штори на кухні новинки 2019 на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

штори на кухні новинки 2019 на фото


Вибір текстилю для оформлення вікна – один із найприємніших моментів при здійсненні глобального ремонту або невеликої переробки будь-якого приміщення. А завершальний штрих у дизайні кухні має особливе значення, адже саме в кухонному просторі господині проводять більшу частину часу (не рахуючи робочого місця), саме тут збирається вся родина вечорами і приймаються найближчі друзі та рідні. Вибір штор для кухні – приємне заняття, але при цьому відповідальне. Адже необхідно визначитись із кількома пунктами:

 • вибрати модель драпірування (розміри, форму, кількість шарів тканини);
 • визначитися з типом тканини, враховуючи особливість мікроклімату кухонного приміщення та необхідність у частому очищенні матеріалу;
 • підібрати відповідну загальну стилістику інтер’єру рішення для текстильного оформлення вікна.

Яскравий дизайн сучасної кухні

Сучасний ринок текстилю для оформлення кухонних вікон неймовірно різноманітний. Дизайнери пропонують нам нові колірні рішення та принти, виробники тканин знаходять особливі інноваційні технології, що дозволяють створювати не лише красиві, а й практичні з погляду експлуатації та догляду матеріали. Пропонуємо вам ознайомитися з останніми трендами у сфері дизайну віконних драпірувань на прикладі нашої великої добірки дизайн-проектів кухонь різних розмірів та стилістичних оформлень.

Римські штори в кухонному інтер'єрі

Біле драпірування вікна

Алгоритм вибору текстильного оформлення кухонних вікон

Чи замовлятимете ви індивідуальне пошиття штор для вікна (вікон) вашої кухні або скористаєтеся готовим рішенням, представленим в сучасних магазинах в найширшому асортименті, вам необхідно попередньо визначитися з деякими факторами, що впливають на цей вибір. Отже, враховуючи особливості кухонного простору, на поверхню драпірування вікон будуть виявлятися наступні типи впливів:

 • висока вологість;
 • постійні перепади температур (і навіть ймовірність займання при розташуванні текстилю поблизу газової плити);
 • ймовірність попадання гарячих крапель жиру (за умови наявності недостатньо потужної витяжки);
 • постійні запахи приготування їжі.

Штори для незвичайної кухні

Нейтральний дизайн

Кухня у пастельних тонах

Природні відтінки

Кухня у бежевих тонах

Перш ніж вирушити по магазинах або на простори інтернету в пошуках відповідної моделі штор, необхідно визначитися до тих, який саме функціонал виконуватиме віконне драпірування:

 • захищати приміщення від сонця;
 • стане перепоною від сторонніх очей;
 • виконуватиме лише декоративну функцію;
 • стане продовженням шторних композицій вітальні, розташованої у цьому просторі (для кухні-студії);
 • буде виконувати роль сполучного елемента (за кольором чи фактурою) з іншими предметами кухонного інтер’єру.

Лаконічний дизайн

Яскраві римські штори

Штори для невеликих вікон

У білій кухні

Строкаті штори як акцент

Отже, підсумуємо. Для того, щоб вибір текстильного оформлення кухонного вікна був ідеальним, стильним і красивим, прослужив не один рік і не завдавав клопоту в експлуатації, необхідно визначитися з:

 • вибором способу виконання шторної композиції (форма, розміри, кількість шарів, загальне оформлення);
 • тип матеріалу, виходячи з технологічних якостей тканини та вимог до віконного драпірування;
 • колірним рішенням (наявність або відсутність принта, акцентне виконання або в гармонії із загальною кольоровою гамою кухні);
 • бюджет на оформлення вікна в кухні (розкид цін як на самі тканини, так і на пошиття виробів неймовірно широкий).

Штори на люверсах

Безкаркасні штори

Шоколадний відтінок

У кухні з яскравими фасадами

Вибір моделі кухонних штор

На вибір моделі штор для кухонного вікна впливають такі фактори:

 • форма та розміри приміщення та самого вікна (кількість вікон);
 • розташування кухні щодо сторін світла (ступінь природного освітлення) та рівня над землею (поверх);
 • наявність інших функціональних сегментів з кінами в цьому самому приміщенні (вітальня або кухня-студія);
 • стиль оформлення інтер’єру;
 • особисті уявлення господарів про красу та практичність текстильного оформлення вікон.

Усі відтінки сірого на кухні

У класичному стилі

Білий дизайн

Світла та простора кухня

Традиційні штори

Класичні або традиційні штори – це універсальний варіант оформлення вікон будь-якого приміщення. І кухня не стала винятком. Підібрати традиційні штори можна до вікна будь-якої форми та розміру, будь-якого стилістичного виконання інтер’єру. Вертикальні полотна тканини допоможуть надійно захистити простір від сонячних променів та сторонніх очей, стануть окрасою кухонного інтер’єру та ефектним завершальним штрихом у картині формування його образу.

Традиційні штори

Драпірування для скляних дверей

Нео-класика для кухні

У сучасному стилі

Традиційні штори найчастіше комбінуються з легкими напівпрозорими фіранками. Тюль допомагає трохи приглушувати сонячне світло, а штори допоможуть повністю затемнити приміщення в разі потреби. Саме тандем із напівпрозорого тюлю (найчастіше білого кольору) та щільних однотонних штор став найпопулярнішим варіантом віконного драпірування на російських кухнях.

Сучасна кухня

Прості рішення

Ніжні відтінки

Кухня у темному кольорі

Ефектно традиційні штори поєднуються з римськими або рулонними моделями драпірування вікон. Такий тандем чудово підходить для кухонних приміщень, розташованих на сонячній стороні будівлі або на першому поверсі багатоквартирного будинку. При цьому штори можуть збігатися за кольором, так і бути представлені в однотонному варіанті в поєднанні з принтованной тканиною.

Традиційні та римські штори

Дизайн невеликої кухні

Крім того, що традиційні штори можна виконати в однотонному варіанті або вибрати полотна з принтом, їх можна кріпити до карниза (або будь-якого іншого пристосування) різними способами:

 • на люверси;
 • на гачки та затискачі;
 • на тканинні петлі чи зав’язки;
 • просувати крізь карниз і перекидати через нього (останній варіант вимагатиме великої кількості тканини).

Штори для сірої кухні

Білі поверхні

Світло-бежева кольорова гама

Елементи стилю кантрі

Римські штори

Рулонні або римські штори – один із найпоширеніших варіантів оформлення кухонних вікон у зарубіжних дизайн-проектах. У російських будинках застосування римських штор також набирає обертів популярності. Для невеликих за розмірами вікон кухні рулонні штори можуть стати оптимальним способом драпірування, враховуючи їхню простоту, лаконічність і неймовірну функціональність. До того ж, для мінімалістських настроїв сучасної стилістики рулонні тканини підходять ідеально.

У кухні з білими фасадами

Дизайн просторої кухні

Принт на тканині в білій кухні.

Контрастні поєднання

Римські штори можуть бути представлені в каркасному та безкаркасному типі виконання. У першому випадку рівномірні горизонтальні складки мають жорстке зчеплення, у другому — спадають м’якими складками. Який з варіантів віддати перевагу – вирішувати вам, все залежить від загального настрою інтер’єру та ваших особистих уподобань.

На яскраво-жовтому тлі

Біло-сіра кольорова гама

Дизайн для малогабаритної кухні

У кухні з темними фасадами

Штори «кафе» (короткі шторки)

Штори даного типу неспроста мають назву «кафе» – саме такий спосіб часткового закривання віконних прорізів часто використовувався у невеликих ресторанчиках чи кафе. Шторки, що закривають половину або третину вікна, не захистять приміщення від сонця (це і не всім кухонним просторам необхідно), але приховають його від сторонніх очей і принесуть нотки затишку в атмосферу інтер’єру.

Короткі шторки

Штори "кафе" для кухні

Часткове драпірування вікна

Колірне рішення для кухонних штор

Перш ніж приступить до вибору колірного рішення для віконного текстилю, необхідно визначитися з тим, чи ви хочете, щоб текстиль на вікнах став яскравим (або просто контрастним) акцентом або штори повинні зливатися із загальною палітрою інтер’єру кухні. На вибір однотонних полотен або тканини з принтом також впливатиме загальна палітра кольорів приміщення, колір виконання обробки стін і кухонних фасадів, адже саме оформлення вертикальних поверхонь і меблевого гарнітура формує образ приміщення кухні.

Акцент на оформлення вікна

Яскраві смуги

Світлий інтер'єр кухонного приміщення

Квітковий принт

Однотонні штори

Штори без малюнка – найпростіший та універсальний спосіб оформлення кухонних вікон. Не слід думати про поєднання принта на тканини з іншими елементами. Достатньо правильно підібрати лише сам колір текстильного оформлення кухонного вікна. І в цьому випадку є кілька варіантів, які можуть органічно вписатися практичний у будь-який інтер’єр кухні – неважливо, яка палітра кольорів і стилістичне виконання були для неї обрані. Один із таких варіантів – штори білого кольору. Які тренди не пропонували нам дизайнери, а білий колір завжди приваблюватиме покупців своєю універсальністю, чистотою та легкістю. Білі штори легко поєднуються з будь-якими колірними рішеннями, прийнятими під час оформлення кухні, завжди виглядають свіжо і навіть парадно.

Білі кухонні штори

Кухня у білому кольорі

Світлі відтінки

Усі варіації білого кольору

Білий тон для кухні

Ще один універсальний колір для виконання віконного драпірування – сірий. У цього кольору безліч благородних відтінків, здатних, якщо не стати центром тяжіння поглядів, то послужити чудовим нейтральним тлом для інших, яскравіших предметів інтер’єру. Сірий колір нескладно поєднувати з різними колірними рішеннями оздоблення та виконання кухонних фасадів. А для привнесення акценту в отриманий інтер’єр досить однієї (якщо приміщення невелике) або кількох яскравих деталей (якщо розміри кухні дозволяють).

Сірі штори на люверсах

Традиційні мотиви

Білий тюль та темні штори

Нейтральні колірні рішення

Сріблясті відтінки

Використання штор як акцентний елемент – ефектний дизайнерський примі, який часто використовується в сучасних проектах оформлення кухонь. Він відмінно підходить для кухонних просторів малих та середніх розмірів. Всі поверхні кімнати виконуються в нейтральних, найчастіше світлих тонах, а як яскраві елементи використовуються віконні драпірування тієї чи іншої модифікації. Такий спосіб оформлення нескладно здійснити самостійно, без допомоги спеціалістів.

Яскравий акцент

Штори - акцентний елемент

Темні, глибокі відтінки приваблюють своєю драматичністю. Але не багато господарів здатні наважитися на використання темних, навіть чорних штор при оформленні кухонного простору. Цей дизайнерський прийом і справді дуже сміливий, підходить лише для приміщень із достатньою площею. Але наскільки ефектно виглядає контрастний дизайн в інтер’єрі сучасної кухні.

Чорно-білий дизайн

Контрастний інтер'єр

Штори під колір фасадів

Чорно-білі поєднання

Віконне драпірування з малюнком

Не можна відповісти однозначно на питання про найпопулярніші принти, які використовуються в тканинах для кухонних штор. У багатьох стилістичних напрямках існують усталені шаблони застосування того чи іншого малюнка текстилю. Наприклад, у кантрі стилістиках часто можна побачити тканини в клітку чи дрібний квітковий орнамент. При цьому цей принт може більше в жодному з предметів інтер’єру не використовуватися.

Клітчастий римські штори

Текстиль із принтом для вікон

Рослинні мотиви

Полотна з малюнком

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *