Все про те, як правильно використовувати блідо-жовтий колір в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Все про те, як правильно використовувати блідо-жовтий колір в інтер’єрі


Все про те, як правильно використовувати блідо-жовтий колір в інтер'єрі

Приглушений жовтий колір ідеальний для створення відчуття тепла та затишку в абсолютно будь-якому приміщенні, він добрий як для просторих віталень, так і для маленьких кухонь. Поєднуйте цю пастельну палітру з іншими нейтральними відтінками для створення елегантного інтер’єру або контрастні соковиті кольори для сучасного стильного декору.

Кожен сезон дизайнери інтер’єрної моди представляють нові кольори, які стануть актуальними та затребуваними, як правило, йдеться про яскраві, сміливі відтінки. Однак якщо ми говоримо про декорування будинку насправді, а не на обкладинці інтер’єрного журналу, набагато важливішими є нейтральні тони. М’які, приглушені пастельні відтінки будуть затребувані завжди, і як з ними працювати потрібно, знати кожному.

Пропонуємо звернути увагу на блідо-жовту гаму, ці кольори не так прості і не обмежуються пастельним канарковим. . У будь-якому випадку, м’які жовті фарби чудово підійдуть для роботи з будь-якими приміщеннями, ця гама дає величезний простір для творчості та креативних ідей.

блідо-жовтий колір в інтер'єрі

Блідо-жовтий колір, що по тону дуже нагадує відтінок вершкового масла або м’якоть стиглої дині, здатний привнести в інтер’єр вашого будинку справжнє сонячне світло, відчуття радості та оптимізму. У той же час, у добре освітленій кімнаті він працює як нейтральний тон, дозволяючи експериментувати зі сміливими поєднаннями кольорів.

блідо-жовтий колір в інтер'єрі

На цьому фото показано, як добре працює блідо-жовтий колір в інтер’єрі спальні. Він неймовірно м’який і приємний для ока, разом з тим цей нейтральний відтінок є ідеальним фоном для деталей з темного дерева, в даному випадку це ліжко.

блідо-жовтий колір в інтер'єрі

Зверніть увагу на те, як працює світло-жовтий колір у кухні! Розбавлений білим та доповнений деталями оранжевого кольору, жовтий створює сонячний настрій навіть у найхмарніший день.

блідо-жовтий колір в інтер'єрі

Секрет елегантного інтер’єру цієї вітальні в гармонійному поєднанні декількох нейтральних відтінків, серед яких ніжний жовтий, безперечно, відіграє провідну роль.

блідо-жовтий колір в інтер'єрі

Ви можете сміливо експериментувати з яскравими відтінками, такими, наприклад, як цей прекрасний синій. Якщо приглушений жовтий взятий як фоновий тон, можете бути впевнені, що насичені фарби виглядатимуть вишукано та стильно.

блідо-жовтий колір в інтер'єрі

Ще одна чудова ідея – пофарбувати стелю у спальні фарбою м’якого жовтого відтінку. Якою б не була погода за вікном, прокинувшись, ви завжди відчуватимете енергію теплоти та затишку. Це, мабуть, один із найкращих способів створити по-справжньому комфортний, райдужний інтер’єр.

блідо-жовтий колір в інтер'єрі

Для створення в інтер’єрі настрою свіжості та яскравості поєднуйте жовті відтінки із зеленими. Ці три тони ідеально доповнюють один одного, ви можете взяти один з них як основний, а два, що залишилися використовувати для опрацювання акцентів.

блідо-жовтий колір в інтер'єрі

Ще одна прекрасна ідея для роботи з жовтим кольором – поєднувати його з м’якими сіро-блакитними тонами, вони, як жодна інша гама, здатні надати жовтим тонам яскравості та контрастно виділити їх. Використовуйте прийом, який дуже люблять дизайнери: для тих елементів інтер’єру, на яких вам не хотілося б акцентувати увагу, використовуйте приглушену сіру гаму, а залиште жовтий для роботи з найцікавішими і красивими деталями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.