Освітлення в інтер'єрі, види та призначення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Освітлення в інтер’єрі, види та призначення


світло в інтер'єріСучасна квартира неможлива без освітлювальних приладів. Будь-який модний дизайн виглядатиме похмуро без гарного освітлення. Особливо актуально це питання стоїть у малогабаритних приміщеннях, оскільки правильно підібране світло зорово збільшує простір.

трек в інтер'єріПриродне денне світло сприятливе для очей людини і чудово освітлює кімнату. Однак він є непостійним і відрізняється нерівномірністю. Тому не можна уникнути штучних освітлювальних приладів. Ідеальним буде варіант, коли в інтер’єрі є кілька типів освітлення. Основне або базове світло здатне рівномірно заповнити простір. Він повинен бути м’яким та ненав’язливим, без використання ламп денного розжарювання.

Освітлення в інтер'єрі, види та призначенняДля цієї мети використовують люстри, стельові лампи і світильники для підлоги, що не спотворюють зорового сприйняття. Робочий тип концентрує увагу окремо виділеної зоні. Це може бути місце біля комп’ютера, крісло для читання або письмовий стіл для школяра. Необхідне робоче світло над дзеркалом у передпокої, у ванній кімнаті, а особливо на кухні для гарного освітлення мийки та плити.

Освітлення в інтер'єрі, види та призначенняТут застосовуються настільні лампи, прилади на підвісках та вбудовані світильники. Акцентний тип освітлення підкреслює розташування цікавих елементів декору: фотографій, картин, гарного посуду та стінових ніш. У цьому випадку використовують яскраві софіти та бра, що висвітлюють конкретний об’єкт.

Освітлення в інтер'єрі, види та призначенняДекоративне світло створює в кімнаті певний настрій та не виконує особливих функцій. Витончені свічки, лампи зі скла та металу, світлодіодні стрічки створюють особливу особливість та завершеність оформлення. Щоб інтер’єр не був нудним, слід використовувати всі типи освітлення.

Освітлення в інтер'єрі, види та призначенняСучасні точкові світильники виконуються різної форми та розмірів, що дозволяють створювати затишну атмосферу. Можна отримати ефект зоряного неба або мерехтіння. Щоб підсвітити стелі різних рівнів, використовується світлодіодне освітлення у формі стрічки. Вона може світити звичайним або райдужним світлом, а за наявності контролера виходять оригінальні світлові хвилі. Трекова система розміщується на стіні або вздовж стелі та складається з кількох світильників. Вона гармонійно виглядатиме в інтер’єрі модерн.

Освітлення в інтер'єрі, види та призначенняЛампи для освітлювальних приладів бувають теплих та холодних відтінків. Перший варіант добре застосовувати для загального освітлення. Такі пристрої не шкідливі для очей і утворюють м’яке світіння. Галогенні холодні лампи здійснюють точкове підсвічування, більш довговічні, але негативно впливають на зір.

Освітлення в інтер'єрі, види та призначенняУніверсальні світлодіодні світильники відрізняються надійністю та безпечні у використанні. Правильно підібране освітлення допоможе створити в квартирі теплу та затишну атмосферу.

Освітлення в інтер’єрі фото

Освітлення в інтер'єрі, види та призначення

Освітлення в інтер'єрі, види та призначення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *