Стиль модерн в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль модерн в інтер’єрі


Якщо ви зараз займаєтеся розробкою нового інтер’єру і знаходитеся в пошуку ідеального стильового рішення, то обов’язково розгляньте такий напрямок, як модерн. Цей стиль однозначно заслуговує на особливу увагу, адже він давно став втіленням елегантності та вишуканої лаконічності. Розберемося докладніше, що таке модерн і чим він такий цікавий.

Image001.jpg

Коріння стилю модерн сягає початку двадцятого століття, він, як і багато напрямів, тісно пов’язані з змінами у світі мистецтва. Сьогодні модерн — один з найбільш популярних та улюблених дизайнерами стилів. На передній план у такому інтер’єрі виходить архітектура, форма, об’єм, а декор та інші поверхові речі відходять на друге місце. Тому якщо в інтер’єрі вам подобається велика кількість гладких поверхонь (металу, каменю, дерева), а також м’які акценти та чорна шкіра, то, можливо, модерн – це те, що потрібно.

Image002.jpg

Отже, три визначальні стилістику риси:

  1. Чистота ліній, суворі форми, відсутність будь-якого надуманого чи зайвого декору.
  2. Головність – в архітектури приміщення. Вся обстановка, включаючи меблі та інші великі об’єкти, в жодному разі не повинна сперечатися з архітектурними формами. Навпаки, вони мають її наголошувати.
  3. Мінімалізм дуже вітається. Насамперед, мається на увазі розмаїття вільного простору, але також лаконічною має бути колірна гама.

Image003.jpg

Якщо говорити про те, чого в такому інтер’єрі точно не буде, то, крім багатого декору, потрібно згадати ще пару речей. Модерн може виглядати по-різному, але він не буває гостромодним, це все ж таки щось усталене, що майже стало класикою. Також модерн не терпить безладу, навіть мінімального, інакше він просто втрачає свою красу.

Image004.jpg

Image005.jpg

Ключовий принцип інтер’єру в стилі модерн можна описати приблизно так: це історія не про предмети в інтер’єрі, а вільний простір між ними. Звучить трохи дивно, але тільки так можна зрозуміти, у чому полягає краса. Уявіть собі диван простий, але ідеальної форми, який стоїть на гладкій підлозі, стіни у кімнаті білі, а вікна великі та у простих рамах. Або вазу цікавої форми на великому, але порожньому столі. Приблизно так виглядає філософія краси простору.

Image006.jpg

Як у будь-якому інтер’єрному стилі, у модерні особлива роль відведена кольору. Як було зазначено, найважливіший елемент тут форма, а колір покликаний її підкреслити і у кращому світлі. Саме тому для такого інтер’єру характерна палітра, що складається з найпростіших базових тонів: білий, чорний, а також достаток відтінків нейтральної гами.

Але не думайте, що палітра виглядає нудно, адже вибір відтінків дуже великий і серед них є складні, цікаві тони: сіро-блакитний, кремовий, бежевий, коричневий. Також для створення акцентів використовують і насиченіші кольори: яскравий червоний, глибокий синій, гірчичний, насичений блакитний. Білий зазвичай стає базою, а чорний служить виділення форм та архітектурних елементів.

Image007.jpg

Як використати яскравий колір в інтер’єрі у стилі модерн? Якщо зазвичай ми вводимо насичені відтінки через текстиль, принти, обробку, то в даному випадку краще зробити це через окремі предмети. Це може бути оббивка дивана, пара скляних ваз, стільці чи картина на стіні.

Image008.jpg

Зважаючи на те, що колірна складова в такому інтер’єрі виглядає стримано, декор мінімальний, варто приділити особливу увагу текстилю. Саме багаті та різноманітні текстури зроблять житловий простір затишним.

Image009.jpg

Ще одна дуже характерна для модерну деталь – світильники цікавих геометричних форм.

Image010.jpg

При виборі меблів варто віддавати перевагу моделям лаконічної форми з мінімальною кількістю декору.

Image011.jpg

Звісно, ​​не обійтися без аксесуарів. Для інтер’єру в стилі модерну підійдуть фотографії в простих рамах, килими з цікавою фактурою, незвичайні світильники, а також декор з натурального дерева, скла або кераміки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *