніка виконана в м’яких тонах. Візерунок утворює на килимі красивий рельєф.

Килим з м'яким рельєфом

Для створення затишку в цьому сходовому прольоті використано килим із м’яким рельєфом, виконаним у техніці барджелло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.