Стильні експерименти з яскравими шпалерами у туалетній кімнаті
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стильні експерименти з яскравими шпалерами у туалетній кімнаті


Стильні експерименти з яскравими шпалерами у туалетній кімнаті

Планування сучасних квартир все частіше передбачає ванну кімнату, об’єднану з санвузлом, проте якщо у вас ці два приміщення розділені, або ви маєте додатковий гостьовий санвузол, можна вважати це великою удачею. Адже недарма дизайнери інтер’єрів просто люблять працювати з невеликими туалетними кімнатами, в яких немає душу або ванної кімнати, саме завдяки відсутності прямого контакту з водою можна експериментувати з матеріалами. Ми пропонуємо звернути увагу на шпалери яскравих та сміливих кольорів. Подібний прийом добре доречний у таких приміщеннях тому, що, по-перше, санвузол не є основним місцем перебування і найсміливіші експерименти не набриднуть швидко, а по-друге, невелика площа кімнати разом з химерними принтами робить її немов іграшковою скринькою.

Шпалери у вигляді книжкових полиць із книгами

Шпалери з принтом, що імітує домашню бібліотеку — яскрава і цікава ідея для туалетної кімнати, для людей не позбавлених самоіронії.

Різьблене дзеркало в туалеті

Для тих, кому близькі ідеї з гумором і хто не хоче зупинятися на імітації бібліотеки в санвузлі, ще одна цікава думка. Ці вишукані шпалери з традиційним принтом та різьблене дзеркало з гравіюванням, здається, виявилися не на своєму місці, вони могли б прикрасити вітальню чи столову зону. Але якщо придивитися уважно, можна побачити, що малюнок не позбавлений частки гумору: у складний принт шпалер художник «заховав» зображення пожежних гідрантів, дорожніх знаків і навіть мишей.

Чорна стеля у туалеті

Глухий чорний колір, в який пофарбовані підлога і стеля в цій туалетній кімнаті, якнайкраще підкреслює малюнок на шпалерах. Подібний дизайн створює незвичний для такого приміщення стиль.

Шпалери у туалеті

Погляньте, як цікаво виглядає поєднання зображення дерев і предметів з дерева виготовлених. Стіл-основа під раковиною виконаний з цілісного шматка деревини, він чудово контрастує з хитромудрим світильником, розкішним дзеркалом і загальною сірою колірною палітрою.

Шпалери в туалеті у стилі пэчворк

Принт цих шпалер буквально скопійований з малюнків у стилі пэчворк, він надзвичайно цікаво та яскраво виглядає в інтер’єрі ванної кімнати. Для того щоб злегка врівноважити велику кількість дрібних прямих рис, дизайнер вибрав раму для дзеркала, яка рясніє м’якими, плавними лініями.

Шпалери до туалету в стилі сафарі

Дивлячись на цю туалетну кімнату, оформлену в яскравому та барвистому стилі сафарі, складно повірити, що інтер’єр решти квартири витриманий у спокійних і розслаблених пастельних тонах. Цим ефектом несподіванки та приваблива ідея оформлення туалетних кімнат шпалерами найсміливіших кольорів.

Шпалери для туалетної кімнати

Коли ви підберете ідеальні шпалери для туалетної кімнати, решту деталей декору та фурнітури підбирайте, виходячи з принта на шпалерах. Наприклад, у цьому інтер’єрі форма раковини повторює кола на малюнку шпалер, а основа бра – хитромудрі зірки.

Яскравий малюнок шпалер у туалетній кімнаті

Якщо вам здається, що дуже яскравий малюнок шпалер зробить невелику кімнату ще менше, використовуйте наступний дизайнерський трюк: низ стіни нехай буде прикрашений молдингами спокійного відтінку, а частина, що залишилася, навіть при дуже сміливому малюнку не буде виглядати перевантаженою.

Рельєфні шпалери у туалетній кімнаті

Дуже цікава ідея, яка якнайкраще підійде вам, якщо ви завжди мріяли відтворити вдома настрій старих винних погребів, їхній теплий, домашній стиль. Ці рельєфні шпалери створюють реалістичне відчуття присутності дерев’яних ящиків, а кольорова гама розслаблює та гармонізує.

Графічний принт шпалер у туалетній кімнаті

Цей графічний принт додає нотки ретро-стилю до інтер’єру туалетної кімнати. Зверніть увагу, що при роботі з таким яскравим і складним принтом потрібно дуже уважно підбирати інші деталі декору. Тут, наприклад, столик під раковину та рама дзеркала прямо цитують деталі малюнка на шпалерах, а лаконічні бра підхоплюють тему ретро.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *