Бежевий колір у дизайні інтер’єру
Жив старий мандрівник. Назвемо його Професором, оскільки він таким справді був. Він багато бачив і знав і збудував для своєї сім’ї величезний будинок. Усі стіни у цьому будинку були пофарбовані у бежевий колір. Його так і прозвали у містечку – Бежевий будинок Професора.
Найцікавіше, що всі, хто проживав у садибі, були щасливі та успішні.
Якось старий мандрівник зібрав своїх дітей і сказав: «Ви можете змінити в цьому будинку все по своєму, тільки завжди в інтер’єрі кімнат має бути бежевий колір». Усі поважали мудрого батька, і ніхто не став із ним сперечатися. А коли його не стало, то зберегли без змін його улюблену кімнату.
Стіл із грубих дощок був привезений господарем із старого бунгало і нагадував про юність у бідній родині. На м’яких диванах в оточенні подушок приємно відпочити ввечері. Можна вийти на балкон та помилуватися зірками. Кам’яна стіна, що видно через вікно, захищає від холодного північного вітру.
При ремонті вітальні в стелі встановили світильники зі світлодіодами, але свічки все одно залишили. На підлогу постелили палас та провели систему вентиляції.
Їдальня теж не відразу змінила свій вигляд. Спочатку оновили підлогове покриття та камін, зробивши їх сучаснішими. Повісили на стіні екран телевізора. А бежевий колір стін, як і раніше, робить приміщення більш просторим.
Внизу на кухні ще довго стояли старі кухонні столи, пофарбовані морилкою. На них поміняли лише стільниці зі зношених дерев’яних на мармурові. І ліхтар зі свічкою тепер служить просто прикрасою.
Їдальня з оновленим каміном. Синій мармур виділяється на тлі теплого кольору бежевого кольору. стіл із мореного дуба покритий матовим напівпрозорим лаком та відтіняє стіни. Гармонійно вписалися в інтер’єр убудовані посудні шафи.
Дерев’яні сходи з різьбленими поручнями. Темно коричневі сходи та підлога, а також старовинний столик біля стіни.
Білий низ панелей і бежевий світлий верх стін і стеля в тому ж тоні, як їх продовження. Таке поєднання кольорів робить навіть простий коридор візуально ширше, просторіше.
Старі меблі в готичному стилі привабливі за своїм. Масивні різьблені ніжки не просто служать опорою для стільниць різноманітних столів, а й прикрашають приміщення, роблячи його більш романтичним.
Поєднання темної підлоги, бежевих стін та білої стелі роблять будь-яку кімнату вищою.
Бежевий колір добре поєднується не тільки з білим та коричневим, але й сіра тумбочка та зелень рослини виглядають на його тлі чудово.
Сходи дерев’яні, білі з темними поручнями і сходами. Всі стіни бежеві, окантовані білими плінтусами та фризами. Навіть при слабкому освітленні всі кімнати виглядають світлими та просторими.
Біля стіни бюро професора. Воно прикрашене різьбленням і стоїть на чотирьох зігнутих ніжках у вигляді лап, надаючи інтер’єру загадковості.
Сірі меблі та килим чудово поєднуються з бежевими стінами. Стиль техно з класичним. Бежевий тон універсальний фон для багатьох кольорів. Урожай бронзовий столик і позолота на дзеркалі кадр, морквяні штори і чорний багет картини.
Такою ошатною стала вітальня.
М’яка та затишна атмосфера у спальні бежевих тонів. Двері на терасу нові, але всередині залишилися колишні — фільончасті, як і старий диван з подушками.
Вестибюль центрального входу повністю перероблений. Тепер тут царство модерну. Але хол теплий та гостинний завдяки своєму кольору.
Згодом у цій вітальні змінилося все. Прибрали частину перегородок, підняли підлогу в їдальні та кухні, провівши під ними комунікації. Залишилася картина над каміном на колишньому місці.
Так тепер виглядають їдальня та кухня. Нові темно-коричневі меблі відмінно гармонують зі стінами традиційного кольору цього будинку.
Вхід у праве крило будинку. Міжкімнатні перегородки відсутні. Залишилися лише квадратні колони. Бежева підлога з туфу темніша, ніж стіни. У кутку притулилася стара тумбочка з різьбленням та округлими формами. Крім неї зі старих речей присутні диван і ковані ґрати перед дверима.
Перед нами ціла анфілада кімнат другого поверху. Збереглися ліпні жолобники, панелі, плінтуса та дверні рами. Та й самі двері тепер уже у стилі ретро.
Велично темніє сходи переплетенням різьблених стійок.
Як бачите, діти послухалися професора. У сучасній спальні бежевий колір підкреслює стиль і створює спокійну обстановку.
Таким став вихід у садок після останнього ремонту. Старого вже нічого не залишилося, тільки завжди модний колір.
Новий камін і бежевий м’які дивани та крісла навколо квадратного столу. На сталося вигнутих ніжок та різьблених прикрас. Все пряме та з гострими кутами.
Коли онук Професора поїхав навчатися, він винаймав квартиру. Але одразу домовився із господарем, що перефарбує стіни.
За скляною перегородкою маленька кухня та обідній стіл, на якому можна займатися. На балконі столик із головою східного божества.
Такий онук зробив свою ванну, коли купив свою квартиру.
Одного разу, коли велика родина з Бежевого будинку зібралася і почали згадувати професора, то хтось запитав: «А чому бежевий?» і тоді секрет розкрив студент.
Коли він був зовсім маленьким, то поставив дідові таке саме питання. У відповідь одержав цілу історію.
Молодий учений-археолог в одному селищі високо в горах зустрів віщунню. Вона йому сказала, що коли він будуватиме свій будинок, то нехай стіни пофарбує в такий колір, яким на той час стане його куртка. І тоді вся його родина буде щасливою.
Багато років носив мандрівник свою коричневу шкіряну куртку. Від сонця, дощу та солі морів вона сильно змінила свій колір і стала бежевою.
У такий колір і були пофарбовані мури в будинку. А оскільки сім’я жила в достатку і дружно, то Професор заповів не змінювати його.