Інтер'єр кухні з високими стелями
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр кухні з високими стелями


Як раціонально та красиво її оформити

Висока стеля дає великий простір фантазії, але іноді створює певні складнощі при створенні дизайну в приміщенні з ним. Наприклад, якщо сама кухня маленька, то в ній може виникнути ефект колодязя; якщо довжина і ширина кухні невеликі, при високій стелі вона буде сприйматися непропорційною.

Інтер'єр кухні з високими стелями

Уникнути всього та створити зручний та стильний інтер’єр кухні з високими стелями можна, знаючи деякі особливості її оформлення.

Як зробити кухню з високою стелею пропорційною

Дуже гарний прийом, здатний «розширити» кухню — зробити стелю на кілька тонів темнішими, ніж стіни. Занадто темна стеля може почати «тиснути», але будучи лише трохи темнішою, вона здаватиметься трохи нижче і врівноважить пропорції кімнати.

Темна стеля на кухні

При цьому відчуття простору не пропаде, і краса високої стелі зможе виявитися повною мірою.

Стіни в горизонтальну смужку або горизонтальним візерунком, з великим орнаментом, а також меблі з великою кількістю горизонтальних ліній зроблять кухню візуально ширше. Яскраві меблі теж хороший вибір для великої кухні, тому що відволікає увагу від диспропорцій.

Інтер'єр кухні з високими стелями – яскравий дизайн

Як і щодо будь-якого іншого приміщення, щодо кухні актуально правило, що холодні та світлі тони створюють відчуття простору, а темні та теплі навпаки, трохи звужують кімнату. Отже, маленьку кухню із високою стелею краще оформити у світлих холодних тонах.

Інтер'єр кухні з високими стелями у холодних тонах

Варіанти оформлення стелі

Сміливо можна використовувати навісні, натяжні та багаторівневі стелі, балки. Тим більше, що багато сучасних матеріалів не бояться вологості, тому відмінно підходять для кухні. Навісна або натяжна стеля на кухні хороша і з практичної точки зору — під ним можна провести вентиляцію або труби, в нього можна вбудувати світильники.

Варіанти оформлення стелі на кухні

Декоративні балки також дозволяють замаскувати проводку, вбудувати в них підсвічування. Балки хороші і тим, що надають затишку приміщенню з високими стелями, не позбавляючи його обсягу.

Балки на стелі в інтер'єрі кухні

Причому підібрати декоративні балки можна до інтер’єру будь-якого стилю. Особливо добре вони виглядають, якщо стеля склепінчаста.

Масивна люстра на стелі кухні

Ефектно виглядає, коли з високої стелі звисає потужна люстра або кілька світильників.

Декілька способів зробити кухню з високою стелею більш зручною та стильною

Острів в інтер'єрі кухні

Якщо у кухні не тільки висока стеля, але вона ще й велика, то дуже цікаво тут буде виглядати «острів» з розташованою над ним великою витяжкою. Можна зміцнити на витяжці або безпосередньо на стелі раму і вішати на неї каструлі, черпаки та інше начиння. Це цікаво виглядає та дуже зручно.

Велика кухня з високою стелею

Завдяки високій стелі можна вибрати великі, «в стелю» навісні шафки — на верхні полиці можна поставити предмети, якими рідко користуються, або, якщо шафки засклені, розставити там декоративний посуд або сувеніри.

Важливо пам’ятатищо хоча б до першої полиці навісної шафки має бути легко дістати рукою. Якщо навісні шафки порівняно невисокі, то краще залишити більше місця між верхом і стелею, ніж вішати їх занадто високо. Тим більше, що розставити предмети декору в інтер’єрі кухні з високими стелями можна і нагору шафок.

Предмети декору в інтер'єрі кухні з високими стелями

Якщо висока стеля розташована під кутом до підлоги, то простір над шафками можна цікаво обіграти, зробивши його одночасно і функціональним, і декоративним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *