Інтер'єр та дизайн синій спальної кімнати
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр та дизайн синій спальної кімнати


Останнім часом все частіше надається перевага синьому кольору для спальні. Синій колір в інтер’єрі діє заспокійливо. Найцікавіше в тому, що він підходить для багатьох стилів: для класичного, сучасного, добре виглядає у стилі хай тек і особливо у середземноморському. За що ж цей колір так сподобався багатьом людям? За те, що синій асоціюється з небом, морем, а це, своєю чергою, наповнює інтер’єр красою та особливим змістом. У синій спальні людині приємно усамітнитися і насолоджуватися безтурботністю. І якщо для вас спальня — це те місце, де вам потрібен спокій та відпочинок, то синій колір здатний дати вам все це. До речі, психологи дуже радять синій колір інтер’єру для людей, які займаються розумовою діяльністю.

Інтер'єр синій спальні

Відтінки синього кольору в інтер’єрі спальні

Синій – колір свіжості та легкості. Він може бути холодним або теплим, все залежить від подачі та від бажаного результату. Для оформлення ніжної спальні найкращі світлі відтінки синього: блакитний, бірюзовий, сіро-блакитний, світло-блакитний. Такий дизайн допомагає розслабитися та відпочити від усіх буденних турбот.

Світло-сині відтінки в інтер'єрі спальні

Щоб підібрати для своєї спальні потрібний відтінок синього, необхідно враховувати розташування даної кімнати. Якщо вікно вашої спальні виходять на південь, то вам підійдуть сіро-блакитні та холодні відтінки синього.

Холодні відтінки для спальні

Для спальні з вікнами на північ підійдуть яскравіші тони синього, наближені до зеленого (бірюзовий).

Бірюзова спальня

Так як синій колір все ж таки холодний, то його необхідно розбавляти, щоб кімната не стала крижаним царством і не викликала апатію та меланхолію. Дизайнери радять додавати в інтер’єр синьої спальні яскраві акценти та аксесуари. Ви можете доповнити обстановку декором різних кольорів, тільки не у великій кількості, все ж таки потрібно витримувати певний колорит. Варіюючи колірною палітрою, ви зможете створити будь-яку атмосферу в синій спальні, на власний розсуд. Наприклад, білий колір вносить певну урочистість у синій інтер’єр.

Білий колір у синій спальні Білий колір в інтер'єрі блакитної спальні

Якщо вам близький домашній затишок та тепла атмосфера, то вибирайте поєднання жовтого та блакитного кольорів.

Поєднання жовтого та блакитного в інтер'єрі спальні

Для людей з веселою вдачею та схильністю до експериментів підійде союз синього кольору з рожевим, червоним, охровим та багатьма іншими.

Блакитні тони в інтер’єрі спальні створюють атмосферу умиротворення, духовності, надійності та впевненості.

Блакитні тони в інтер'єрі спальні

А бірюзові наповнюють кімнату свіжістю, легкістю, теплом і, до того ж, здатні візуально розсунути стіни, розширити існуючий простір.

Бірюзові тони в інтер'єрі спальні

Блакитні відтінки в інтер’єрі спальні

Для створення атмосфери чистоти та миролюбності в спальні оберіть ніжні блакитні відтінки, вони здатні благотворно впливати на підсвідомість. Для кращого ефекту використовуйте кілька близьких відтінків: блакитний, світло-блакитний та сіро-блакитний, до них можна додати білий та сірий кольори. Як акценти підійде помаранчевий колір, червоний, зелений, сірий та насичений синій. Тільки не беріть все одразу, одного-двох цілком достатньо.

Темно-сині відтінки в інтер’єрі спальні

Синій інтер’єр спальні буде для вас надійною фортецею, де ви зможете сховатися від усіх і всього. Тут ви почуватиметеся впевнено та спокійно. Але якщо не розбавити синю спальню, то можна впасти в похмурість та крижаний холод. Тому найчастіше синій інтер’єр спальні розбавляється білим кольором, це є найкласичнішим поєднанням, до речі, не тільки для дизайну інтер’єру, але й для одягу. Тандем синього і білого кольорів відмінно виглядає як на монотонній поверхні, так і як малюнок, наприклад, квіткових і геометричних візерунків.

Синій колір для інтер’єру спальні відмінно підходить не тільки для різних стильових напрямків, але і для «сусідства» з будь-якими матеріалами. Найцікавішим рішенням буде створення синьої спальні із дерева. Його структура вдало підкреслює цей холодний колір, вносить певну різноманітність та витонченість.

Освітлення в синій спальні

Правильне освітлення допоможе вам позбавити синій інтер’єр спальні від похмурості та темних кутів. Звичайно, добре, якщо у вашої спальної кімнати велике вікно. Але за відсутності такого, а також для вечірнього світла підійдуть точкові світильники, розміщені по всьому периметру стелі, для створення розсіяного освітлення. Доповнити це можна центральною люстрою, торшерами та бра вздовж стін.

Відомо, що синій колір благотворно впливає на психіку, здатний нормалізувати серцебиття та артеріальний тиск. Синій інтер’єр у спальні зробить ваш сон спокійним, безтурботним, особливо рекомендується таке колірне рішення для людей, які страждають на безсоння або порушення сну.

У глибокій синій спальні ви опинитеся в містичній та таємничій атмосфері, яка огорне вас чарами. А ще синій колір знижує апетит, що підходить для інтер’єру кухні людей, що худнуть, але це вже інша історія.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *