Як облаштувати робочий стіл у будь-якому куточку будинку
Якщо ви потребуєте час від часу працювати вдома, питання про наявність робочого столу, напевно, варто вам гостро. При цьому не важливо, чи потрібно виконувати роботу офісного характеру, писати книгу або займатися рукоділлям – у будь-якому випадку хоча б мінімальна вертикальна поверхня потрібна. Часто в цій ролі виступає обідній стіл, але погодьтеся, це не дуже зручно, до того ж не завжди доступно. Як облаштувати робочий стіл в інтер’єрі будь-якої квартири? Варіантів маса.
Сучасні системи зберігання, що використовуються для одягу, настільки практичні та місткі, що зазвичай після їх встановлення залишається вільний простір у кімнаті. Його-то можна використовувати для встановлення невеликого столика для роботи вдома, тим більше спальня є тихим і відокремленим сетом, там вам ніхто не заважатиме працювати.
Кухня частіше за інші кімнати використовується для роботи за столом, але не завжди потрібно використовувати для цієї мети тільки основний, обідній стіл, можливо, вам буде зручніше встановити біля стіни невеликий, зате «вузькоспеціалізований» столик. В інший час його можна використовувати в процесі приготування їжі, наприклад, для розміщення мисок і чашок з начинками та соусами.
Якщо у вашому будинку є пральня, можна розмістити столик для виконання дрібних робіт з шиття саме там.
Вітальня, як найпростіша з усіх, повинна в першу чергу розглядатися на предмет розміщення робочого місця. Для цього потрібна буквально пара вільних квадратних метрів, а столик може бути відкидним, так, в той час, коли він не потрібен, його буде майже не помітно.
Якщо ваша дитина ще зовсім мала, ви може зайняти трохи простору в дитячому для повноцінного робочого столу, так ви зможете більше часу проводити разом.
Втім, і в кімнатах, призначених для дітей старшого віку, можна викроїти кілька квадратних метрів.
Крихітні комори іноді переобладнують у невеликий домашній офіс, це дуже зручно, а головне, після завершення роботи, можна просто закрити дверцята.
Чудово, якщо у вас є окрема їдальня, тоді весь той час, що припадає на перерви між їдою, великий, зручний стіл у повному вашому розпорядженні.
Якщо ви живете у приватному будинку, то, звичайно, можливостей набагато більше. Так, наприклад, можна виділити хоча б невелику, але окрему кімнату на цокольному поверсі та обладнати там робоче місце.
Іноді в ролі робочої поверхні виступає будь-яка зручна вертикальна поверхня, що підходить по висоті та площі, наприклад, невисокий книжковий стелаж.
Дуже несподівано, але навіть у передпокої можна знайти місце для робочого куточка. Причина цього – незвичайна архітектура приміщення, яка властива багатьом будинкам. Будь-який куточок або нішу легко обладнати полицями, правильним освітленням і робоча зона готова.
У двоповерхових будинках часто простір навколо сходових прольотів і під ними залишається не задіяним. Використовуйте ці квадратні метри з розумом, там чудово може розташуватися робочий стілець та зручне крісло.
З усього вищесказаного можна зробити один глобальний висновок: по суті, щоб організувати повноцінне робоче місце, потрібна лише зручна вертикальна поверхня. У цій ролі може виступити міцна полиця з дерева або ДСП, а знайти для неї місце можна в будь-якому будинку, не важливо, наскільки велика його площа.