З чим поєднувати бежевий колір в інтер'єрі кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

З чим поєднувати бежевий колір в інтер’єрі кухні


Бежевий колір є одним з найзручніших у роботі, насамперед, завдяки своїй універсальності. Бежевий — улюбленець всіх дизайнерів! Цей нейтральний і вишуканий колір має безліч півтонів, завдяки чому його можна використовувати в будь-якому інтер’єрі, незалежно від рівня природного світла, розміру приміщення і навіть стильового рішення.

Проте головною перевагою бежевого є його здатність гармонійно поєднуватися з усіма кольорами палітри. Ось чому бежевий називають доречним у будь-якій ситуації та підходящим для всіх. Однак є у цього чудового кольору один маленький недолік: іноді він може виглядати трохи плоским і одноманітним. Втім, вирішити проблему неважко, потрібно лише додати до палітри яскравого акценту. Розберемося, які кольори найкраще підходять на роль акцентних у тому випадку, якщо ви створюєте інтер’єр кухні в бежевих тонах.

001.jpg

Якби дизайнерам потрібно було скласти рейтинг улюблених і найбільш активно використовуваних поєднань кольорів, пара «синій плюс бежевий» точно увійшла б у лідируючу трійку. Синій створює необхідний динамізм, при цьому він виграшно доповнює м’який світлий колір.

При складанні подібної композиції дуже важливо звернути увагу на температуру тонів: так, холодний синій і теплий бежевий не виглядатимуть разом привабливо, як і зворотна варіація. Тому намагайтеся вводити в інтер’єр кухні або два холодні, або два теплі відтінки, а якщо сумніваєтеся, просто вибирайте хоча б один нейтральний.

002.jpg

Червоний колір також чудово підходить для комбінування з бежевим у декорі кухні. Навіть дуже насичений червоний буде доречно виглядати саме в даному контексті, адже в кухні ми можемо дозволити собі сміливі експерименти з кольором. Червоний вигідно відтінює стриманий і трохи холодний бежевий, передаючи йому теплоту і настрій затишку. Зверніть увагу, наскільки гарно виглядає ця комбінація, коли як третій колір ви вибираєте природний теплий відтінок дерева.

003.jpg

Чорно-біла гама – це класика, але чому б не надати дуетові нового звучання? Дизайнери пропонують замінити чистий білий м’яким бежевим, у результаті ми знижуємо контрастність, зберігши, при цьому, елегантність та стриманість палітри. Можете варіювати насиченість бежевого кольору від дуже світлого до майже сірого, також спробуйте змінювати пропорції та обсяги темного та світлого. Все це дозволить підібрати схему, що ідеально підходить саме для вашої кухні і підкреслює переваги приміщення.

004.jpg

Втім, іноді не потрібно від чогось відмовлятися, якщо хочете отримати щось особливе. Використовуйте чорно-білу комбінацію як доповнення до бежевого кольору. В даному випадку, білий надасть нотки свіжості і навіть виступить у ролі нехай не дуже яскравого, але цілком помітного акценту.

005.jpg

Насичений зелений – головний фаворит останніх сезонів – також стане ідеальним компаньйоном для бежевого. Настільки насичений і енергійний колір, звичайно, може поєднуватися з білим, але лише теплий і м’який бежевий здатний зробити буйну зелень придатною для повсякденності. Додайте в інтер’єр акценти із природних матеріалів, саме вони завершать композицію та підтримають заданий бежевим кольором настрій.

006.jpg

Якщо вашою метою є не збагачення палітри, а лише позначення динаміки декору, зверніть увагу на насичений помаранчевий тон. Так, наприклад, у цій кухні кілька елементів яскравого відтінку мандаринового не сперечаються з основним бежевим кольором, вони лише підкреслюють функціональні зони і пожвавлюють інтер’єр.

007.jpg

Нарешті, найбільш спокійний і дуже короткий варіант: поєднання бежевого з будь-яким іншим нейтральним кольором. Для цієї мети підійде як фісташковий або небесно-блакитний, так і персиковий, канарковий, дуже світлий рожевий або навіть розбілений бузковий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *