Наймодніші кольори для меблів та аксесуарів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Наймодніші кольори для меблів та аксесуарів


Колір є невід’ємним елементом будь-якого інтер’єру, більше того, давно доведено, що колір не можна вважати чимось винятково декоративним, поверховим, адже він здатний впливати на наш настрій та відчуття. Ось чому дизайнери настільки уважно ставляться до вибору відповідних для конкретного проекту відтінків, а інші фахівці у сфері декору аналізують тенденції та пропонують найцікавіші та найкомфортніші рішення.

Однією з найцікавіших тем у цій галузі вважається відстеження трендів, тобто модних течій, які виникають не просто так, а виключно на підставі запитів сучасного суспільства.

001.jpg

Якщо зробити нескладний аналіз, з’ясується, що останні кілька років найбільш затребуваною була палітра, типова для скандинавського інтер’єрного стилю. Це білий, бежевий, сірий, чорний та природний відтінок світлого дерева. Не можна сказати, що подібна гама виходить із моди, за час неймовірної популярності вона встигла стати перевіреним та безпрограшним рішенням, свого роду класикою. Але навіть такі потужні тренди колись мають піти у тінь. Але що ж змінюється?

002.jpg

Виявити найсвіжіші тенденції допоможе виставка, присвячена інтер’єру та декору. Найбільш активним трендом є вікторіанська епоха, але, звичайно, не в чистому вигляді, скоріше як джерело натхнення. Класика з родзинкою – так, мабуть, можна описати ту стилістику, яка вже ставить настрій і лише посилюватиме свій вплив у найближчі роки.

003.jpg

Отже, один із відтінків, які актуальні в меблів та декорі – глибокий і важкий колір бордо. Складний винний відтінок може змінюватись від відносно світлого до дуже насиченого, майже фіолетового. Використовуйте його не тільки для оббивки диванів та крісел, але також для обробки стін.

004.jpg

Темні зелені тони — ще один лідер колористів і дизайнерів. Втім, популярність усього зеленого ряду вже нікого не дивує, але цього року найяскравіше заявили про себе складні і темні варіації кольору.

005.jpg

До зеленого кольору варто придивитися особливо уважно, а якщо ви шукайте відтінок, який буде виглядати і красиво, і актуально ще довгий час, то саме серед зелених можна підібрати безпрограшний варіант. Моду на всі кольори зелені підтримує ще один глобальний тренд — життя в стилі еко, а він точно нікуди не піде в найближчому майбутньому.

006.jpg

Ви напевно вже чули, що головним кольором цього року оголошено кораловий, і в контексті цієї статті він теж не може бути не згаданий. Справа в тому, що кораловий не можна назвати простим щодо його впровадження в інтер’єр. Мало хто наважиться пофарбувати стіни в цей яскравий тон або купити великі предмети меблів з кольором оббивкою. Саме тому активні відтінки набагато успішніше приживаються в наших будинках як акценти, цікаві деталі. Також зверніть увагу на всі варіації жовтого, приглушеного помаранчевого, вони як окремо, так і разом з кораловим можуть бути використані в сучасному інтер’єрі.

007.jpg

До речі, становище жовтих відтінків варто виділити особливо, вони продовжать набирати популярності. Саме теплі, глибокі, наче трохи зістарені та приглушені жовті можуть стати тією родзинкою, якої іноді так не вистачає у вже готовому та ідеально вивіреному інтер’єрі.

008.jpg

Нейтральна палітра, яка вже стала такою звичною, так само актуальна, але сьогодні вона виглядає дещо інакше. На зміну коричневому, сірому та білому приходить ще легша, майже невагома гама тонів: якщо сірий, то розбілений майже до відтінку яєчної шкаралупи, якщо бежевий, то ніжний кремовий. Акварельні відтінки, які легко комбінувати, можуть стати ідеальною основою для інтер’єру в будь-якому стилі.

009.jpg

010.jpg

Темно-синій із сірим підтоном – ще один фаворит нового сезону. Глибокий та стильний відтінок, який дозволить створити по-справжньому королівський вишуканий декор.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.