Стильні прийоми для швидкого оновлення інтер'єру кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильні прийоми для швидкого оновлення інтер’єру кухні


Інтер’єр кухні повинен бути не тільки зручним, ергономічним, ідеально спланованим, але також стильним та красивим. Звичайно, створення нового вигляду кухні вимагає багато сил. Але навіть найпрекрасніший дизайн з часом може набриднути або стати не дуже актуальним для вас. Як бути тоді?

Адже не завжди є можливість розпочати новий повноцінний ремонт. На щастя, рішення є, і воно дуже просте. Достатньо лише вдихнути в дизайн кухні нове життя за допомогою прийомів, якими давно користуються професійні декоратори.

001_home-design (1).jpg

Отже, перший спосіб — це перефарбовування фасадів кухонних меблів у новий колір. Якщо інтер’єру вже кілька років, він також практичний і зручний, але вам просто захотілося чогось нового, то немає способу краще. Як правило, достатньо лише добре очистити поверхні фасадів, купити потрібну для них фарбу, зручний інструмент і виділити на весь процес половину дня. Але в деяких випадках поверхню перед фарбуванням потрібно підготувати, інакше фарба ляже неакуратно.

002_home-design (2).jpg

Другий спосіб – замінити стільницю. Здавалося б, така незначна деталь, але навіть вона може змінити зовнішній вигляд кухні. Якщо у вас довгий час стояла темна стільниця, встановіть світлу і навпаки. Розгляньте моделі з дерева та каменю або навіть незвичайні забарвлення пластику.

003_home-design.jpg

Дуже яскравий ефект може також дати заміна кухонного фартуха. Як правило, всі вибирають максимально практичний та непомітний фартух, але сьогодні можна вибрати дуже стильні та яскраві варіанти. Якщо контрастні принти та барвисті малюнки вам не до вподоби, зверніть увагу на фартухи, виготовлені з плитки незвичайної форми, мозаїки або інших фактурних матеріалів.

004_home-design (3).jpg

Найпростіший спосіб оновити зовнішній вигляд будь-якої кухні – це встановлення нової фурнітури на меблеві фасади. Сьогодні не складе ніяких труднощів купити дуже красиві ручки для будь-яких меблів, навіть за дуже скромною ціною. Прибрати старі та вмонтувати нові – справа, яка забере кілька годин, а впоратися з ним зможе навіть новачок у питаннях ремонту.

005_home-design (4).jpg

Також можна замінити елементи сантехніки, наприклад кран кухонної раковини. Дуже актуальні сьогодні моделі з металів теплих відтінків та будь-які нестандартні форми. Крім того, що новий кран буде виглядати привабливіше, це ще й чудовий привід мати більш зручний і функціональний об’єкт.

006_home-design (5).jpg

Продумайте, як можна зробити вашу кухню ще комфортнішою. Чого вам не вистачає? У чому слабкі сторони інтер’єру? Одна з дуже частих скарг – брак місця, щоб розмістити зручний кухонний стіл. Подивіться, як оригінально вирішено цю проблему в даному інтер’єрі. Тут є кухонний острів, який більше підходить для приготування їжі, ніж її прийому. І саме до острова вирішено було прибудувати стільницю, адже так обідня зона займає набагато менше місця, а функціональність не змінилася.

007_home-design (6).jpg

Ще одна ідея для простого оновлення – заміна фасадів кухні. Звичайно, можна їх просто перефарбувати, але якщо самі дверцята вже дещо зносилися або вам просто набрид їх дизайн, то саме час купити нові. Конструкція залишається тією ж, а зовні меблі виглядають абсолютно по-новому.

Подумайте також про те, чи потрібен вам ряд верхніх шаф на кухні. Ми звикли бачити меблеву групу саме такою, що складається з верхнього та нижнього ярусів, але нерідко верхні шафки не мають практичної важливості. При цьому візуально вони можуть обтяжувати композицію, робити простір менше. Можливо, для поновлення інтер’єру вам знадобиться лише прибрати непотрібні деталі.

008_home-design (8).jpg

А часом, навпаки, варто додати системи зберігання. Відкриті стелажі та полиці дозволять зручно розсортувати посуд і навіть прикрасити кухню квітковим кашпо.

009_home-design (7).jpg

Додайте в інтер’єр кухні затишок. Подумайте, які предмети декору у вас асоціюються з затишком та домівкою. Можливо, це м’який килим, ароматичні свічки, настільна лампа чи живі квіти. Чому б не прикрасити ними простір кухні?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.