Секрети облаштування спальні меблями
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Секрети облаштування спальні меблями


Секрети облаштування спальні меблями

Якщо вам потрібно обставити спальню, то звертайте особливу увагу на вибір меблів. Чому? Справа в тому, що умови сну мають значний вплив на самопочуття та працездатність. Психологи відзначають, що людина дуже залежна від атмосфери, яка панує в спальні, а отже, обстановка дуже важлива. Якщо спальня оформлена правильно, то сон може бути повноцінним, і людина прокидатиметься, відчуваючи бадьорість.

Як відомо, людина проводить уві сні приблизно третину свого життя. Погодьтеся, це дуже довго! Отже, необхідно продумати, яким має бути інтер’єр спальні. Як найкраще обставити приміщення? Звертайте увагу на правила ергономіки та існуючі традиції.

Правила вибору ліжка

Люди завжди звертають підвищену увагу на вибір ліжка, адже воно має бути дуже зручним.

Якщо ви хочете заощадити площу приміщення, влаштувати компактне спальне місце, то краще вибрати диван-ліжко. Багато виробників прагнуть, щоб рівень комфорту диван-ліжка можна було порівняти з рівнем комфорту ліжка.

Виробники завжди прагнуть удосконалювати комфортність власних моделей і намагаються покращувати структуру, форму, нахил спинки, вибрати найкращі матеріали для наповнення, гарантувати оптимальні розміри, товщину матраца. Однак конструкція звичайного ліжка відрізняється простотою: каркас, опорні елементи, основа, призначена для матраца. Важливо враховувати особливості конструкції.

Каркаси можуть бути з опорою у вигляді спинок, а також можуть бути забезпечені ніжками, і в цьому випадку несучими деталями є бічні панелі.

Голова повинна забезпечувати хорошу підтримку подушки, а також бути опорою. Також голова — це основна частина ліжка, яка може ставити стиль меблів. Воно може бути високим і низьким, суцільним та рейковим, плоским та вигнутим. Для оббивки можуть використовуватись різні матеріали, наприклад шовк, шкіра. З метою прикраси може виконуватися як різьблення, і інкрустація. В результаті, вибір залежить від ваших побажань!

Опорні грати
Вважається, що основа ліжка має бути високої якості, а матрац слід підбирати правильно. В даний час опорні грати найчастіше виконуються з металу або дерева. До неї необхідно прикріплювати ламелі, що є дерев’яними, пружними планками. Ламелі можуть частково приймати він навантаження пружин матраца, тому вони тривалий час зберігають первісний вигляд. Але ламелі повинні відрізнятися міцністю, пружністю, гнучкістю, адже тільки в цьому випадку забезпечуватиметься необхідний опір ваги людини, а її хребта можна буде назвати оптимальним. Для ортопедичного комфорту рейок має бути багато. Якщо ви вибираєте односпальне ліжко, то мінімальна кількість лат має становити 15, двоспальне – 30.

Найкраще вибирати основу з ламелями, які вдасться рухати, використовуючи спеціальні фіксатори. Завдяки цьому рівень жорсткості кожної зони ліжка можна регулювати. Найкращі моделі підстав дозволяють переміщати, як і лати, так і змінювати геометрію спального місця з огляду на власні побажання. Такі моделі ідеально підійдуть людям, у яких порушено опорно-руховий апарат. Важливо відзначити, що подібна система для двоспальних ліжок може бути незалежною, тому кожна людина зможе враховувати власні переваги.

Одна з найголовніших характеристик — це розміри ліжка, тому що свобода рухів не повинна бути скута, переміщення має бути легким. Стандартна ширина односпального ліжка становить 80-100 см, полуторне ліжко – 100-150 см, двоспальне ліжко – 160 – 200 см. Довжина спального місця становить 190-210 сантиметрів.

Вибираємо меблі до спальні

У спальні обов’язково має бути функціональне доповнення. Меблі можна вибирати різну і це залежить від переваг власника. Проте стандартний набір меблів не слід ігнорувати. Радимо вибирати шафу, комод, настільний столик, тумбу, а також дзеркало.

Приліжкові тумбочки можуть бути самостійними меблями або йти в комплекті з ліжком.

Трельяжі, трюмо
В даний час деякі люди вважають, що необхідно відмовитися від дзеркала в спальні та туалетного столика, інші люди віддають перевагу столу у формі комода з дзеркалом, треті можуть замінити стіл комодом, дзеркалом. В результаті можна вибрати трельяж, трюмо або туалетний столик, який сподобається вам!

М’які меблі повинні добре доповнювати інтер’єр спальні, створювати особливий затишок. Крім цього, вона потрібна у функціональному плані. Отже, радимо придбати ліжко. Головне не купувати пуфи, а також банкетки, які будуть вищі за ліжка.

Пам’ятайте, що меблі повинні бути виконані в одному стилі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *