Наймодніші відтінки 2018 року
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Наймодніші відтінки 2018 року


Кожен грудень інститут кольору Пантон повідомляє, який відтінок буде головним наступного року. Іноді цей колір відразу зізнається всіма і активно використовується, але буває і так, що головний колір року не дуже зручний, важко застосовується в комбінаціях, та й просто може бути комусь не до душі. Не варто засмучуватися, адже навіть якщо ви вирішили оформити інтер’єр у самій трендовій палітрі, завжди є група відтінків, які також визнані світовими експертами як найбільш актуальні та цікаві. Наступного року таких квітів не тільки багато, вони ще дуже різні за насиченістю та характером.

Наймодніші відтінки 2018 року

Як видно з фарбування, майже всі відтінки в списку холодні, лише насичений червоний має теплий підтон.

Наймодніші відтінки 2018 року

Перший із названих дизайнерами квітів – це складна та глибока композиція із синього та зеленого.

Наймодніші відтінки 2018 року

Насичений, харизматичний колір неймовірно хороший поруч із чистим білим тоном, тому для любителів білого в інтер’єрі це чудова можливість додати нові нотки до палітри.

Наймодніші відтінки 2018 року

Дуже схожий на попередній, але з більш вираженим синім підтоном і набагато спокійнішим характером, другий модний колір 2018 року дуже добре підійде для оформлення інтер’єру спальні. Він дарує особливе відчуття розслабленості та умиротворення, при цьому виглядає дуже оригінально.

Наймодніші відтінки 2018 року

Наступний колір має ще більш виражений драматичний ефект, його важко описати одним словом. Це суміш із глибокого синього, сірого та фіолетового, причому у різний час доби і при різному освітленні він може проявляти себе у новому вигляді. Цей відтінок підійде для створення акцентної стіни або як тло для картини.

Наймодніші відтінки 2018 року

Для тих, хто віддає перевагу світлішим тонам, також є цікаві варіації модних тонів. Дуже велику популярність у наступному році матиме трохи приглушений, розбавлений сірим відтінок блакитного серпанку. На думку фахівців, цей колір особливо гарний для інтер’єру кухні або вітальні, а якщо в приміщенні мало природного освітлення, то це і зовсім один з найоптимальніших варіантів.

Наймодніші відтінки 2018 року

Також варто звернути увагу на більш насичену варіацію світло-зеленого кольору. Цей тон є проміжним між блакитним та зеленим, але від інших його відрізняє дивовижна універсальність: він не надто світлий, не надто темний, і не надто яскравий. Одним словом, бездоганний!

Наймодніші відтінки 2018 року

Усім, хто шукав свіжу альтернативу білому, бежевому або світло-сірому кольору, варто поглянути на дуже цікавий колір, який поєднав у собі всі перелічені вище відтінки, але крім того, в ньому читається невелика кількість жовтого. Саме крапля жовтого робить цей світлий, нейтральний тон незамінним для роботи у будинках, розташованих у холодному кліматі.

Наймодніші відтінки 2018 року

Не менш цікава і свіжа варіація сіро-бежевого відтінку, що включає рожевий підтон, що робить універсальний колір більш м’яким і затишним, дозволяє використовувати його в комбінації з холодними базовими квітами.

Наймодніші відтінки 2018 року

Єдиний теплий колір у палітрі модних відтінків 2018 року – насичений червоний. Це саме той червоний, який доречний завжди і скрізь, не віддає ні помаранчевим, ні фіолетовим.

Наймодніші відтінки 2018 року

Використовуйте його як для створення локальних акцентів, так і у більшому обсязі, поєднуючи з білим або світло-сірим. Він також хороший для створення акцентної стіни, для інтер’єру вітальні або столової зони, особливо якщо кімната дуже світла.

Наймодніші відтінки 2018 року

Колір чорного онікса став, мабуть, найзагадковішим у цьому списку. Дивовижної краси чорний відтінок незамінний у тому випадку, коли хочеться додати в інтер’єр дуже глибокий, темний тон, але на класичний чорний наважитися важко. Ця варіація виглядає більш елегантно та цікаво.

Наймодніші відтінки 2018 року

Нарешті, останній із наймодніших відтінків наступного року – сіра серпанка. Досить темний, в міру драматичний і не дуже важкий для комбінування – все це робить темний сірий чудовим робочим кольором для вирішення безлічі декоративних завдань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.