Стиль transitional в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль transitional в інтер’єрі


Вибір стильового напрямку — одне з найпростіших завдань при плануванні нового інтер’єру. Однак саме за допомогою правильно підібраного стилю можна не тільки чудово покращити зовнішній вигляд навколишнього простору, але й висловити свою індивідуальність, своє бачення світу.

Ось чому так важливо уважно вивчити хоча б найпоширеніші напрями, їх особливості, ключові деталі, кольори та інші нюанси. Якщо вам до душі золота середина між традиційним і сучасним стилем, можливо, ідеальним рішенням буде так званий транзишнл стиль, який відомий ще і як перехідний.

001_06a195cc0beddc25_5606-w660-h439-b0-p0--transitional-bedroom.jpg

Ви, напевно, не раз бачили інтер’єри в стилі транзишнл, адже вони користуються великою популярністю у тих, хто цінує елегантність та помірність. Цей стиль бере все краще від класичних напрямків, але виглядає при цьому дуже сучасно. Хоча правильніше було б сказати «поза часом». Він тому і називається перехідним, що є ідеальним балансом перевіреного часом і модного, тут немає місця перекосам в один чи інший бік.

002_5091a1740c0a9083_4094-w400-h454-b0-p0--transitional-living-room.jpg

Напевно, будь-який стиль можна зрозуміти, описавши три його ключові принципи. У цьому випадку перше правило звучить приблизно так: досягти елегантності, не жертвуючи комфортом. Інтер’єр завжди виглядає легко і навіть трохи спокійно, він комфортний у найширшому сенсі. Другий принцип полягає у пошуку нового звучання звичних речей. Так, наприклад, для обробки приміщення використовуються давно знайомі матеріали, але в нових відтінках, більш сучасних і цікавих інтерпретаціях. І, нарешті, третє правило полягає в тому, щоб знайти точку ідеального балансу. Це стосується всього: колірної палітри, форм та розмірів меблів, планування, рівня освітленості.

003_0d610f100bf31917_6691-w660-h439-b0-p0--transitional-family-room.jpg

Може здатися, що перехідний стиль близький до еклектики, але це не так. В даному випадку змішання всього з усім виключено, робота відбувається лише з двома напрямками – традиційним і сучасним стилем, якщо хочеться ввести щось зверху, це може бути втілено лише в парі невеликих деталей. Також варто уникати використання гостромодних речей, дуже яскравих та знакових. Сучасність тут розглядається скоріше як збірний стиль. Транзішнл не повинен виглядати надто помітно, тому будь-яка деталь тут вивірена, навіть такі незначні на перший погляд речі, як принти. Якщо хочете убезпечити себе повністю, краще не використовуйте принти в даній стилістиці або хоча б вибирайте найменш контрастні.

004_4ab1e6b40cd9d079_1933-w660-h439-b0-p0--transitional-dining-room.jpg

Робота з палітрою є однією з найбільш значущих речей, коли ви оформляєте будинок в перехідному стилі. Головна мета – створення відчуття гармонії та спокою, а це означає, що яскравим фарбам тут точно не місце. Ідеальною вважається нейтральна гама, але не варто думати, що це тільки сірий і бежевий колір. Ви можете вибирати із широкого ряду теплих тонів: вершковий, сіро-коричневий, пісочний, шоколадний. Серед холодної палітри також багато відповідних відтінків: всілякі сірі тони, чистий білий, сріблястий або блакитний. Втім, якщо все-таки хочеться яскравіше вираженого кольору, можна підібрати потрібну варіацію: дуже світлий блакитний, припилений рожевий, фісташковий і так далі.

005_a641be660c7eae55_8503-w400-h494-b0-p0--transitional-living-room.jpg

Значну роль у будь-якому інтер’єрі грають меблі, і в цьому випадку саме вибір меблів допоможе довести картинку до досконалості. Звертайте увагу на класичні форми, а ще краще, коли такі варіації виходять у нових колекціях, адже це та золота середина між знайомим і новим. Форми меблів повинні бути простими та приємними оку, а ось від яскравої оббивки варто одразу відмовитись. Набагато цікавіше буде виглядати складна, добре виражена фактура тканини, тому часто для стилю транзишнл використовують оббивку з оксамиту або грубого льону.

006_7b212e2204ef3b4f_8456-w660-h439-b0-p0--transitional-bedroom.jpg

Якою б стриманою не була обстановка, без декоративних деталей не обійтися: текстиль із кашеміру, світильники зі скла або кераміки, рослини горщиків і, звичайно, сучасне мистецтво.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *