Спил дерев
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Видалення дерев


Видалення дерев

Видалення дерев

Ми надаємо послуги з видалення дерев за демократичними цінами

Ми маємо досвід з будь-якими рослинами та працюємо в різних умовах, виконуючи при цьому найскладніші замовлення. Видалення дерев у Ростові-на-Дону, на ділянці або дачі можна здійснити у зручний для вас час — досить заздалегідь домовиться з нашими фахівцями в телефонному режимі.

Видалення дерев необхідно саме тоді, коли вони безповоротно загинули, або ж ростуть так, що мимоволі створюють незручності, і навіть загрозу для населення та прилеглих споруд. Було зовсім нерозумно виконувати цю нелегку роботу самостійно — видалення дерев потребує спеціалізованих інструментів, навичок і сил.

Видалення дерев

Видалення дерев не обходиться без сучасного та професійного обладнання. Майстерність та кваліфікація команди дозволяють впоратися навіть із найнестандартнішими ситуаціями, у тому числі з використанням спеціальної техніки.

Власники будинків, заміських ділянок, громадської території довіряють послуги з видалення дерев, які на сьогоднішній день в аварійному стані, саме нам із значної низки причин. Вузька спеціалізація надає можливість зосередитися на здійсненні конкретних робіт, доводячи досвід до досконалості.

Ми спочатку виїжджаємо на об’єкт, робимо певні виміри території, фотографії, визначаємо вартість та терміни виконання видалення дерев, після чого оголошуємо вам порядок робіт та ціну. Залежно від ситуації, ми надаємо такі методи:

  • валка дерев;
  • спил дерев у вигляді завішування окремих частин;
  • видалення дерева повністю з відтяжкою.

Для ефективності допустиме використання комбінації ряду способів. До значних переваг нашої співпраці також внесемо можливість здійснення додаткових робіт — вивезення розпиляної деревини, прибирання прилеглої території та інше.

Видалення деревВидалення дерев

Видалення дерев

Видалення дерев ціна

Вартість видалення дерев на дачі або ж на домовій території. Перед видаленням дерева, клієнт намагатиметься знайти спеціаліста, який пропонує не просто гідну якість виконаних робіт, а й адекватну ціну. Якщо вам потрібно спиляти старе дерево в Ростові-на-Дону — звертайтесь до нас.

Виїзд спеціаліста для оцінки ділянки та вартості послуг безкоштовний і може здійснитись у будь-який зручний час для замовника. Ми пропонуємо гідне поєднання якості виконання досить складних замовлень та доступної цінової політики. Слід зазначити, що ціна видалення дерев, характеризується як економічно повністю обгрунтована. Вивчіть запропонований нами прайс-лист і в ньому буде видно, що кожен сплачений вами рубль буде виправданий зовсім.

Видалення деревВидалення дерев

Видалення дерев у Ростові-на-Дону

Видалення дерев

Видалення дерева цілком. Якщо дерево не має нахилу у зручний бік, то для його видалення повністю використовують відтяжку. Але є одна умова: осторонь зазначеного падіння старого дерева не повинно бути житлових будівель. Технологія: фахівець піднімається на дерево, паралельно обпилюючи гілки (якщо було обумовлено із замовником) до певного рівня ствола, де закріплює відтяжку. Далі випилюється клин, з боку напряму падіння, після цього з іншого боку здійснюється допил, а зусилля досягається завдяки поліспасту або відтяжці. Вище описана технологія найчастіше застосовується при видаленні дерев на дачі чи заміській ділянці.

Видалення дерева частинами. Розглянемо дещо економічний спосіб видалення дерев. Ця процедура може виконуватись на обмеженій ділянці. Технологія: при даному способі видалення дерев, фахівець піднімається на дерево, по колу обпилюючи гілки, які утворюють далі певну подушку навколо стовбура. Далі видаляє верхівку дерева повністю — завішуючи або ж можна у вільному падінні. Потім під час спуску здійснює спил дерева фрагментарно (0,5-1 м), скидаючи їх у подушку, створену з гілок раніше. І тут наноситься деяка загроза газону.

Видалення дерева із завішуванням частин. Цей спосіб вимагає більше фінансів, небезпечний та трудомісткий для виконавців на відміну від попередніх. Але його можна здійснювати за будь-якої навколишньої території, у сильно стисненому просторі та крайньої близькості від проводів, житлових будівель та інших будівель. Технологія: Для видалення дерева, фахівець піднімається на верх, обпилюючи попутно невеликі гілки. Далі приступає до завішування великих гілок, що залишилися. Після чого видаляється верхівка дерева. Здійснюючи спуск, помічник пиляє ствол невеликими частинами, які подаються вниз за допомогою мотузки.

Видалення деревВидалення дерев

Ми бездоганно виконаємо завдання будь-якої складності, пов’язані з видаленням дерев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *