Стиль мідсенчурі в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Стиль мідсенчурі в інтер’єрі


Коли ви задумуєте ремонт, одним із найскладніших, але водночас цікавих етапів завжди є вибір стильового напряму майбутнього інтер’єру. Відмінно, коли ви заздалегідь визначилися з цим, але буває і так, що багато чого подобається, але в єдину картинку це не вкладається.

У таких ситуаціях дизайнери радять придивитися до деяких буквально безпрограшних варіантів, один з них стиль мідсенчурі, який відомий також як стиль середини двадцятого століття, або модерн середини століття. Як би його не називали, цей стиль неймовірно гарний і чудово підходить для будь-яких приміщень, він надає справжньої елегантності та лиску.

001_d6012eb70b4500a0_6941-w660-h439-b0-p0--midcentury-dining-room.jpg

Як можна зрозуміти за назвою, мідсенчурі зародився в середині минулого століття, а якщо точніше, у проміжку між сороковими та сімдесятими роками. Втім, це не означає, що, створюючи такий інтер’єр, потрібне неодмінне повне занурення в минулу епоху. Стилістика зазвичай бере найзнакові елементи, у разі це строгі форми, чисті лінії і графічне мистецтво. Далі, зберігши базу, можна вводити в інтер’єр предмети сучасності, а також все те, що відображає ваш особистий смак.

002_ced1c7120b7c7e92_8154-w660-h439-b0-p0--midcentury-living-room.jpg

Отже, якщо ми говоримо про базові принципи стилю мідсенчурі, варто виділити три. По-перше, це простота: відкритий простір, який не перевантажений зайвими деталями та предметами меблів. По-друге, велика кількість графіки, яка простежується буквально скрізь: принти декоративних елементів, арт-об’єкти, геометричні форми в меблів і так далі. І, нарешті, третє правило мідсенчурі: багато об’єктів безпосередньо надихнуті природою та природними формами, що може виглядати дуже цікаво та неймовірно стильно.

003_3d31ecf30b4500ad_6942-w660-h439-b0-p0--midcentury-bedroom.jpg

Якщо говорити про те, чого варто уникати, створюючи такий інтер’єр, то зазначимо насамперед зайві елементи. Форми меблів точно вивірені, а фурнітура ідеально підібрана, тому тут немає місця зайвому чи випадковому декору. Прагнення до простоти простежується у всьому, мідсенчурі відрізняється від звичних нам стилів саме своєю лаконічністю. Зазначимо також, що цей стиль погано сприймає модні нововведення, він все ж таки більше про класику та усталені норми, ніж про експерименти та трендові деталі.

004_f681757e0cedcc22_7335-w400-h500-b0-p0--midcentury-living-room.jpg

Важливим елементом будь-якого інтер’єру в стилі мідсенчурі є дерево, неодмінно натуральне та витончено оброблене. Дерево використовується в дуже великому обсязі, так, панелями може бути оброблена вся стіна і навіть стеля, не кажучи вже про звичне підлогове покриття.

005_6bd17c4c04ae76c7_0628-w660-h437-b0-p0--modern-dining-room.jpg

Дуже велике значення в будь-якому стилі грає колірна гама, а якщо ми говоримо про мідсенчурі, то тут значення кольору взагалі неможливо переоцінити. Як правило, за основу береться нейтральний відтінок, частіше білий, а на його тлі розігрується справжня вистава про колір. Яскраві фарби можуть поєднуватися між собою найхимернішим чином, але в той же час стилістика тяжіє і до глибоких, важких тонів. З нейтрально ряду для стилю мідсенчурі характерні білий, бежевий, молочний, горіховий та сіро-коричневий відтінки. З яскравих варто придивитися до жовтого, червоного, помаранчевого та їх варіацій. Але ще цікавіше виглядають пастельні тони: сірувато-блакитний, приглушений м’ятний або світлий рожевий.

006_af8179e70b1192e7_3315-w400-h560-b0-p0--midcentury.jpg

Складно уявити інтер’єр у стилі мідсенчурі без цікавих меблів. В даному випадку акцент робиться саме на знакових зразках, на тих предметах, що вже увійшли в історію інтер’єрного дизайну. Сьогодні доступні не тільки оригінальні зразки, але й дуже схожі на них, що дає можливість навіть за невеликого бюджету створити стильний і яскравий дизайн.

007_cc4151020b7da608_6667-w660-h538-b0-p0--midcentury-entry.jpg

Нарешті, відзначимо найбільш характерні декоративні елементи, які добре доповнюють стиль та роблять картинку завершеною. Це килими з геометричними принтами, підвісні світильники, ілюстрації як декор, живі рослини в горщиках, а також добре збереглися і відреставровані зразки меблів, вироблених у середині минулого століття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *