Як облаштувати робочу зону навіть у маленькій квартирі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як облаштувати робочу зону навіть у маленькій квартирі


Дедалі більше людей сьогодні переходить на роботу з дому, це зручно та економічно обґрунтовано. У такому випадку завжди виникає необхідність облаштування хоча б невеликого домашнього офісу. Втім, якщо навіть подібна схема не для вас, все одно хоч би невеликий робочий куточок потрібен у будь-якому будинку. Фактично, для цієї мети потрібно небагато: стелаж або ряд полиць, великий або мініатюрний стіл і, можливо, щось з офісної техніки.

Обладнана таким чином домашня робоча зона придатна також для навчання або занять улюбленим хобі. Що найприємніше — облаштувати подібний куточок можна в будь-яких, навіть самих, на перший погляд, обмежених умовах.

001_.jpg

Для того щоб вмістити все необхідне, при цьому не перевантажувати інтер’єр приміщення, заздалегідь прорахуйте всі розміри: висоту та ширину столу, потрібну кількість полиць та їхню глибину, висоту розташування стелажів. Висота робочого стола підбирається індивідуально, а ось його ширину легко прикинути, якщо ви знаєте, для яких цілей він буде використовуватися. Так, для роботи за ноутбуком потрібно зовсім небагато місця, а щоб розташувати поруч домашній принтер або якісь інші великі речі, підберіть стільницю ширше. Якщо ви вибираєте навісні полиці над робочою зоною, то обов’язково залиште більше простору під ними – воно знадобиться для кріплення записок і нагадувань.

002_.jpg

Розгляньте кухню як місце для обладнання робочої зони. Це може здатися дуже неординарним рішенням, але насправді плюсів у нього дуже багато. Просто поставити ноутбук на обідній стіл і взятися за роботу — це тимчасовий захід, а що, якщо піти трохи далі і зробити повноцінний домашній офіс? Ви можете продовжити нижній ярус кухонного гарнітура, влаштувавши невеликий столик в один рівень за висотою. Візуально таке рішення виглядає цілком непогано, при цьому ви вирішуєте проблему пошуку ідеального місця для роботи, а діти можуть робити за цим столом уроки, поки ви зайняті готуванням.

003_.jpg

Насправді тільки здається, що для домашнього офісу потрібно багато простору. Погляньте на інтер’єр цієї вітальні: дуже скромного розміру столик помістився в куточку вітальні між диваном і домашньою бібліотекою. Завдяки розмірам та конструкції столу, він не став перешкодою, не зробив інтер’єр кімнати перевантаженим, при цьому чудово справляється зі своєю функцією.

004_.jpg

Для роботи за маленьким ноутбуком і досить однієї полиці. Ряд виробників сьогодні пропонує такі рішення: ви встановлюєте на одній зі стін групу поличок, одна або дві з яких можуть бути розташовані на відповідній висоті і грати роль робочого столу.

005_.jpg

Використовуйте підвіконня! Здорово, якщо висота та ширина підвіконня дозволяють використовувати його як робочий стіл, але навіть коли це не так, є рішення. Ви можете поставити вузький столик біля вікна, створивши таким чином щось на зразок продовження підвіконня. Це займе зовсім небагато простору, тому підійде навіть для дуже невеликої кімнати, а приємним бонусом стане можливість працювати при багатому денному світлі.

006_.jpg

Одне з найбільш практичних рішень – обладнання домашнього міні-офісу у закритій шафці. Можна підібрати як готові варіанти, так і спроектувати подібні меблі на замовлення. Великою перевагою стане можливість буквально одним рухом перетворювати робочу зону з безліччю поличок у звичайну закриту шафу – ідеально для інтер’єрів у стилі мінімалізм.

007_.jpg

Нарешті, класичне, але несправедливо забуте останніми роками рішення – секретер із відкидними дверцятами. Цей предмет меблів виглядає неймовірно елегантно і оригінально, при цьому дозволяє зберігати досить великий обсяг паперів і канцелярських дрібниць акуратно, а також чудово вписується в стилістику будь-якої спрямованості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *