Туалетний столик із дзеркалом (70 фото)
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Туалетний столик із дзеркалом (70 фото)

Туалетний столик із дзеркалом (70+ фото)

Милий та зручний туалетний столик – це не лише мрія, а й потреба для кожної сучасної жінки. У сучасному дизайні знову набирає популярності цей функціональний та корисний елемент інтер’єру. Залежно від розміру чи оформлення кімнати може виникнути безліч питань щодо вибору та розміщення столика, і сьогодні ми докладно розповімо про всі основні аспекти та дамо корисні поради та рекомендації.

Види туалетних столиків

Туалетні столики прийнято розділяти на види, виходячи з конструкції та оформлення основного елемента – дзеркала. Саме ця деталь виконує основну функціональну та декоративну функцію, акцентує увагу та підкреслює необхідні зони в інтер’єрі. Виходячи з цього, можна позначити такі різновиди столиків:

Трюмо – класичний варіант, має одиночне дзеркало, яке розташоване по центру. Ви напевно віддасте йому перевагу, якщо любите одягатися на повний зріст, стоячи перед дзеркалом. Він також підійде для маленької кімнати – велике дзеркало зробить її візуально більшою і наповнить денним світлом.

Трельяж – дзеркало складається з трьох частин, одного центрального та двох більш вузьких – бічних. Подібна конструкція призначена для двостороннього бічного огляду, що чудово підходить для самостійного укладання волосся. Саме ця особливість компенсує нестачу одного центрального дзеркала, яке змушує використовувати додаткове дзеркальце.

Столик з дзеркалом, що обертається — має двостороннє дзеркало, яке можна розгорнути звичайною або збільшеною стороною. Воно закріплене на рухомій платформі, тому розміщувати його потрібно подалі від стіни, щоб була можливість розгорнути його. Він ідеальний для нанесення макіяжу або догляду за шкірою. Впишеться у середні чи великі кімнати через особливості розворотного механізму.

Консоль – туалетний столик із прихованим дзеркалом, яке висувається за потребою. Цей варіант має як плюси — дзеркало менше забруднюється, так і мінуси — його розмір завжди обмежений площею стільниці. Ви можете використовувати стіл не тільки за прямим призначенням, але і як стіл для ноутбука або заповнення паперів.

Туалетний столик без дзеркала — чудове рішення для невеликих приміщень, дзеркало для нього докуповується окремо, і господиня розміщує його самостійно. Встановлюється на стільницю комода або вішається на найближчу стіну.

Комод із дзеркалом – чудова альтернатива класичному туалетному столику, на відміну від якого має розширений простір для розміщення різних предметів. Це чудовий варіант для жінок, які мають величезну кількість косметики.

Туалетний столик з дзеркалом.
Туалетний столик з дзеркалом.

Основні параметри підбору туалетного столика

Насамперед виміряйте простір, в якому буде розташований ваш майбутній туалетний столик, це допоможе розібратися з необхідними розмірами при виборі. Також намагайтеся орієнтуватися на такі показники:

— Вибраний столик має бути зроблений із міцних та якісних матеріалів. Якщо у вас залишаються сумніви, попросіть у продавця сертифікат на цей виріб.

— Уточніть, чи столик оброблений спеціальним покриттям, яке запобігатиме забрудненням і дрібним механічним пошкодженням. Міцність залежить від вибраного матеріалу – дерево, МДФ чи ДСП.

— Будь-який якісний туалетний столик матиме гарну та докладну інструкцію.

— Перед початком вибору вам потрібно визначитися, яку кількість предметів ви зберігатимете в ньому. Зверніть увагу, що велика кількість поличок і ящиків впливає на розміри та громіздкість моделі. Трохи поміркувавши, ви зможете знайти оптимальне рішення для вашого інтер’єру.

— Коли ви вибираєте туалетний столик і стілець або пуф для нього, орієнтуйтеся на свій зріст і спробуйте присісти за нього ще в магазині. Це убереже вас від дискомфорту в процесі використання цього елемента інтер’єру.

— Якщо кімната дозволяє, встановіть столик біля вікна. Природне освітлення – найкращий супутник гарного макіяжу та прекрасної зачіски. У протилежному випадку встановіть бічні стінні світильники. Якщо ви бажаєте підійти до питання свого макіяжу на професійнішому рівні, то на допомогу вам прийде лампа-лупа.

— Не забудьте про встановлення розеток поблизу туалетного столика, адже у вас, напевно, є плойка або фен, якими ви регулярно користуєтеся.

Туалетний столик із дзеркалом - Основні параметри підбору туалетного столика
Туалетний столик із дзеркалом - Основні параметри підбору туалетного столика

Місткість туалетного столика

Визначаючи ту чи іншу модель туалетного столика, зверніть увагу на його місткість. Подумайте, чи можна в ньому зберігати всі необхідні вам речі. Кількість ящиків і поличок позитивно позначаються на розміщенні потрібних дрібниць, але не забувайте, що столик також повинен нести витонченість і красу, а не являти собою меблі для складу.

Але якщо ви все ж таки придбали варіант, що вам сподобався, але його місткість не дозволяє розмістити все необхідне приладдя, то не потрібно засмучуватися. Перегляньте вашу косметику, і ви напевно виявите, що багато приладдя ви використовуєте дуже рідко, а тому правильним рішенням буде прибрати їх в інше місце, скористатися органайзером або зовсім відмовитися від деяких б’юті-продуктів. Таким чином, провівши ревізію, ви зможете правильно організувати простір у вашому туалетному столику та позбутися непотрібних речей.

Туалетний столик із дзеркалом - Місткість
Туалетний столик із дзеркалом - Місткість

Конфігурація дзеркал

Дзеркало — це, безсумнівно, важлива і необхідна річ для кожної жінки, але при цьому вибір його є не зовсім простим завданням. Туалетний столик, виконаний у вигляді трельяжу – чудовий варіант для детальної роботи з зачіскою та макіяжем з усіх ракурсів. Дзеркала на повний зріст допоможуть не тільки у нанесенні мейк-апу, але й у примірці одягу.

Якщо ви не прихильник цілодобово відкритих дзеркал, варіанти з консольними дзеркалами – для вас. Декілька дзеркал однакової форми, але різного розміру, прикріплених на стіні за столиком – ще один чудовий варіант оформлення.

Весь процес вибору конфігурації дзеркала повністю залежить від ваших переваг і потреб.

Туалетний столик із дзеркалом - Конфігурація дзеркал
Туалетний столик із дзеркалом - Конфігурація дзеркал

Сидіння для туалетного столика: стілець, крісло чи пуф?

Основне правило при виборі одного з цих меблів – це абсолютна зручність при експлуатації. Саме тому, якщо у вас достатньо простору в зоні туалетного столика, вибирайте комфортне крісло з м’якою спинкою або маленький і зручний диван. Організувавши таке «робоче місце», ви забудете про незручності під час нанесення макіяжу або укладання волосся. Це надзвичайно корисне придбання.

Якщо ви витрачаєте небагато часу для процедур догляду або не маєте великої кількості місця, можна підібрати зручний табурет з м’яким сидінням.

Туалетний столик із дзеркалом - Сидіння для туалетного столика
Туалетний столик із дзеркалом - Сидіння для туалетного столика
Туалетний столик із дзеркалом - Сидіння для туалетного столика

Правильне розміщення

Як ми зауважували раніше: одна з найважливіших умов для вдалого макіяжу – це правильне освітлення туалетного столика. Розмістіть його боком біля вікна, і ви отримаєте правильне денне світло для нанесення мейк-апу та догляду за волоссям.

Якщо у вас немає такої можливості, то помістіть стіл уздовж стіни навпроти світлого вікна. Не ставте його навпроти вікна – це максимально негативно відобразитись на використанні дзеркала протягом світлового дня. Ваша особа за такого розташування буде перебувати в тіні, а як ви розумієте, наносити макіяж у таких умовах майже неможливо. До того ж, яскраве світло, відбите від дзеркала, «битиме» вам в очі і робитиме використання дзеркала некомфортним.

Туалетний столик із дзеркалом - Правильне розміщення
Туалетний столик із дзеркалом - Правильне розміщення

Туалетний столик у маленькій кімнаті

Вибір туалетного столика для негабаритної кімнати – заняття не найлегших. Він має бути не обмежений у функціоналі, при цьому мати компактні розміри та гармонійно вписуватись у загальне оформлення. Розглянемо найпопулярніші рішення, виходячи з цього завдання.

Вбудований варіант чудовий для обмеженого простору. Нові технології дають величезний вибір різних вбудованих модифікацій. Місце для догляду за собою може виступати частиною шафи або комоди або вбудовуватись у загальний концепт модельних меблів кімнати. Величезною перевагою такого рішення є достатня кількість поличок та скриньок для зберігання косметики та інших дрібниць, що допоможе зберегти дорогоцінну площу в кімнаті. Але, якщо ви бажаєте, щоб ваш туалетний столик ніс декоративну функцію, цей варіант не підійде, оскільки в більшості моделей він буде прихований від очей.

Замість тумби. Заміщення тумби туалетним столиком — досить поширена практика в сучасних спальнях. Це не тільки зберігає квадратні метри кімнати, а й дарує зручність використання. Бажано підбирати подібну конфігурацію з невеликими стільцями, які не будуть перегороджувати підхід до ліжка чи вікна. Ідеальний варіант — це невеликі маленькі пуфи або стильні табурети. До цього варіанта можна віднести ще одне оригінальне рішення – розміщення столика перед ліжком, а не збоку від нього.

Підвіконня як туалетний столик. Одна з найоригінальніших ідей щодо ефективного використання підвіконня. Бажано приймати рішення про такий функціональний предмет меблів у кімнаті ще на стадії її планування та облаштування, що дозволить вам з найменшими витратами організувати витончений та незвичайний туалетний столик.

Столик-трансформер. Як можна зрозуміти з назви, вся ідея полягає у подвійному призначенні цього елемента інтер’єру. Більшу частину часу він буде досить корисним і компактним комодом або тумбою, а при необхідності легким рухом руки він трансформується в туалетний столик зі зручним дзеркалом. Це зручне та елегантне рішення для маленької спальні.

Туалетний столик із дзеркалом у маленькій кімнаті
Туалетний столик із дзеркалом у маленькій кімнаті
Туалетний столик із дзеркалом у маленькій кімнаті

Туалетний столик із дзеркалом.

Ми постаралися відповісти на більшість питань, з якими стикаються жінки під час вибору туалетного столика. Безліч цікавих ідей та прикладів реалізацій ви зможете почерпнути у нашій добірці фотографій. Приємного перегляду!

Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.
Туалетний столик із дзеркалом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *