Стильні та сучасні варіації фіолетового кольору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильні та сучасні варіації фіолетового кольору


Серед усієї різноманітності палітри є один колір, який незмінно викликає особливо бурхливі суперечки. Це фіолетовий і, звичайно, безліч його відтінків. Як правило, ставлення до фіолетового кольору буває двох типів: його дуже люблять, або категорично не приймають.

Як показує практика та досвід дизайнерів, людям важко наважитися ввести в інтер’єр цей колір, і тільки після того, як перед ними опиняється візуалізація майбутнього проекту, в якій використаний один із цих відтінків, вони розуміють, наскільки стильно та елегантно може виглядати фіолетовий.

Помилково думати, що гама фіолетового дуже активна і з нею дуже важко працювати. Крім таких відтінків, як ультрафіолет (який, до речі, був названий Інститутом Колір Pantone наймоднішим відтінком року) або насичений бузковий, є цілий ряд дуже стриманих, красивий фіолетових, які чудово доповнять безліч стильових рішень. Ось лише найцікавіші та практичні, ті, на які дизайнери рекомендують обов’язково звернути увагу.

001.jpg

Перший у цьому списку – баклажановий відтінок. Багатий і глибокий фіолетовий з явно вираженим сіро-блакитним підтоном, він поєднує класичну красу, сучасний дух і практичність. Найбільш вдало баклажановий відтінок працює, якщо додати його в інтер’єр у невеликій кількості. Крім того, дуже важливо, щоб у кімнаті було багато світла, не важливо природного чи штучного.

002.jpg

Дивно, наскільки універсальний баклажановий тон у плані поєднання з іншими кольорами. Так, для створення палітри в стилі «скринька з дорогоцінним камінням», комбінуйте цей фіолетовий із смарагдовим, пурпурним або відтінком хакі. Для стриманої палітри підійде сірий чи білий колір, а для яскравої – насичений жовтий та рожевий.

003.jpg

Другий варіант стильного фіолетового – сливовий відтінок, який від баклажанового відрізняє присутність рожевого підтону. Зливовий колір виглядає яскравіше і, безсумнівно, стане головним акцентом будь-якого інтер’єру. Ось чому використовувати його потрібно обережніше, уважно вивіряючи пропорції і враховуючи рівень освітлення в кімнаті.

004.jpg

Сливовий тон також чудово уживається поруч із смарагдовим, хакі, жовтим, вугільно-сірим і навіть фуксією. Не менш красиво виглядають комбінації із сірим та білим квітами.

005.jpg

Ще одна варіація фіолетового кольору, на яку варто звернути увагу, це фіолетовий відтінок, світлий з вираженим рожевим підтоном. Його ще називають двоюрідним братом лавандового, відмінність лише в тому, що в лавандовому більше блакитного, а в ліловому домінує рожевий. Завдяки тому, що цей тон світлий, його можна використовувати у великому обсязі, навіть незалежно від рівня світла у приміщенні.

006.jpg

Легкий і світлий, фіолетовий відтінок неймовірно універсальний при комбінуванні з іншими кольорами. Він дуже гарний поряд з будь-якими відтінками дерева або металу, з чорним або білим, з нейтральною гамою, а також жовтим або пурпурним.

007.jpg

Класичний бузковий тон – ще один вид фіолетового, який легкий у користуванні і безпрограшно виглядає за будь-яких обставин. Він має дуже легкий рожевий підтон, що дає йому ще більшу нейтральність. Ви можете використовувати бузковий в будь-якому обсязі, навіть фарбувати всі стіни в один колір.

008.jpg

Бузковий виявляє неймовірну здатність підкреслювати красу та унікальність усіх присутніх навколо квітів. Тому не потрібно боятися експериментувати та шукати нестандартні поєднання.

009.jpg

Воістину королівський колір — лавандовий — ще один лідер дизайнерів. Цей фіолетовий має середню або низьку інтенсивність, яскраво виражений блакитний підтон та краплю сірого всередині. Лавандовий відтінок здатний створити легкий, розслаблений настрій в інтер’єрі, не перевантажуючи візуально, зробити декор цікавим та яскравим.

010.jpg

Поєднуйте лавандовий із насиченими або глибокими червоними відтінками, чорним, жовтим, помаранчевим, хакі, з будь-якими нейтральними тонами, з природними відтінками дерева.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.