Наявність їдальні в інтер'єрі квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Наявність їдальні в інтер’єрі квартири


Їдальня у будинку.  Або апетит приходить у хорошому інтер'єрі

Напевно, за словами їдальня, у нас виникають найрізноманітніші асоціації, а ось звичка «столуватися» вдома була вироблена на території нашої країни ще з давніх-давен. Адже недарма Російська кухня одна з найширших і найрізноманітніших у світі, а старовинні російські національні страви навіть увійшли в історію світової кулінарії і в багатьох будинках передаються з покоління до покоління.

В інтер’єрі квартири сучасної людини все більше відводиться роль справжньої їдальні, з великим обіднім столом, розрахованим не лише на свою сім’ю, а найбільшу кількість персон і з окремим простором, де можна зібратися на всьому місці та скуштувати шедеври кулінарного мистецтва.
І не важливо, яку площу ви маєте в розпорядженні для організації їдальні, чи це буде кухня-їдальня, окрема їдальня або їдальня, об’єднана з інтер’єром вітальні — головне, що ви вирішили облаштувати такий куточок затишку у себе вдома, і прямуєте по правильному шляху до нього втілення у життя. Що ж цікавого можна вигадати, при оформленні дизайну інтер’єру їдальні, і які неординарні кроки можна зробити?

Перше, на що варто звернути увагу, це візуальне зонування приміщення. Якщо навіть їдальня у вас знаходиться на одній площі з кухнею, постарайтеся виділити її в окрему територію. Можливо, це буде інше підлогове покриття, яке відрізняється від кухні, тепліше і не таке практичне. Можливо, це буде поділ стельової зони простору якимись балками, або ж барною стійкою — у будь-якому разі такими мінімальними витратами ви підкреслите індивідуальність їдальні, і те що це не просто банальна кухня, на якій ми всі разом у своєму дитинстві.

Особливу роль у їдальні відіграє освітлення. Саме завдяки йому, у своєму уявному образі їдальні, ми представляємо великий абажур, що низько висить над поверхнею столу, або кілька унікальних світильників, можливо навіть виконаних як авторська робота дизайнера.

Саме завдяки таким акцентам їдальня і стає улюбленим місцем проведення вільного часу всіма членами сім’ї і навіть їхніми дітьми. А наявність великої кількості сонячного світла вранці в їдальні, сприяє відмінному настрою і оптимістичному початку дня в кожному будинку.

Важливу роль відіграє місце в інтер’єрі квартири, обране під їдальню. Намагайтеся, щоб це було приміщення, що своїми вікнами виходить на південну або східну сторону. Західна орієнтація вікон може сприяти тому, що в їдальні вечорами за вечерею буде жарко і душно, а ось вікна, що виходять на північ — можуть спочатку перетворити вашу їдальню на похмуру і похмуру кімнату без сонця. Цікаво можна використовувати і текстиль на вікнах саме в їдальні, починаючи від чудових штор з багатим тюлем, що розкинувся навіть по поверхні підлоги, і закінчуючи лаконічними римськими шторами, ультрамодного забарвлення, які будуть обрані виходячи з критеріїв практичності та комфорту.

Те саме можна віднести і до текстилю в їдальні. Якщо у вас загальний інтер’єр кухні, що сусідить зі їдальнею, витриманий у спокійному класичному стилі, то як тут не обійтися без помпезної скатертини, а можливо і високих стільців, з текстильними чохлами. А ось чистою за стилем сучасної кухні, в стилі модерн або арт-деко, дуже сподобається столи з глянсовою поверхнею з сучасних матеріалів, повністю відкриті для користування. Чорний і білий, соковитого яскравого кольору, і з використанням прозорого або матового скла — обідній стіл може стати справжньою родзинкою інтер’єру кухні-їдальні, якщо підійти до його вибору правильно. І не бійтеся контрастів, або химерності форм, їдальня — це саме те місце, де можна обійти практичність, не так як на кухні, і дати волю фантазії, нетрадиційності та оригінальності форм.

У будь-якому випадку, якщо ви вирішили організувати їдальню в будинку, це вже красномовно говорить про те, що ви прагнете до того, щоб ваша сім’я була дружною та щирою, а ваш будинок у вихідні та святкові дні був сповнений довгоочікуваних гостей, які привнесуть у вашу життя радість та щастя спілкування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *